[World of Warcraft: Mists of Pandaria] World of Warcraft: Mists of Pandaria - Zwiastun z pandą w roli głównej


Blizzard to mistrz zwiastunów. Oto jego kolejne dzieło zaprezentowane na gamescom:

Gdyby tak dobrze prezentowały się gry Blizzardu, to byśmy byli w siódmym niebie. Rewelacyjne animacje, widowiskowy pojedynek i szczypta humoru. Czy można bardziej zachęcić graczy do kupna najnowszego dodatku do "World of Warcraft" – "Mists of Pandaria"? Chyba nie – w końcu każdy chciałby być Po z "Kung fu panda".

Premiera 25 września tego roku. Grę można zakupić w dwóch edycjach – w standardowej za 34,99 euro i cyfrowej deluxe za 49,99 euro, zawierającej dodatkowo portrety postaci do "Starcraft II", symbol i akcent na sztandar w "Diablo III" i latającego wierzchowca.

Odpowiedz
Dodatków do WoWa jest już ile? Burnig Crusade, Wrath od the Lich King, Catacoś i ten. To 4, hmm go WoW2 z możliwością przeniesienia swego abonamentu i postaci z jedynki.




Cytat

Gdyby tak dobrze prezentowały się gry Blizzardu, to byśmy byli w siódmym niebie.



Hmm, a nie prezentują się?
Odpowiedz
Po pewnych fuszerkach związanych z D 3, patchami ostatnimi do S 2 i koncepcją MoP-a to nie. prezentują się.
Odpowiedz
Zerżnęli z Kung-Fu Pandy

Cytat

Cytat

Gdyby tak dobrze prezentowały się gry Blizzardu, to byśmy byli w siódmym niebie.



Hmm, a nie prezentują się?


Zdecydowanie nie... przynajmniej jeśli chodzi o World of Warcraft. Widziałem jak mój brat grał i przekazał mi swoje wrażenia. Gra jest strasznie nudna (przynajmniej na początku), bo polega głównie na zbieraniu i wypełnianiu zadań polegających na tym samym (znajdź, przynieś, zabij).
Do tego historia i świat są całkiem pokręcone. Jakim niby cudem wszystkie rasy (w tym Nocne Elfy i Taureni) znalazły się na wschodnim kontynencie? Blizzard nawet tego nie wyjaśnił. Na początku powinien być chociaż jakiś filmik wyjaśniający to wszystko.
Dodatki polegają tylko na bezsensownym wpychaniu na siłę nowych ras do Azeroth. Teraz jeszcze nie wiadomo skąd się tam Pandy wzięły.
Blizzard już nie przedstawia tej klasy co kiedyś.

Co do zwiastunu, to bardzo fajny. Mina orka, gdy Panda mu wsadziła młot w ten kamień, a człowiek oddawał mu broń... Niezapomniane.
Odpowiedz
Blizzard nie wyjaśnił w filmiku dlaczego się znalazły, bo to wiadomo z historii Azeroth. Polecam przeczytać Trailer jest świetny. Zastanawiam się tylko, czy Blizzard zdecyduje się wydać Warcrafta 4. Znaczy się, kiedy go wyda

[Dodano po godzinie]

Btw. Panda ich pewnie pokonał bo on na 90 poziomie już, a Człowiek i Ork na 85
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik krzyslewy dnia piątek, 17 sierpnia 2012, 02:05 napisał

Czy można bardziej zachęcić graczy do kupna najnowszego dodatku do "World of Warcraft" - "Mists of Pandaria"? Chyba nie - w końcu każdy chciałby być Po z "Kung fu panda".


Eeee... nie. Cały ten pomysł wydaje mi się śmieszny i nie trafiony, co ma jakieś Kung Fu Panda do WoWa?

Odpowiedz
@Sosna
Taki dodatek wprowadza do gry świeżość i ciekawe, nowe klimaty. Takie jest moje zdanie
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Kiyuku dnia piątek, 17 sierpnia 2012, 16:11 napisał

Blizzard nie wyjaśnił w filmiku dlaczego się znalazły, bo to wiadomo z historii Azeroth. Polecam przeczytać


Przeczytałem już dawno.

Sorry, pomyliło mi się. Nocne Elfy i Taureni jednak są w Kalimdorze.

Zwiastun naprawdę super, ale najbardziej bym się jednak cieszył z Warcrafta 4.
Odpowiedz
← Nowości

[World of Warcraft: Mists of Pandaria] World of Warcraft: Mists of Pandaria - Zwiastun z pandą w roli głównej - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...