[GII] Broń dwuręczna i paladyn

A wiec mam pytanie czy ktos mi moze powiedziec u kogo mozna nauczyc sie walczyc bronia dwureczna a także co zrobic zeby zostac paladynem. Prosze o szybkie odpowiedzi!!!!
Przypuszczam że jesteś Strażnikiem. Mistrzostwa nauczy cię Wolfbang czy jak mu tam. Jest on w Koszarach, nosi Cieżką Zbroję Strażnika. A bycie paladynem to długa droga czeka Cię. Nastapi to w bodajże w 3 lub 4 rozdziale. A zbroję Paladyna dostaniesz w przedostatnim rodziale.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Vampire ja jestem najemnikiem i juz odkrylem ze nauczyc sie moge u Corda i Roda:P Tylko teraz nie wiem u kogo kupic jakas dobra bron dwureczna =( A jeszcze jedno pytanka. Czy ktos wie skad wziasc Magiczna Rude???
To w takim razie PALADYNEM nie zostaniesz. Dobre bronie będa np. w Górniczej Dolinie (ukryty topór dwuręczny który zadaje chyba 75dmg). A co do rudy to pewnie Benet chce? Trochę jej jest na tym terenie gdzie jesteś. W kopalniach musisz szukać, na ogól sa tam szkielety lub mrówko-podobne pełzacze. Poczekaj chwilę, kiedyś Benet sam bedzie miał rudę, kupisz od niego i już:]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
A dalo by sie cos Zrobic zeby jednak byc jeszcze Paladynem albo Łowca smoków??
Łowcą smoków zostaniesz zamiast Paldayna. Jak bierzesz Stażnika to potem masz awans na Paladyna. Nejemnik awansuje na Łowcę Smoków.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
A nie wiesz u kogo moge kupic dobra dwu reczna bron??
I Kiedy bede tym łowca smoków??
I w którym rodzialem Benet bedzie mial Miecz z magicznej Rudy??
Dobre bronie dwuręczne będziesz mógł kupić od 2 rozdziału.
Łowcą smoków zostaniesz zaraz na początku 3 rozdziału, jak uwolnisz Benneta z więzienia w Khorinis (zostanie zamknięty za zabójstwwo)
Bennet będzie miał rudę na początku 5 rozdziału.
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Jedna bryłka rudy leży przy runie teleportacji do przełęczy Górniczej Doliny, a poza tym sprzedaje chyba 1 Lutero w Gornym Mieście.
Walki bronią dwuręczną do 100 uczy Łowca smoków w obozie przed lodowym smokiem.
A z broni to sobie zrobisz Świętego Kata
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Nie zrobi Świętego Kata gdyż nie jest paladynem. Zrobi sobie Cięzkie Magiczne Ostrze na Smoki. Rozmawiałem z Rychem na GG i wsystko mu tam wyjaśniłem. Temat zamykam.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
← Gothic
Wczytywanie...