Admin&Mod Log

Kasacja posta gościa z tematu Jaki macie sposób na nude? Dublowanie własnego postu.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
J/w. Prowadzenie rozmowy ze sobą to już choroba...

[Dodano po godzinie]

Kasacja kolejnych postów gościa-idioty z tego samego tematu. Dzięki za raporty.

[Dodano po 5 godzinach]

J/w.

[Dodano po 3 dniach]

Kasacja kilku postów gościa-analfabety z Artykułów.

[Dodano po 11 godzinach]

Temat Jaki Macie sposób na wieczne lenistwo? w Karczmie wyleciał w niebyt.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
-1 do poziomu ostrzeżeń dla Ty Cruelsufferer i Trzeci kur. Amnestia.
Odpowiedz
Zamykam temat Problem z Multiplayer w dziale NWN. Piratom nie pomagamy. Dzięki za raport.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Raven Captain otrzymuje dwutygodniowego bana na SB i 10% w ramach nagrody za multishoutowanie. Proszę także o zmianę rangi na negatywną - z tego co pamiętam, osoby powyżej 50% otrzymują takową.
Odpowiedz

Cytat

Zamykam temat Problem z Multiplayer w dziale NWN. Piratom nie pomagamy. Dzięki za raport.


Wywaliłem ten badziew.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Usunięcie tematu [SPRZEDAM] Samsung Wave 533 na naszym Targowisku. Powód - oferty muszą być powiązane z tematyką portalu.

[Dodano po 6 dniach]

Zwiększenie poziomu ostrzeżeń dla użytkownika Warnthor o 1 punkt. Rozmyślne spamowanie na SB. Samo SB lekko wyczyszczone z tej "twórczości".

[Dodano po 18 godzinach]

Połączyłem dwa tematy użytkownika Alexandria odnośnie zmiany wyglądu postaci w dziale o Dragon Age. Podobna tematyka. Dzięki za raport.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Kasacja posta użytkownika Tom21 z tematu Steam grozi usunięciem konta!. Dzięki za raport.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Usunięty temat fallout_maniaka o GTA:SA, z problemem pirackiej gry.

Odpowiedz
Posty dwóch gości z tematu Jaki macie sposób na nudę? poszły rozerwać się przy reklamowanej w nich grze. Miłej zabawy.

[Dodano po 5 dniach]

Reklama Ogame z tematu o RPG tekstowych i przeglądarkowych poleciała w kosmos.
Odpowiedz
Trzy posty użytkownika Rebeliant222 odnośnie W2 w trzech różnych tematach zostały zniszczone. Niewłaściwe tematy.

[Dodano po 2 godzinach]

I kolejny post - j.w.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Temat Tiga - [poczta] Pojemnośc i błędny pasek z subforum fae został przeniesiony do działu błędy bo tam lepiej pasował.
Odpowiedz
Post użytkownika Bloin, zamieszkujący uprzednio temat ten tutaj, zmieciony z powierzchni ziemi.

@Down: łups. Po prostu tak rzadko to robię... No to post poleciał za OT i obrazę użytkownika.
Odpowiedz
Do postu powyżej - akcja musi mieć uzasadnienie. Podawaj ją zawsze.


Co do właściwej treści ode mnie - Post Kagary z tematu [ranga] Arb został usunięty. OT.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
W niebyt za OT poszły dwa posty z mojego ulubionego tematu Zielone Kółeczko. Posty Comnena i Jewela.

[Dodano po 6 minutach]

Kolejny post Comnena poszedł w niebyt za OT i +1 PK

[Dodano po 12 godzinach]

Wydzielono temat: Dyskusja o władzy Fae z tematu: Zielone Kółeczka.
Odpowiedz
Kasacja posta użytkownika tomasz95 z tematu Neverwinter na nk. Zachęcanie do piractwa. Dodatkowo użytkownik ten został upomniany na PMce za rażące błędy ortograficzne. Dalsza taka "pisanina" będzie skutkowała procentami. Dzięki za raporty.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Kasacja posta Vertall Mornaeta z tematu Przeciętny poziom postaci fabularnej. OT.
Odpowiedz
Kasacja tematu użytkownika Vertall Monraet "Oczyszczenie forum". Dwukrotnie założony ten sam temat.
Kasacja posta użytkownika Hassan' z tematu "Nowa Era". Nic związanego z tematem.
Odpowiedz
Wywalenie tematu Polska gra o Naruto coś tam coś tam (...) za sprzeczne z regulaminem reklamowanie się na forum.

Wywalenie tematu Никто не подскажет za pisanie cyrylicą i niewątpliwie niecne, imperialistyczne zamiary względem udręczonego narodu polskiego. Paszoł!

[Dodano po 36 minutach]

Hmmm... swoiste deja vu - ponowna kasacja tematu Никто не подскажет, tym razem (chyba) autorstwa innego czerwonoarmijnego gościa.

[Dodano po 4 godzinach]

Temat Jeremy Renner hawkeye, opowiadający o operacjach plastycznych pewnego słynnego celebryty, o którym nigdy nie słyszałem, zostaje poddany natychmiastowej amputacji twarzy. Operacja się udała, pacjent zmarł.
Odpowiedz
No i po temacie Gra Shinobi Game. Reklama w złym miejscu i bez pozwolenia.

[Dodano po 20 godzinach]

Poleciał temat-reklama prywatnego serwera do L2. Jego autor, Mikelo, zebrał 1 punkt na swoją kartę. Jeszcze 9 i dostanie nagrodę niespodziankę.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
← Game Exe

Admin&Mod Log - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...