[Diablo] Za co sobie cenicie diablo ??

Dokładnie jak w temacie.
Ja za : ciekawa fabuła , dobra grafika , kilka postaci do wyboru , ich rozwinięcia , dłuuuga.
Odpowiedz
Ja za wszystko, dla mnie nie ma minusów.
Odpowiedz
Ja soobiście Diablo 2 mam troche cięzko strawić, choć czasem grywam z kumplem przez sieć. Cenie sobie go za:

1. Dobrze rozwinięta opcje gry przez neta i sieć
2. Wydał go Blizzard [moja ulubiona firma, przwdziwi mistrzowie]
3. Jest świetną nawalanką, w której można sobie wyćwiczyć palec wskazujący od naciskania lewego buttona myszy
4. Masę przedmiotów i bujną wyobraźnię panów z Blizzarda, którzy wymyslili te wszystkie nazwy potworków
Odpowiedz
Diablo 2 to gra praktycznie bez wad. Fantastyczny klimat. Piekielnie wciągająca .

DOBRE - Lord!!!
Odpowiedz
wszystko jest ok tylko jeden minus ale nie powiem bo to nie ten temat
Odpowiedz
Z dodatkiem jest o wiele lepsza bo mamy wyrzszą rozdzielczość no i fajne dodatki + patch.

Fajne jest diablo zawsze lubiłem w to pograć.
Odpowiedz
A ja za prostotę i fajne questy. I jeszcze za wiele różnych postaci i umiejętności.
strażnik w gwardii królewskiej
kto niepowołany przekroczy próg ...zginie

Pamiętajcie "Better is Good"
Odpowiedz
+BAAAAARDZO DŁUGA
+Dużo różnorodnych postaci
+Prosta Fabuła
+Ogrom niektórych miejsc walki
+Niesamowicie duża ilość i różnorodność potworów i broni
+wciągający klimat na wiele godzin
Odpowiedz
Rewelacyjna muzyka, grywalność bezsprzeczna, zabawa w "zmień zbroję", walka ze złem ostatecznym po stronie niebiańskich legionów... Całkiem rozumna fabuła (choc liniowa do bólu), świetny model rozwoju postaci.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
- Różnorodność stworów i sprzętu
- bardzo długa
- Ciekawe postacie z ich umiejętnościami
- w Dodatku fajny rozdział 5
- BattleNet Blizzarda
- muzyka
- kilka innowacyjnych pomysłów jak na tamte czasy
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
NIEŚMIERTELNOŚĆ

To jest największy plus tej gry. Co z tego, że grafika jest prehistoryczna, a fabuła sprowadza się po prostu do masowej eksterminacji wrogów, skoro gram w to chyba już z 5 raz i co roku zaczynam od nowa :twist:.

Tak poza tym, to:
- Różnorodność przedmiotów i postaci (każda jest zupełnie inna i innego stylu gry wymaga),
- Filmiki,
- Multiplayer (nie ma to jak zdobyć czyjeś ucho ),
no i nieśmiertelność .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Jezu, chłopie... Jak już się wypowiadasz na jakiś temat, to chociaż rozwiń jakoś posty...

A tak btw... Skoro uważasz, że w Diablo jest niezła grafa, to chyba ostatnie kilka lat spędziłeś śpiąc... Wystarczy nadmienić Obliviona, Gothica 3 czy nadchodzącego UT2007.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
@ Nabija sobie posty


No a jeżeli chodzi o to za co kocham panów zniszczenia, grozy i nienawiści? A no za to ze gra ma świetna grywalność, muzyka pasująca do tematu a jeżeli o grafikę chodzi to na czas wydania diabełka była ona jak najbardziej na czasie. Kolejny superlatyw to jest to ze ma sie praktycznie nieskończone możliwości rozwoju i wyposażenia.
Odpowiedz
+++++ = wypasione możliwości rozwoju postaci - jakbyś jej nie stworzył, to i tak będzie potężna (zależy oczywiście jak to kto zinterpretuje)
+++++ = oczywiście jest to gra blizzarda (nie wspomnę o innych grach tej firmy...)
+++++++++++ = +++Battle.Net!!!+++ To jest to! Kocham BN jak z resztą całego diabełka.

Proste. Diablo = Battle.Net a singla zostawiam dla tych, którzy nie mają neta w domu.
Jest taka chwila, że jest coś , czego nieda się zrobić...
Ale w końcu przyjdzie ktoś taki, który nie wie że się nieda,
i on właśnie to robi...
Odpowiedz
Kilmat, fabuła, grywalność, bronie, zadania, świat nie powtarzalny taką gre mogła stworzyć tylko firma Blizzard
Odpowiedz
Praktycznie nieskończona możliwość rozwoju postaci.
Odpowiedz
Ja lubie Diablo za to że fajnie jest zabijać gosci fajna grafika w ogole wszystko fajne
TYLKO RUCH CHORZóW !
Odpowiedz
Z tą fajną grafiką to bym się sprzeczał, ale każdy ma swój gust.
Odpowiedz
Ja ta gre cenie za to, że za każdym razem kiedy już w nią nie gram. Po jakims roku znowu zaczynam o niej mysleć i przynajmniej raz musze przejśc cały najłatwiejszy poziom trudności.
Co jak co ale to wciąga.
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Za co sobie cenicie diablo ?? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...