Zgadnij co to za gra?

Warto, choć zmarnowali ogromny potencjał z tą grą. Szkoda, bo mogła być czymś super w pytkę fajnym. A tak, pomysł pociągnął Blacklight: Retribution i zrobił to lepiej. Zadawaj.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Kupiłbym, jednak słyszałem, że obecnie ta gra jest po prostu martwa (puste serwery).

Crushnik - 19
Medivh - 15
Bielu - 12
Strateks - 10
Lionel - 5
Tig - 5
Hassan' - 5
Lily - 4
Raven Captain - 4
Trzeci Kur - 4
Enether - 3
krzyslewy - 3
porfirion - 3
Mirolsen - 2
Sazanka - 2
krew_na_scianie - 2
Salem - 2
Courun Yauntyrr - 2
El Dżi Dżi - 2
Bishin - 1
Ati - 1
Tokar - 1
Sosna - 1
Withord - 1
Obserwator - 1
jacko - 1
manfret - 1
Wybieraniec - 1

Odpowiedz
Bulletstorm! Świetna rozpierducha.

Tu macie świetniejszą:



A ja siadam do pisania pierwszych wrażeń.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Borderlands 2, Ty wstrętny, wstrętny...! No!
Odpowiedz
'Sup. Zadawaj.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
W pierwszej chwili pomyślałem, że Settlersy, ale coś mi nie pasowało, więc to chyba Alien Nations (dwójka?)
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
To już nawet za Lav powiem, że tak. Wiedziałem, ale stwierdziłem, że nie mogę ciągle zgadywać.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Dziękuję Hassanie, że mnie wyręczasz w tym jakże trudnym i skomplikowanym zadaniu.
Odpowiedz
To tak przy okazji zapytam: po kiego w ogóle jest punktacja, skoro co chwila się o niej zapomina? Poza tym ta zabawa może sobie tak wiecznie trwać i chyba nie ma z tego żadnych podsumowań jakie były np. przy Konkursach Wiedzy. Moim zdaniem olać punkty i się dobrze bawić - i tyle!

A moja zagadka jest następująca:
  • screen z gry.jpg
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
Na co ja pacze

Strzelam, że to Przygody Słonia Dumbo 2: Słoń ma karabin, dobra gra, dużo w nią grałem.

Zgadzam się totalnie co do punktacji. To jest for fun, a nie po to, żeby sobie udowadniać, że nie ma się życia, bo zna się tyle gier



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Hassan', ty i tak już udowodniłeś, że nie masz życia - przez godzinkę czy dwie nie zaglądałem, a tu już kilka zagadek zdążyło pójść.

A to:

Cytat

Strzelam, że to Przygody Słonia Dumbo 2: Słoń ma karabin, dobra gra, dużo w nią grałem.
to taki super żarcik, nie? Się uśmiałem Chceta podpowiedzi?
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
Ale ja mam życie!

Daj tą podpowiedź, daj.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Dobra, jeśli do jutra - właściwie już dzisiaj, ale do jakiejś sensownej godziny ok 11-12 nikt nie zgadnie, to wrzucę jeden lub dwa screeny pomocnicze.

[Dodano po 10 godzinach]

No dobra, macie dwa screeny podpowiadające:

[Dodano po dobie]

No co tam? Nikt nic nie wie? Nie ma tu żadnego fana starych przygodówek? (o, podpowiedziałem )
  • screen z gry2.jpg
  • screen z gry3.jpg
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
Faust: The Seven Games of The Soul na 100%.A i bardzo proszę o zwrócenie uwagi na mój temat
Odpowiedz
Rację masz, więc teraz Twoja kolej na zagadkę.

--
A na Twój temat uwagę zwróciłem, ale nie mam nic ciekawego do powiedzenia nie czytałem żadnych książek o świecie Forgotten Realms...
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
Oddaje Możliwość zadania pytania, odpowiedziałem tylko dlatego że nikt iny nie znał odpowiedzi. No i może dlatego żeby się trochę zareklamować :POddaje Możliwość zadania pytania, odpowiedziałem tylko dlatego że nikt iny nie znał odpowiedzi. No i może dlatego żeby się trochę zareklamować
Odpowiedz



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
DC Universe Online

Grałem, ale przestałem, przez ciągłe aktualizacje...
Odpowiedz
Bingo, zadawaj. Ja nawet premium miałem!



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
← Gildia Błaznów

Zgadnij co to za gra? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...