[NWN1] Patch 1.69 PL

Zapewne wszyscy wiedzą że właśnie ukazał się patch oznaczony numerkiem 1.69...
Niestety na bioware.com jest TYLKO po angielsku
co sprawia że nie jest kompatybilny z polską wersją gry
No ale wystarczyło poszukać, poszperać, pogrzebać(lol) i proszę bardzo z nwvault możecie pobrać pobrać najnowszą łatkę kompatybilną z polską wersją gry

Mi narazie się ściąga. Hmm no i nowa klasa prestiżowa...


Zapraszam o dyskusji.

Btw. można by przykleić na jakiś czas temat :O
Odpowiedz
A i przyklejam.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Ściągnąłem 2 party i rozpakowałem je w folderze w NWN, następnie uruchomiłem program a tu... nie działa - jest napisanę, że nie właściwy folder czy coś ale ja mam pewność, że to właśnie tu. W ogóle zuważyłem, że te uaktutalnienia są bardzo wredne - np: jest napisane, że mam oba dodatki i nie mogę go zainstalować - ale ja nie mam żadnego z dodatków! Pomóżcie! Nawet IS jest przeciwko mnie i nie da mi zdjęcia up. HELP ME!

[font="Georgia"]Każdy z nas jest śniącym, lecz tylko niektórzy są lunatykami.[/font]
Głaszcze muchy, jem pająki w sygnaturze mam danonki.
Jeśli ciągle masz zły dzień to przypakuj z dyńki w cień.
Czy to Tesco czy Biedronka - mamo, mamo kup danonka.
[color="#A0522D"]Mam 0 ShoutBoxów i jestem z tego dumny!
ZORG daje, ZORG odbiera.[/color]
Oddaj cześć wodzowi i złóż pokłon ZORG'owi!
Nie cuda tworzą wiarę lecz wiara cuda.
Buffalo Soldier Dreadlock Rasta
My name is...
Vrishnak Merkulash

\"Strach przed głupotą stanowi początek mądrości.\" - Morrowind!
\"Nikt inny ale tylko my sami możemy być wolni od naszych myśli.\" - Bob Marley
\"Mam małe królestwo
gdzie myśli i uczucia są moim ludem
I ledwie potrafię
władać nim z trudem ..\" - Louisa May Alcott
Odpowiedz
Ja też nie mogęgo zainstalować. Piszę że nie może się zainstalować ponieważ są wgrane dodatki. To jak mam go wgrać i mając wszystkie dodatki i żęby wszystko działało oczywiście
Odpowiedz
Może zainstaluj NWN, potem patch, a potem dopiero dodatki?
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Ej mam taki problem. Ściągnąłem ten patch w dwóch partach z nnvault(SendSpace) i jak rozpakowuje 2 part to mi wyskakuje że : "Błąd CRC w "nwn_critical_rebuild_1698109.exe". Plik jest uszkodzony" Czy wy też mieliście taki problem. Ten 2 part jest do czego kol wiek potrzebny? Bo pierwszy zainstalowałem i mi się niby zaktualizowała gra do 1.69(nowa prestiżówka jest). I mam jeszcze jedno pytanko jak ściągam coś w partach(i zawartość ma taką samą nazwę) to mam instalować to po kolei tzn. instalka partu 1 a potem inst partu 2, czy rozpakować oba party i pozwolić partowi 2 zastąpić part 1.(znajoma coś mi tam tłumaczyła że party mają się ze sobą łączyć czy coś w tym stylu). Najlepiej by było jak by ktoś napisał jak to zainstalować, wiecie językiem zrozumiałym dla gościa który nie za bardzo interesuje się komputerami
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tom21 dnia wtorek, 30 sierpnia 2011, 17:13 napisał

Ej mam taki problem. Ściągnąłem ten patch w dwóch partach z nnvault(SendSpace) i jak rozpakowuje 2 part to mi wyskakuje że : "Błąd CRC w "nwn_critical_rebuild_1698109.exe". Plik jest uszkodzony" Czy wy też mieliście taki problem. Ten 2 part jest do czego kol wiek potrzebny? Bo pierwszy zainstalowałem i mi się niby zaktualizowała gra do 1.69(nowa prestiżówka jest). I mam jeszcze jedno pytanko jak ściągam coś w partach(i zawartość ma taką samą nazwę) to mam instalować to po kolei tzn. instalka partu 1 a potem inst partu 2, czy rozpakować oba party i pozwolić partowi 2 zastąpić part 1.(znajoma coś mi tam tłumaczyła że party mają się ze sobą łączyć czy coś w tym stylu). Najlepiej by było jak by ktoś napisał jak to zainstalować, wiecie językiem zrozumiałym dla gościa który nie za bardzo interesuje się komputerami


Najprościej? Pobierz patch stąd.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Courun Yayntyrr a ta wersja ważąca 312 to jest PL?
Odpowiedz
Ta z gram.pl jest PL. Ta na NWNVault jest angielska.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Dobra patch ściągnięty, tylko teraz mi wyskakuje że mam dodatki i niemożna przez to zainstalować. Jakieś pomysły? Bo opcja instalowania podstawki a potem dodatków odpada, mam wersję(extra klasyka) która automatycznie instaluje podstawkę z dodatkami.
Odpowiedz
Dobra spróbuje. Ja to mam szczęście, wiem już czemu mi wcześniej nie działał ten 2 part. Po prostu jak go ściągałem to mi przerwało i niecały się ściągnął. Z 163MB ściągnęło się 162MB XD... Pech...
Odpowiedz
a ja mam już zainstalowany!!! super bronie pancerze potwory efekty wizualne domy no super!!!!!!!
Odpowiedz
A gdzie można pobrać polską wersję kompatybilną ze wszystkimi dodatkami.


I taka stronka co jest jeszcze aktywna.
Odpowiedz
Ściągnąłem i nie działa bo mam wszystkie dodatki a nie mogę ich odinstalować bo mam diamentową edycję.
Odpowiedz
Witam,

Już kilka razy widziałem tego typu problem, ba, sam go miałem. Na szczęście znajomy polecił mi link. Czemu więc mam się z tobą nie podzielić?

Link, trzymaj! ;-)

Widać, że dużo osób ma ten sam problem, co tam trafiam, to 'serwer jest przepełniony', ale spokojnie, nieco cierpliwości i będziesz miał dostęp do instalatora. Jak wszystkie opcje zaznaczysz prawidłowo, to pacz 1.69 się na twoim komputerze zainstaluje bez problemów. Ja sam osiagnąłem rezultat za drugim dopiero razem. Bardzo szanuję tego gościa, co to zrobił, ale jednak błędy się czasem trafiają - jak ci się licznik nie będzie ruszał, to wystarczy odświeżyć stronę.

Mam nadzieję, że pomogłem,
Pozdrawiam. ;-)
Odpowiedz
Jest też jeszcze inny sposób na dodatki, który ja wykorzystuję. Jako że gdy zainstaluję grę, patch i na końcu dodatki gra "postarza się" do poprzedniej wersji (nie wiem czemu może po prostu mnie nie lubi ). wtedy ja w folderze z grą robię nowy folder i wrzucam tam pliki dodatków, aktualizuje patcha i "wyjmuje" pliki z folderu. Wszystko wtedy działa na nowej wersji
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Patch 1.69 PL - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...