[Torment] Problem z Nordomem

Braci forumowa! Jakiś czas temu (a przez dziwny wygląd fb zauważyłam dopiero teraz), zwrócono się do nas z prośbą o pomoc:

Cytat

Witam. Poszukuję odpowiedzi na pewien problem związany z grą "Planescape: Torment". Pozwolę sobie tutaj wkleić opis problemu, może ktoś będzie tak wspaniałomyślny i mi pomoże?

Mam problem z Nordomem. Przeczytałem w opisie Rubikonu, że jego ulepszenia zależą od statystyk Bezimiennego - wcześniej nie zwracałem na Nordoma uwagi, nie grałem z nim.
Specjalnie dopasowałem swoje statsy do tego, by osiągnąć "max" bonus u Nordoma, czyli 60000xp i bonusy do szczęścia i reszty.

Aktualnie mój Bezimienny to Mag 12lvl, Ma bazowo 23 charyzmy, 18 inteligencji i 23 mądrości, jednak przy pomocy tatuaży mogę wyjąć spokojnie 25 charyzmy, 25 mądrości i 21 inteligencji. Mam charakter Praworządny Zły, Nordoma dołączyłem PRZED walką ze Złym Czarodziejem w Rubikonie, innymi słowy - wszystko powinno się zgadzać.

Niestety, gdy z nim rozmawiam, nie mam w ogóle opcji dialogowej "by stał się kimś lepszym". Mam tylko "Jak się masz?" a potem krótki dialog (tylko jedna ścieżka możliwości) i Nordom dostaje +1 do inteligencji +1 do kondycji. Trochę słabo. ;/

Macie / masz może pomysł, w czym rzecz?


Pomożecie?
Odpowiedz
Z tego, co czytam, chyba nie posiłkował się moją solucją (staty ma wykokszone i bez tatuaży, więc wszystko powinno grać), także wystarczy, jak podeślesz mu link

http://gexe.pl/planes...biryntmodronow

A jak będą dalej problemy, to niech da znać tutaj.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Problem z Nordomem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...