[GII] Ulubione zadanie

Wiecie skąd ściągnąć/zassać (niepotrzebne skreślić) cracka do Gothicka dwójki ?PL
Odpowiedz

Użytkownik Guest dnia Sep 7 2004, 07:46 PM napisał

Wiecie skąd ściągnąć/zassać (niepotrzebne skreślić) cracka do Gothicka dwójki ?PL

Na strefie nie tolerujemy piractwa więc raczej nikt ci nie odpowie.
Odpowiedz
Za najlepszą misję uważam polowanie na smoki. Druga w kolejności jest zbieranie smoczych jaj dla Beneta. Trzecia to Brutus i jego chrząszcze, na tym samym poziomie jest to zadanie z dostarczeniem jedzenia strażnikowi więzienia w zamku w koloni górniczej(niby śmieszne zadania ale dostaje się za nie niemało EXP-eków). Na czwartym jest szukanie Oka Innosa(ten pościg był taki pasjonujący, wszędzie pełno trupów nowicjeszy i z każdym krokiem bliżej tego kręgu coraz więcej Poszukiwaczy).Na końcu mojej listy jest zadanie od Ignaza(tego alchemika w porcie) każe ci kogoś bobić fajnie(gdyby jeszcze za to zapłacił[jako najemnik poczułem się niedowartościowany]).
Odpowiedz
dla mnie najlepsza misją jest zabijanie smoków ściganie renagu
Odpowiedz
Za zadanie Brutusa z chrząszczami (nadal drżę po nocach... ) jest dużo expa.
A fajne misje są gdy się jest nowicjuszem. Próba ognia i 3 zadania od rady. Są spoko. Tego drugiego (Ulf) po drodze pozbyłem się wcześniej (i miałem nosa), a na końcu ostatni upierdliwiec. To jest najfajniejsze. No i jeszcze naprawa oka. Gdy zostajesz przyjętym do Rady Magów Ognia i dostajesz szatę Arcymaga.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Szacunek
To jest fajne... Z reguły w pojedynkach czekałem na pierwszy cios nie wyciągając broni Wtedy się reszta na niego rzucała i były jaja

Potem Oko Innosa
Bo to najdłuższy quest w grze

Polowanie na smoki
No bo Łowcą byłem! A wiadomo, mieczem miło się siecze smoczki... :]
Odpowiedz
Najciekawsze wydaje mi się odnalezienie i otworzenie bimbrowni Vina no i oczywiście Polowanie na smoki.
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Moją ulubioną misją była próba ognia jak chce się zostać magiem ognia.
Odpowiedz
Zabijanie smoków to najlepsza misja lubię jeszcze misje dwór irdorath
Odpowiedz
Mnie też podnieca zabijanie niewinnych małych i bezbronnych zwierzątek jakie są smoki
Odpowiedz
Jeszcze było takie fajne zadanko co trzeba było załatwić 3 łodygi zioła bagiennego do naprawienia oka innosa, przy tej misji nieźle się najarałem
Odpowiedz
A mi się podoba misja z natłuszczeniem koła do winiarni vina xD
Odpowiedz
Mi się najbardziej podoba misja gdzie musiałem uwolnić Beneta(tego kowala)
Odpowiedz
Z głównych zadań to Smoki a z pobocznych to Czarna Skóra ponieważ super było zabijanie czarnego trolla.
Odpowiedz
Nic nie pobije emocji związanych ze zwalczaniem tych wielkich gadzin xD Najbardziej zapadał w pamięć pierwszy smok, w moim przypadku bagienny :O

Gdzie indziej jestem znany jako "farfel" więc jakby coś nie ukradłem komuś sygnatury
Odpowiedz

Użytkownik Guest dnia Tue, 07 Sep 2004 - 21:46 napisał

Wiecie skąd ściągnąć/zassać (niepotrzebne skreślić) cracka do Gothicka dwójki ?PL

[post="18266"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Daj mi znać a dam ci kilka porad o cracku
Odpowiedz
← Gothic

Ulubione zadanie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...