Prace Rincewinda :p

Zawsze chciałem coś tu umieścić ze strony plastycznej, jednak nigdy nie mam czasu się za coś wziąść, a tego co mam nie mam gdzie zeskanować. No, ale to załączyłem tak dla rozluźnienia atmosfery. Od razu mówię, że napis nad dziełem nie jest mojego autorstwa i wypraszam sobie przypisywanie mojej ciężkiej pracy całej klasie . No to teraz zobaczcie jak wypada zwykły zjadacz chleba na tle wielkich forumowych artystów . Po prostu patrzcie i płaczcie :lol:.


I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Rince nie powiem - masz talent :lol: Najfajniejszy jest ciągnik :lol: Ale baba jaga też jest niezła Poza tym wogóle całokształt świetnie się prezentuje Tu kura, tam chłop, tam ciągnik, tam burza, tam... baba jaga Czyżby drugi Matejko :lol: Rince - to Twoje powołanie


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Mamy tu drugiego Picassa na forum! Takie obrazki Rince, to u mnie normalka. Szczególnie na religii. Dziewczyny mangowe z wilkimi gałami na tablicy to codzienność. Zdarzają sie także na ławce...... :lol:
Odpowiedz
Fajnie Bardzo fajnie Super bardzo fajnie.. a moze po prostu zajebiscie? :lol: Masz bardzo dobre podejscie co do walek + baba
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
Zamieszczam mój nowiutki, jakże amatorski, aczkolwiek zabawny rysunek. Przy okazji ogłaszm konkurs. Jaką znaną (niektórym) scenę przedstawia obrazek. "Pierwsza osoba dostaje lizaka, reszta figę z makiem" (by Ola ).

Ps. Przy okazji zachęcam do komentowania poprzednich wypocin na tablicy :lol:.


I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Tak sobie przeglądam i śmieję się pod nosem z Twoich rynusków i nie bynajmniej przez to że są lipne! Piersze takie ejst, życie na wsi jest hehe reaslitycznie oddane:P A ju nie wspomnę o tym zadowolonym "kozaczku" który stoi przy tablicy:] Spoko. A drugie to ciekawy rysunek którego ja bym jak zwykle nie wykonał. Starczył na ten obraz jeden ołówek?
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Jakiż ciekawy i interesujący obrazek. Choć tamten lepszy. :wink:
Odpowiedz
pewnie bym wiedziala co to za scena na tym rysunQ ale nie wiem :mrgreen: ;p;p;p Poprosze o podpowiedz;)
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
Na razie podpowiedzi nie będzie. Poczekamy, może ktoś w końcu wpadnie. Powiem tylko, że nie każdy będzie wiedział co to jest, nawet jak powiem.

A tak apropos, dzięki za Wasze słowa otuchy . Niedługo wsadzę jeszcze jeden rysuneczek .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Szczerze? Pan Rince ma większe zadatki na pisarza niż rysowanika. Bez urazy.
Odpowiedz
Zdaje mi sie, ze to jakaś gra, bo widzę kości (do gry rzecz jasna :] ). Intryguje mnie ten krokodyl... Może oni grają w jakąś strategię na makiecie :lol:

ps.Rince mówię Ci. Wydaj książkę i opatrz ją własnymi obrazkami. Zbijesz na tym grubą kasę, a i ja będę mógł wspominać jak to kiedyś kumplowałem sie na forum z mistrzem Rincewindem


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Po ostatnim podsumowaniu Joany sporo się zastanawiałem czy umieścić ten rusuneczek ... ale w końcu i tak mało osób tu zagląda .

Szkoda, że nikt nie rozpoznał sceny. To świadczy o mojej nieudolności . Chyba za Waszymi radami niedługo napisze jakieś opowiadanko. A... podam Wam jeszcze odpoweidź. To jest scena z prologu rozdziału "Posłanie Ośmu" z "Koloru Magii" Terego Pratchetta, kiedy to bogowie: Ślepy Io, Pani, Bóg - Krokodyk Offler i Zefir - bóg lekkich wietrzyków grają w kości. A tam te małe pionki przy Pani, to Rincewind i Dwukwiat . Heh, lizak został dla mnie .


I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Wybacz, Rince, ale lepiej weź się za pisanie

Konie nierealistyczne, brak światłocienia, i w ogóle takie "płaskie" to jest
To na tablicy jest ładniejsze
Odpowiedz
Moje zdanie Rince znasz więc powiem tylko w najprostszych słowach: świetny rysunek

@Fink - eee tam. Przesadzasz Jakbyś zobaczył moje rysunki (których nie mam, ale jezeli bym miał ) to byś albo się załamał albo turlał ze śmiechu O to jest ludzik z moich prac:

O
\|/
/ \



No dobra może nie tak źle, ale blisko

ps.Ta głowa coś się nie trzyma szyi, ale chyba wiadomo, ze ma byc nad szyją


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ostatni rysuneczek Rince'a jest utrzymany jak najbardziej w konwencji epoki. Cóż z tego, że nie naszej? To już mało istotne...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Frank jak zawsze przesadza:] Krytyk z niego znakomity! Jeśli chodzi o mnie to rysunek jest przyzwoity. Nie widzę tutaj nic złego z końmi...więc nie wiem czego Franki się czepiasz:] Spoko robota.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Heh, dzięki za słowa otuchy. Teraz możecie zobaczyć czym różnią się rysunki zwykłego jadacza chleba od np. Deunan .

Użytkownik Frank napisał

To na tablicy jest ładniejsze

Nie wątpię .

Użytkownik Frank napisał

brak światłocienia

Lampka tworzy piękny śwaitłocień... Jak mogłeś tego nie zauważyć ?

Użytkownik V.L. napisał

Frank jak zawsze przesadza:] Krytyk z niego znakomity!

Tak jak i ze mnie :twist: .

No to byłoby na tyle. Może w dalekiej przyszłości (za rok, może dwa ) coś tu jeszcze wsadzę. A skoro tak radzicie, to może się zastanowię nad jakimś opowiadankiem... W świecie fantasy (tego z smokami i mieczami, jak to dobrze powiedział Medivh ) oczywiście.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
nie wiem czego chcecie od rysunkow Rinca Dla mnie sa ladne, no nie jest to co Deunan, no ale tak delikatnie mowiac tamte rysunki to juz nie ten swiat
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
Ja tam nic nie mam do rysunków szanowenego pana Rincewind'a! Tylko Frank jestr zgryźliwy niczym jakiś wampir:] Nie wiem czy wypada porównywać je do rynunków Deunan bo to własnie jest inny świat, ale może do rysunków Joanny?:]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
V.L., ehhhh.....ile razy ja mam prosić, żeby nie mówić do mnie po imieniu? No ile?

Rince, tenostatni rysunek jest fazowy. :lol: Serio. Ja do tych koni nic nie mam. Jak dla mnie są realistyczne. Mnie się ogółem podoba rysunek.

Fingrekh, wiesz, ty chyba zazdrościsz Rince'owi, że umie ładniej rysować od ciebie. Że on przynajmniej odwarzył się coś zamieścić. Poza tym, skoro już się za rysowanie zabrał - to niech ćwiczy. :wink:
Odpowiedz
← Fan Works

Prace Rincewinda :p - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...