Zabawa - Oceń utwór poprzednika

To mi się kojarzy z nocnym przesiadywaniem u znajomych, gdy polskie radio po północy puszcza tylko polskie piosenki ;D... trochę to irytuje, ale czasami można nawet razem pośpiewać i Perfekt też się wtedy nadaje.

7/10, bo ballady nastrajają mnie zbyt "myśląco", a jak Lionel myśli, to jest smutny...

Nelly: Hot In Herre
Moje nastoletnie życie się wspomina, prywatki itd., wtedy marzyłem, by iść na taką imprezę jak w klipie i dopiero znacznie później do się zdarzyło, więc warto marzyć .
Odpowiedz
O rzesz, wspomnienia mi się włączyły. Teraz siedzę i youtubuje starą muzę.

8/10

DJ Tomekk +ktoś
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Co ja słucham... Nie wiem czy jestem w stanie ocenić tak wybitne dzieło. Ale niech będzie 6/10

Chciałam wrzucić Godsmacka, ale Samwell przypomniał mi inną gejozę... hawajsko-niemiecką.
Odpowiedz
Widzę pojedynek na co dziwniejsze rzeczy.
Niemiecki język jest mym wrogiem, nic nie zrozumiałem, więc rozłożę ocenę. 7/10 za tosta. 0/10 tekst niemiecki. 2/10 wykonanie.
To znam od koleżanki (fanki azjatyckiego popu) już jakiś czas ale chyba zyskuje popularność bo częściej się przewija przez internet.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Jej, można wydzielić te posty na temat "pojedynek dziwności"?
Przypomina mi Benassiego, ale bardziej przeraża mnie fakt, że nawet mi się to podoba.
Odpowiedz
Ku memu zdziwieniu, mnie też się to podoba 9/10 Ale niestety nie znam dziwnych muzyk, więc pozostawiam wyprowadzenie kontrataku komuś innemu.
Odpowiedz
jeśli chodzi o dziwność... podejmuję wyzwanie.
ale i tak pewnie wszyscy to znacie.
zboczuchy
[edit]
nawet nie sprawdzałem wszystkich piosenek, które już wrzuciliście, ale jak sprawdzam widzę, że trafiłem w klimat gejostwa i niemieckiego
zboczuchy
Odpowiedz
Kurna nie widziałem do tego teledysku... jakoś żałuje iż tak nie zostało.
Ale 7/10 jest (wole inne Rammsteinu)

To może Teraz To ale osobiście wolę w Tej Wersji.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
A takie, takie. 6/10

http://youtu.be/mEcur0k8EwQ

Oryginalna, retro jakość jest tylko w 240p.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Jako utwór 8/10 jako dziwactwo 10/10. Co ciekawe słyszałem to dawno temu i już zapomniałem o tym.
Przerwa trwała chwilę bo nic ciekawego znaleźć nie mogłem w odpowiedzi. Z ratunkiem znów zjawiła się znajoma od koreańskiego (chyba)
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Co za dużo Japonii i jej minionów to niezdrowo. 5/10

http://youtu.be/ILcBuUjmsJI



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Nie... niech on przestanie się kiwać, dam mu zer... La-la-la-la la-la-LA! 100/10!!!


http://www.youtube.co...MBZu_XTEw#t=38
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
Ktoś się wreszcie odważył dać coś normalnego. 10/10 jedno z moich ulubionych.

TO drugi z moich ulubionych. Chciałbym zobaczyć na koncercie jak wszyscy wrzeszczą zgodnie refren, a każdy stoi sam.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
7/10 - wolę Straight out of Line. I Voodoo!

http://youtu.be/LbPRGDwlfqs



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
← Gildia Błaznów

Zabawa - Oceń utwór poprzednika - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...