[NWN1] NWN LAST ISLAND - Ostatnia wyspa beta v.0.1.

Witam

Zapodaje mój mod do NWN wraz z dodatkami i patchem 1.69 PL

Oczywiście jest to wersja beta więc zadań nie uświadczymy i dialogów jest jak na lekarstwo jednakżę świat jest w 60 % wypełniony a i można mieć dużo fanu tak myśle zwiedzając go

zapodaje link

Link do Modyfikacji

Pozdrawiam jeśli chcesz pomóc pisz tu lub na meila blindplayer@o2.pl
Odpowiedz
Cieszy mnie,że jeszcze ktoś się bawi Aurorą,ale po sprawdzeniu tego modułu moja radość się skończyła,więc do rzeczy:

Cytat

Oczywiście jest to wersja beta więc zadań nie uświadczymy i dialogów jest jak na lekarstwo jednakżę świat jest w 60 % wypełniony a i można mieć dużo fanu tak myśle zwiedzając go


tak mi się wydaję,że nie znasz terminu/pojęcia - wersja beta.
Bo jak to można rozumieć?,skoro jeszcze nie jest moduł skończony,to samo przez się rozumie,że będą generowane błędy,gdzie i tak w tym module aż się roi.
Dobrze,jak jest nieskończony,to proszę mi wytłumaczyć jedno zjawisko,skąd każdy ma wiedzieć,czy są to błędy,czy może jest to efekt zamierzony,ponieważ np ja taki cymbał nie wiem co poeta ma na myśli.

Na sam koniec,proszę mnie źle nie zrozumieć,że się czepiam itp,ale mam takie wrażenie,że to jest Twój pierwszy moduł - zawsze kiedyś jest ten pierwszy krok,ale powiem szczerze,ja bym się wstydził czymś takim się chwalić i nie mówię tego wcale złośliwie,proszę mi wierzyć.Np dla mnie jest to rzeczą niebywałą jeśli dałeś graczowi najemnika,żeby z niego nie można było skorzystać.Nie usprawiedliwia tego,że ma złamaną nogę,w takim razie chociaż mógłbyś zrobić,że porusza się w zwonionym tempie,a nie w ogóle - bo co to za najemnik?.Nie chcę wymieniać wszystkich baboli,ale jeszcze tylko ograniczę się do przedmiotów - zbroi.Po co dawałeś w jednej zbroi Prawdziwe widzenie razem z Widzeniem w ciemności,a w drugiej Finezja w walce razem z Magią w walce?,przecież te właściwości ze sobą nie współgrają,dla mnie właśnie jest strata jednej właściwości,bo i tak gracz z tego nie skorzysta.


Więc już na sam koniec,jeśli chcesz zrobić moduł,który zainteresuje innych,nie rób takich podstawowych błedów,bo od razu zrażasz do niego,mam nadzieję,że jeszcze nie odebrałem Ci zapału do tworzenia - powodzenia i pozdrawiam.
Odpowiedz
Witam,

Chciałbym jeszcze rozszerzyć pojęcie "wersji beta". Bo w NWN bardzo jest o niej głośno, a co ona w tym środowisku "fachowców z długim stażem" oznacza? Oznacza moduł nienadający się do gry, pierwsze tchnienia włożone w pracę nad *dziełem*. Tak więc jest to informacja dla każdego - nie kpijcie z graczy, puszczając w obieg taki chłam, nazywając to wersją beta! Powiem ci szczerze, że to, co moje oczy ujrzały nie można nawet nazwać wersją alpha!

Czym jest wersja alpha? Jest to faza projektu, kiedy autorzy składają swoje dzieło; wyłapują te największe błędy.

Czym jest wersja beta? Kiedy autorzy są zgodni, że aplikacja nie ma większych wad, wtedy puszczają ją w obieg, by czujni gracze pomogli im doskonalić swój produkt tak, aby przed szerszym gronem nie było wstydu.

A ty co zrobiłeś? No właśnie jak wspomniał Rigafilm, ten moduł to nie powód do chwały, czyli zwyczajnie z użytkowników zakpiłeś.

Chyba się nie obrazisz, jak przytoczę tu kilka cytatów, w końcu sądząc po zachowaniu (udostępnieniu tego linka) nie masz się czego wstydzić, a wszystko stało się publiczne z twojej woli.

KONWERSACJE:

'223123123' - ,,jego tatuarz wskazuje żę był piratem''

'gabriel' - ,,1. Wiesz ile na ciebie czekałem ?
2. Nie ?
3. No pewnie z pół godzinki zajeło ci wydostanie sie z więzienia ...
4. No coś takiego ;/
5. No to coś ci powiem , robiłem tego moda sam , przez 2 miechy oczywiście z przerwami bo przecież mam własne życie god demath...
6. yhmmm
7. Niestety nie dokończyłem go to tylko beta wersja nie ma tu zadań a dialogów jest jak na lekarstwo ... no ale to dopiero początek bo może ty jako wspaniały gracz który odnalazł moją kryjówkę pomoże mi w ukończeniu modyfikacji ??
8. yyy niee wiem
9. Co nie wiesz , synek zaraz koniec imprezy i zdechniesz ! to pomożesz czy nie ?
10.a tak
a.1 no to super , pisz na blindplayer@o2.pl
a.2 okej napisze na bank !
a.3 aa i jak już taki pomocny jesteś to oblukaj wszystkie lokacje i może jakieś pomysły na udoskonalenie ci wpadną do głowy

10.b niee....
b.1 Nie a dlatego bo nie umiesz ?? czy nie chcesz ?
b.2.x Nie umiem
x.1 A to dobra nie zabije ciebie jak na razie idź pooglądaj moje koncept arty są w całym pokoju

b.3.y nie chce i huj
y.1 to zginiesz !''

OGÓLNE:

Najemnik, który rzekomo ma złamaną nogę (w rzeczywistości nie potrafiłeś przejrzeć tematów, które są na forum, nawet o towarzyszach się wypowiadałem, to jest chyba moja 11. wiadomość, więc trudności mieć nie będziesz. A mówię tu o zdarzeniach najemnika), nie chodzi za nami, ale kiedy przejdziemy na inny obszar pojawia się tam z nami. Cóż to za magia, i jak to wytłumaczysz? Albo to, że ciągle powtarza kwestię naboru, nawet jeśli aktualnie go najęliśmy?

Dowiedziałem się z jednej z notatek, że "kotłownia". Bardzo tajemnicze znalezisko.

Każdy ze strażników to psychopata, i znajdujemy go nad zwłokami więźnia, nie wiem po co w ogóle takie więzienie utrzymywać, nie lepiej jedną, wielką klatkę na skazańców?

Czemu każdy się wyraża wulgarnie i postępuje tak samo? Czy to postać gracza ma być 'jedynym sprawiedliwym'?

Pozdrawiam.

P.S. W tytule twojego modułu są dwa błędy. Po pierwsze jego angielski odpowiednik wskazuje nam, że ostatnich wysp może być kilka. Drugi błąd jest taki, że wersja beta to wersja beta, a wersja 0.1 to wersja 0.1. Nie może być bety 0.1, bo czym to nazwiesz? Alfą bety? Podziwiam twoją kreatywność, ale niestety to tak nie działa.
Odpowiedz
Haha no spoko nie zrazyliście mnie do kontynuowania tego twora i tak jest to pierwsza modyfikacja , ciągle uczę sie na błędach czytam na forum i robię coś w nim tylko jak mam wolny czas, co do tego że napisałem ,,beta" no i tu właśnie tkwi problem że nie widziałem jak to nazwać czy alpha czy beta ale wybrałem beta z dwojga złego:)
Co do najemnika to tak jak napisałes nie potrafiłem go prawidłowo skonfigurować a czas gonił i już miałem wrzucić go na moddb jak ,,zapowidziałem" więc nie głowiłem sie nad poprawieniem

A i jeszcze zbroje a tak nie przemyślałem za bardzo dodatkowych umiejętności w nich lecz co moge powiedzieć głośno gracz nie będzie mieć do nich dostępu więc o co ten krzyk ?

Nad modyfikacją będę pracowąć i tak dalej, a jeśli jest jakiś pro bądź pomocny kolegą który mi pomoże w dokończeniu go to zapraszam do współpracy
Odpowiedz
a co do tego czy zakpiłem z graczy hmm może troszkę, lecz wszystko co miało sie znajdować w tej wersji zostało dokładnie opisane czyż nie ?
Odpowiedz
A i właśnie ktoś tam też dobrze trafił to powinna byc napisana wersja Alpha ... a ja jako niedoświadcozny kreator napisałem beta ...
Odpowiedz

Cytat

Co do najemnika to tak jak napisałes nie potrafiłem go prawidłowo skonfigurować a czas gonił i już miałem wrzucić go na moddb jak ,,zapowidziałem" więc nie głowiłem sie nad poprawieniem


jak czegoś nie potrafię,to d... sobie tym nie zaprzątam,albo jak coś mi nie wychodzi,po prostu usuwam,żeby nikt nie miał różnych dziwnych skojarzeń.

Cytat

A i jeszcze zbroje a tak nie przemyślałem za bardzo dodatkowych umiejętności w nich lecz co moge powiedzieć głośno gracz nie będzie mieć do nich dostępu więc o co ten krzyk ?


Aurora daje tyle możliwości i ma taki wielki potencjał,że na wszystko jest sposób.Naprawdę można temu łatwo zaradzić,jeśli tworzę zbroje np niedostępne dla gracza,pakuję do innej grupy np Specjalne 1/2/3 itd,daje łatwo rozpoznawalne nazwy itp.Wtedy jest łatwiejsza orientacja,żeby przez pomyłkę własnie nie dać ich do sklepu,albo nie zaznaczyć Upuszczony itp.Dla mnie nie jest to żadne wytłumaczenie,że gracz tego nie zobaczy,bo chodzi także o dobrze wyrobiony nawyk,jeśli właśnie takie podstawowe błędy na wstępnym etapie się robi,to co będzie dalej,w bardziej trudniejszych rzeczach?

Cytat

Nad modyfikacją będę pracowąć i tak dalej, a jeśli jest jakiś pro bądź pomocny kolegą który mi pomoże w dokończeniu go to zapraszam do współpracy


a co masz na myśli pro?
Na punkcie Aurory,powiem szczerze mam świra,jeśli chcesz pomocy,nie ma sprawy,ale trzeba kilka spraw uzgodnić,a mogą Ci sie nie spodobać,bo jeśli chodzi o Aurorę jestem badzo wybredny - troszkę wiosen już się spędziło,pozdrawiam.
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

NWN LAST ISLAND - Ostatnia wyspa beta v.0.1. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...