[NWN1] chętni do pomocy? - Modyfikacja do NWN + dodatki patch 1.69

Witam wszystkich

Poszukuje chętnych do pomocy w tworzeniu modyfikacji jak na razie tylko ,,dema" bo by stworzyć całośc to na prawdę mineły by lata

Otóż zacznę od początku modyfikacje tworzę sam cały pomysł stworzyłem sam i tak sie bawie z tym modem ale przydała by sie na prawdę pomoc ...

Otóż stworzone do ,,dema" mam cały świat większość ludzi w tym świecie niektóre skrypty oraz przedmioty i różne smaczki lecz w ogole nie zacząłem jeszcze zadań a niektóre skrypty przewyższają moje umiejętnośći i nie potrafie ich dobrze zastosować

Otóż głowna fabuła modyfikacji polega na tym że jest sie więźniem nie wiesz dlaczego i musisz to rozwikłać lecz na samym początku musisz uciec z więzienia a jak sie okazuje później by uciec z więzienia należy troche pogłówkować;p a żeby uciec z wyspy to jescze bardziej

Resztę możęcie zobaczyć tutaj ( również ciekawsze wyjaśnienie fabuły ) i troche screenów choć skonczonych lokacji jest około 30 i 5 należy jeszcze dokończyć

http://www.moddb.com/...ostatnia-wyspa

Jeśli ktoś chciałby pomóc przy skryptach czy przy tworzeniu zadań postaci itp itd to prosze pisać

A bym zapomniał modyfikuje z patchem 1.69 pl i dwoma dodatkami do NWN

Pozdrawiam i prosze pisać w temacie bądź na blindplayer@o2.pl
Odpowiedz
No cóż myślę, że mógłbym pomóc Ci z tym modem. Co do skryptów sam niewiele umiem ale z resztą nie ma problemu.
Odpowiedz
O to super odezwij sie na gg 8399257
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

chętni do pomocy? - Modyfikacja do NWN + dodatki patch 1.69 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...