Jaki macie sposób na nude?

Wlasni sobie skrecam blancika,playlista juz gotowa i prze najbliższa godzinie będę chlonal pyszne dźwięki ))
Ja gram w piłkę.
Trzy słowa: League of Legends
Wiem, że się powtórzę, ale niech będzie. Na nudę polecam mniejsze i większe prace pisane.
Ja w wolnym czasie (a mam go masę) przeglądam różnego rodzaju śmieszne stronki. Ostatnio znalazłam nową - http://www.tojedobre.pl/ Nie wiem co te strony w sobie takiego mają, ale potrafią wciągnąć na dobre kilka godzin
Ja się nudze bo jestem chora i muszę leżeć w lozku najchętniej bym cos przeczytala ale nie mam teraz w domu żadnych ciekawych ksiażek. Jeżeli znacie jakąś stronę z całymi książkami TO PISZCIE proszę
ja tam mam swoje sposoby. i wam nie powiem bo jesteście debilami niewiedząc jak sie nie nudzić!
Ten temat przyciąga tonę opryskliwych uwag od rozmaitej maści gości i zaczynam mieć wrażenie, że został po prostu wyczerpany.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik a co cie to xD dnia poniedziałek, 21 stycznia 2013, 17:30 napisał

ja tam mam swoje sposoby. i wam nie powiem bo jesteście debilami niewiedząc jak sie nie nudzić!


Na pewno nie przeglądasz słownika ortograficznego.
mój sposob to komputer jeżdżenie na rolkach łyżwacz i rowerze
A ja strzelam sobie litra i czekam na następny, być może ciekawszy, dzień życia. Ewentualnie patrzę w ścianę.
Ja w chwilach nudy - czyli co najmniej kilka(naście) razy dziennie - wbijam:

- najpierw na forum Game Exe

- potem na Children of Bhaal

- jeszcze później na Insimilion

- a jeszcze później na DubScore (tam nie ma głupich emotek )

(niemal zawsze w takiej właśnie kolejności) - jak są jakieś nowości, to czytam (w miarę) uważnie, czasem gdzieś przyspamię ; a jak nie ma nic ciekawego, to szlag mnie trafia i najczęściej czas mi upływa na oglądaniu po raz sto pięćdziesiąty piąty losowo wybranych odcinków "Miodowych lat"
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


No całkiem niezła lista porfi
Dla mnie fajnym sposobem na nudę są forumowe sesje rpg Nie dość,że człowiek poćwiczy pisanie to jeszcze rozrusza swoją wyobraźnię. Gorzej później pisać odpisy dla 16-stu graczy

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Dla tych co się nudzą, mają nadmiar lub niedobór ciałka i chcą mieć zdrowie polecam ćwiczenia pani Ewy Chodakowskiej, Mel B, a dla bardziej zaawansowanych p90x ; ) Szczególnie to ostatnie dla facetów jak chcą mieć dobrą sylwetkę. Ćwiczenia świetnie zabijają nudę i są pożyteczne. : )
ćwiczenia fizyczne? grzmisz panie?
Tak, coś co poprawia sylwetkę, ale też dobrze wpływa na umysł, odpędza negatywny nastrój i pozwala pozytywnie i spokojniej patrzeć się na świat ; )
Kłóciłbym się i twierdził że na umysł najlepiej robi zbalansowana dieta i drzemki, a na świat należy patrzeć chłodnym i analitycznym spojrzeniem, ale niech będzie że na sylwetkę kontrargumentu nie mam.

Może poza jednym: nie wszystkim zależy



A co do nudy: Ze swojej strony polecam sprawdzony zestaw: sen, poszerzanie zainteresowań i więcej snu
Ciekawe, ciekawe..
Ostatnio nie mam zbyt dużo czasu na nudę. Taka rola "kujona" w gimnazjum, ot co (aż strach pomyśleć co będzie dalej). Osobiście na nudę polecam:
-Poczytać ciekawe książki.
-Pograć w jakiegoś starego crpg-a.
-Biegi+ worek.
Teraz staram się wyjść z roli "grzybiarza"- najlepszy sposób na nudę.
Długi spacer z psem po lesie/ zakopanie się w łóżku z ciekawą książką/ leżenie z nogami opartymi o ścianę i bulgotanie

Ostatnia opcja wykorzystywana tylko w ostateczności

Czemu pod awatarem się pisze "nowy"?
Toż ja już nieźle zużywany...


"To Be Is To Do" : M. Gandhi
"To Do Is To Be" : F. Nietzsche
"Do Be Do Be Do": F. Sinatra
← Karczma
Wczytywanie...