[Diablo] Postać

Jaką postacią graliście?? Ja wymienaim w kolejności chronologicznej:

- Nekromanta
- Barbarzyńca
- Paladyn
Odpowiedz
-Barbarzyńca
-Paladyn
-Druid
-Nekromanta
-Łowczyni
-Zabójczyni
-Czarodziejka

Słowem ? Wszystkimi Ale Czarodziejka, łowczyni i druid szybko sie nudzą. A najlepiej gra się zabójczynią (szkoda ze nie ma zabójcy <_< )
Odpowiedz
Paladyn
Barbarzyńca
Druid
Najbardziej lubie grać Druidem.
Odpowiedz
Barbarzyńca
Nekromanta
Zabójczyni

Te trzy wyżej wymienione postaci są według mnie świetne, a najlepsza to nekromanta. Doskonale mi się nim grało [ma dobrą obstawę: szkielety]
Odpowiedz
Nekromanta- ma dobre magie np. szkielety
Paldyn- ma fajną magie uleczania, szczegulnie jak sie ją wyszkoli n amax
Barbarzyńca-fajnie wygląda
Odpowiedz
Nekromanta , Barbarzyńca , Paladyn , Czarodziejka , Druid.
Nie lubię amazonki a zabójczynią nie grałem.
Nakromanta i druid są nieźli , ten drugi to takie mini połączenie maga i wojownika.
Odpowiedz
Druid niedźwiedziołak albo wilkołak + 3 wilki rządzi
Odpowiedz
Zabójczyni rules Nekromanta też niezły..ale wolę zabójczynie B)
[font="Courier"]Mistrzyni Legionu Nieumarłych. Członkini Rady Cienia.[/font]

You all will die...When the darkness fall...
In nomine xaos...
Odpowiedz
Barbarian rulesss lubie terz druida ale barbarian jest super
Odpowiedz
od razu mówie to nie spam zapomniałem amazonka
Odpowiedz
Barb jest niezły, ale ma troche głupie umiejętności np te okrzyki, ja ich w ogóle nie używam bo są bezsensowne.
Odpowiedz
Ostatnio byłem zabójczynią , co prawda krótko ale to bardzo dobra postać. Szpony ma fajniutkie i ciacha nimi wszystkim, mnie sie bardzo podoba.
Odpowiedz
Ja zabójczynią doszedłem do końcówki dodatku i mi sie znudziła, dałem ją bratu i on zabił Baala.
Odpowiedz
DRUID RULES!!! Uwielbiam gadać z NPCami pod postacią Niedźwiedziołaka .
Odpowiedz
Jak dla mnie, to najlepszy zawsze był barbarzyńca, bo dostaje dużo do broni i nie bawi się w czary. No i może druid, bo to dobre połączenie barbarzyńcy i maga.
strażnik w gwardii królewskiej
kto niepowołany przekroczy próg ...zginie

Pamiętajcie "Better is Good"
Odpowiedz
Nekromanta wymiata a zwłaszcza jeżeli mamy u boku paladyna nikt na necie ci nie podskoczy walniesz zginiesz ucieczka jest ratunkiem ale ucieczka przed duchem kości po 3 takie pociski zabijąkażdego przeciwnika

No cóz mam nekromante na 85 poziomie
Odpowiedz
Ja także uwielbiam nekusia. Jednak nie pakuje nic w szkielety(tylko tyle co potrzebne do ożywienia) ale w Ognistego Golema. Potem Włucznia z kości(jest genialna) i Duszek. A z klątw to Żelazna Dziewica. Mam 75 poziom i jedyni których się boje to Strażnicy(Niewrażliwość na Magię :-( )
Odpowiedz

Użytkownik Milten dnia 31.08.04 (14:16) napisał

Ja także uwielbiam nekusia. Jednak nie pakuje nic w szkielety(tylko tyle co potrzebne do ożywienia) ale w Ognistego Golema. Potem Włucznia z kości(jest genialna) i Duszek. A z klątw to Żelazna Dziewica. Mam 75 poziom i jedyni których się boje to Strażnicy(Niewrażliwość na Magię :-( )

[post="5641"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Trochę stary temat, ale napiszę
-Palladyn-Jego aury
-Barbarian-Hehe, lubie go
-Nekromanta-przypomina mi Xardasa
Być albo nie być....nie być jak nie ma piwa
Odpowiedz
Kocham brutalną siłę mroczną magię i dziwne zdolności a więc to idzie tak:
1 Barbarzyńca
2 Zabójczyni
3 Paladyn(no wiem dobry i wogóle ale ma super zdolności)
4 Nekromanta
5 Druid
6 Amazonka
I wreszcie znienawidzona przezemnie Czarodziejka na 7 pozycji
Odpowiedz
1.Barbarzyńca - moja pierwsza postać Doszedłem nią do Diablo na Normalu, ale miałem formata i nie skopiowałem save'ów...

2.Druid - doszedłem nim o Diablo na Koszmarze Nie mogłem go przejść i po pewnym czasie wykasowałem Diablo.

3.Nekromanta - postać przejściowa. Grałem nią u kumpla. Przeszedłem nią cały 1 rozdział.

4.Paladyn - postać przejściowa. Grałem nią również u kumpla i również przeszedłem nią cały 1 rozdział, a nawet połowę 2

Najbardziej opdobał mi się Nekromanta, potem Paladyn, potem Druid i na końcu Barbarzyńca.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Postać - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...