Zgadnij co to za film?

Yes.
Otrzymujesz owacje na stojąco.

Czemu pod awatarem się pisze "nowy"?
Toż ja już nieźle zużywany...


"To Be Is To Do" : M. Gandhi
"To Do Is To Be" : F. Nietzsche
"Do Be Do Be Do": F. Sinatra
Odpowiedz
To nie krewetka z "Dystrykt 9."?


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Dystrykt 9 jak w mordę szczelił.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Umarło? Medzie! Podpowiedzi!



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
nie zgaduję, bo nie mam jeszcze kolejnego filmu jako zagadkę. Pozwolę sobie więc na małą podpowiedź wyciętą z pewnego webkomiksu.
  • creepy.jpg

„Była to naprawdę całkiem sympatyczna dziewczyna, nawet jeśli jej łono zostało najwyraźniej zaplanowane dla osoby o dwie stopy wyższej. Ale nie była Nią*.

*Profesor nadzwyczajny gramatyki i jej stosowania poprawiłby pewnie to zdanie na «okazało się, że ona to nie ona», na co profesor logiki zakrztusiłby się drinkiem.” - Terry Pratchett, Niewidoczni akademicy

Odpowiedz
Jak już wpadł cytat, nagle zrobiło się prosto. Zagubiona Autostrada, Lyncha.




Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Niech Cię! Nie zgadłabyś, gdyby nie te przeklęte dzieciaki!



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Raczej z kategorii P.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Jep. Zdecydowanie kategoria P.

[Dodano po dobie]

Naprawdę nikt? No weźcie! Hassan' już nóżkami przebiera z niecierpliwości, więc... podpowiedź time!



Może teraz co poniektórzy rozpoznają część aktorów. No nie wstydźcie się!
Odpowiedz
Ale ten film jest naprawdę zaskakująco dobry! Nawet ma komputerowe efekty specjalne i śmieszne dialogi!
Odpowiedz
← Gildia Błaznów

Zgadnij co to za film? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...