Wilkołak - zapisy

6 osób w skali 2 tygodni. Kto da więcej?
Odpowiedz
W sumie ja mogę, tylko nie wiem, o co kaman z wilkołakami
Odpowiedz
Bielu Wilkołak to gra oftopowa ,której celem jest zlokalizowanie wśród innych grajacych prawdziwego wilkołaka. Jest kilka specjalnych profesji takich jak:
Wyrocznia - osoba ta może spytać sie raz dziennie o prawidziwą tożsamość innego gracza
Czuwający - posiada zdolność zabicia gracza a raczej wilkołaka o ile domyśli sie kto nim jest
Sędzia - roztrzyga spory w głosowaniu gdy jest remis w głosach między jednym graczem a drugim
Doktor - możeo ocalić gracza przed atakiem wilkołaka
Wilkołak czyli niebezpieczna bestia w ludzkiej skórze
Kaznodzieja - może ocalić gracza przed złym wynikiem głosowania innych graczy
Bracia - to dwaj gracze ,którzy wiedzą że są niewinni.

Każdy w tej grze jest anoniomwy z wyjątkiem wilkolaków i braci. Jako gracze nie możemy od razu zdradzać swoich profesji. Zazwyczaj pierwsze głosowania są takie błędne.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Hm... dobra, macie więc kolejnego gracza
Odpowiedz
Około weekendu spodziewajcie się nowej edycji, ogłoszę, jeśli się zabiorę
Odpowiedz
Mineło 10 dni więc zadam pytanie: Co sie dalej z tym dzieje?
Gramy? Nie gramy?
Piszę bo do 4-tego mam jeszcze internet więc podejrzewam, że do 10-tego października mnie nie będzie i terminy po czwartym nie bardzo mi pasują.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Dorwało mnie jakieś choróbsko, dzisiaj się zwlekam z wyra. Dziś o bezencnej godzinie po powrocie z pracy lub gdy się wreszcie obudzę w sobotę coś Wam w związku z tym sklecę

[Dodano po 2 dniach]

Tam-tadadam! Aktualne zapisy - na rundę 4. Start - 30.09/1.10 g.0:00

------------------------------------------
Chętni na rundę 4:

- Tig
- Krix
- Sazanka
- Obserwator
- Kijuku
- Strateks
- Bielu
- Charon


Do północy wszyscy chętni mogą się zapisywać, a wyżej wymienieni - potwierdzać. Przypominam temat o sugestiach zasad:
http://forum.gexe.pl/...wagi-sugestie/
Przypominam też o odświeżeniu sobie zasad gry. Ilość ról i modyfikacje fabularne zależeć będą od ostatecznej ilości graczy. Ta runda będzie na ponowny rozruch, więc news, którego wrzucę, powisi tylko do północy.
Odpowiedz
Potwierdzam.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Można się jeszcze dopisać? Tylko ostrzegam, będę grał po raz pierwszy w coś takiego!

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Nie jesteś sam
Potwierdzam udział.
Odpowiedz
No, we dwóch zawsze raźniej.
Potwierdzam chęć udziału w takim razie ;p

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Wszyscy dopisujący i potwierdzający się zostali uwzględnieni, może się zdarzyć ewentualne opóźnienie (w sensie, że nie równo 0:00), ale na pewno wystartujemy tej nocy

[Dodano po 2 godzinach]

Runda 5 wystartowała, ewentualni spóźnialscy mogą jeszcze się zgłaszać. Jeśli będzie to możliwe, dołączę ich do pierwszego dnia, jeśli nie - przyjdzie wystąpić w następnej rundzie.
Odpowiedz
Potwierdzam! Jak najbardziej potwierdzam! Zdążyłem?

Edit: już widzę, że jestem w grze ufff, przestraszyłem się.

„Była to naprawdę całkiem sympatyczna dziewczyna, nawet jeśli jej łono zostało najwyraźniej zaplanowane dla osoby o dwie stopy wyższej. Ale nie była Nią*.

*Profesor nadzwyczajny gramatyki i jej stosowania poprawiłby pewnie to zdanie na «okazało się, że ona to nie ona», na co profesor logiki zakrztusiłby się drinkiem.” - Terry Pratchett, Niewidoczni akademicy

Odpowiedz
mozna sie jeszcze dopisac ? akurat teraz przeczytalem artykul ;]
Odpowiedz
Hmmm akurat pierwszy dzień właśnie się zakończył i musisz poczekać na następną rundę. Powinieneś także posiadać konto na tym forum

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Tak też polecam. Runda następna zapewne już w przyszłym tygodniu, a może nawet w ten weekend, a konto założyć warto i darmo

[Dodano po 12 godzinach]

Bardzo szybka rozgrywka, nieco zbyt szybka, ale nic nadzwyczajnego, zważywszy małą ilość graczy i szybki, celny typ Wyroczni już pierwszego dnia, przy tylko dwóch wilkołakach Wobec tego nabór na rundę 6 zaczynam od razu. Komentarze mile widziane
Odpowiedz
No szybko poszło : ) Już jestem chętna, na kolejną partię, tylko więcej ludzi, więcej!
Odpowiedz
← Wilkołak

Wilkołak - zapisy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...