Zgadnij co to za film?

To ten nowy, reunion.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Bingo

Trzeci Kur - 9
Lily - 8
Hassan' - 6
Medivh - 6
enether - 5
Wiktul - 5
Ati - 3
krew_na_scianie - 3
Lionel - 3
Obserwator - 3
Tokar - 3
Courun Yauntyrr - 2
Crushnik - 2
Taramelion - 2
Tig - 2
Bielu - 1
deaf - 1
El Dżi Dżi - 1
Sabal - 1
Sealen - 1
Ty Cruelsufferer - 1
Żą Żyldas - 1


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Musze zacząć oglądać wszystkie filmy w 1080p, z reszty kijowo robi się fotosy.

Tak w sumie spytam; czy do zabawy włączone są też seriale?




Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Bronson.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Trzeci Kur - 9
Lily - 8
Medivh - 7
Hassan' - 6
enether - 5
Wiktul - 5
Ati - 3
krew_na_scianie - 3
Lionel - 3
Obserwator - 3
Tokar - 3
Courun Yauntyrr - 2
Crushnik - 2
Taramelion - 2
Tig - 2
Bielu - 1
deaf - 1
El Dżi Dżi - 1
Sabal - 1
Sealen - 1
Ty Cruelsufferer - 1
Żą Żyldas - 1
  • asdasd.gif


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ten gif powinien być normalnie, jest do góry nogami, jest przecież z Australii. Chciałeś nas zwieść, Medzie!

Fat Pizza.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Jeden z najgłupszych filmów, jakie widziałem

Trzeci Kur - 9
Lily - 8
Hassan' - 7
Medivh - 7
enether - 5
Wiktul - 5
Ati - 3
krew_na_scianie - 3
Lionel - 3
Obserwator - 3
Tokar - 3
Courun Yauntyrr - 2
Crushnik - 2
Taramelion - 2
Tig - 2
Bielu - 1
deaf - 1
El Dżi Dżi - 1
Sabal - 1
Sealen - 1
Ty Cruelsufferer - 1
Żą Żyldas - 1


Tonari no Totoro!
Odpowiedz



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
To żeś rzucił Jakiś piasek i skały Tym razem nie mam pojęcia Może Final Fantasy?


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Główną wskazówką jest ten pan na pierwszym planie.

To jest film, żeby nie było, jest robiony animacją, ale to nie jest Final Fantasy.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Ultramarines: A Warhammer 40.000 Movie? Chyba jedyny film z Marines..

„Była to naprawdę całkiem sympatyczna dziewczyna, nawet jeśli jej łono zostało najwyraźniej zaplanowane dla osoby o dwie stopy wyższej. Ale nie była Nią*.

*Profesor nadzwyczajny gramatyki i jej stosowania poprawiłby pewnie to zdanie na «okazało się, że ona to nie ona», na co profesor logiki zakrztusiłby się drinkiem.” - Terry Pratchett, Niewidoczni akademicy

Odpowiedz
Ano. Skoro jedyny, to nietrudno było zgadnąć. A przecież charakterystyczna sylwetka dewastatora jest charakterystyczna.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Bardzo charakterystyczna



Trzeci Kur - 9
Lily - 8
Hassan' - 7
Medivh - 7
enether - 5
Wiktul - 5
Ati - 3
krew_na_scianie - 3
Lionel - 3
Obserwator - 3
Tokar - 3
Courun Yauntyrr - 2
Crushnik - 2
Taramelion - 2
Tig - 3
Bielu - 1
deaf - 1
El Dżi Dżi - 1
Sabal - 1
Sealen - 1
Ty Cruelsufferer - 1
Żą Żyldas - 1

„Była to naprawdę całkiem sympatyczna dziewczyna, nawet jeśli jej łono zostało najwyraźniej zaplanowane dla osoby o dwie stopy wyższej. Ale nie była Nią*.

*Profesor nadzwyczajny gramatyki i jej stosowania poprawiłby pewnie to zdanie na «okazało się, że ona to nie ona», na co profesor logiki zakrztusiłby się drinkiem.” - Terry Pratchett, Niewidoczni akademicy

Odpowiedz
Czy to nie Rocco ze Świętych z Bostonu?



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
No pewnie Wciąż szkoda mi tego kota.

Trzeci Kur - 9
Hassan' - 8
Lily - 8
Medivh - 7
enether - 5
Wiktul - 5
Ati - 3
krew_na_scianie - 3
Lionel - 3
Obserwator - 3
Tig - 3
Tokar - 3
Courun Yauntyrr - 2
Crushnik - 2
Taramelion - 2
Bielu - 1
deaf - 1
El Dżi Dżi - 1
Sabal - 1
Sealen - 1
Ty Cruelsufferer - 1
Żą Żyldas - 1

„Była to naprawdę całkiem sympatyczna dziewczyna, nawet jeśli jej łono zostało najwyraźniej zaplanowane dla osoby o dwie stopy wyższej. Ale nie była Nią*.

*Profesor nadzwyczajny gramatyki i jej stosowania poprawiłby pewnie to zdanie na «okazało się, że ona to nie ona», na co profesor logiki zakrztusiłby się drinkiem.” - Terry Pratchett, Niewidoczni akademicy

Odpowiedz



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
← Gildia Błaznów

Zgadnij co to za film? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...