[GII] Przyjaciel w G2

Przyjaciel

Milten (14 głosów [18.18%])
Wilk (1 głos [1.3%])
Gorn (21 głosów [27.27%])
Angar (1 głos [1.3%])
Lester (0 głosów [0%])
Lee (11 głosów [14.29%])
Lares (1 głos [1.3%])
Xardas (3 głosy [3.9%])
Diego (25 głosów [32.47%])
Kto według was jest największym przyjacielem bezimiennego?

Ja zagłosowałem na Gorna, zawsze nam pomaga, i ogólnie jest to spox gościu :wink:
Odpowiedz
ja zagłosowałem na diega bo jest on z nami od g1 nauczył nas wiele rzeczy i jakimi drogami mam podążyć
Odpowiedz
Ja na nikogo nie głosuje , ponieważ to nasza kochana stara ekipa z koloni górniczej.
Nasi bracia i przyjaciele z kolonii.
Nigdy bym nie wyznaczał kogo cenie najbardziej bo cenię ich wszystkich , jak i szanuję i bardzo lubię
Odpowiedz
Jedyny z powyższych ludzi , ktory mnie zawiódł , to Xardas . Reszta robiła dla Nas wiele , ale skoro muszę wybierać to Gorn dał z siebie najwięcej . Poza tym sam fakt wykupienia go wiąrze na dobre i na złe (choć więź i tak jest mocna)
Odpowiedz
Ja zagłozowałem na Miltena, może dlatego że gram Magiem Ognia i w 2 rozdziale najwięcej z nim rozmawiałem, najczęściej u niego przesiadywałem, jest mi najbliższy klasą oraz fajnie mi się z nim gada.
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Ja popieram Pathosa ze wszyscy sa jedna zgrana paczką i sobie pomagaja od 1 czesci Gothica i zapewne beda pomagac do Konca
Odpowiedz
Ja głosuję na Miltena. Zawsze go lubiłem :mrgreen: Xardas też nie jest zły. Po prostu uległ podszeptom Beliara i nas zdradził. Ale go tez lubiłem


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ja zagłosowałem także na Miltena. Gram w GII i Noc Kruka magiem i lubię go najbardziej, poza tym jako jedyny przeżył w jedynce ze wszystkich magów ognia.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Milten, Diego, Gorn, Lester... Wszyscy są w moich oczach równi. Wybrałem więc osobę, która nie tyle jest najlepszym przyjacielem Bezimiennego, ile postacią mającą kluczowe znaczenia we wszystkich częściach Gothica: nekromantę Xardasa. Najbradziej tajemniczy, najbardziej nieprzenikniony... A w dodatku zdaje się być po naszej stronie (albo to tylko gra pozorów...).
Odpowiedz
Moim zdaniem najlepszym kumplem w Gothic II jest Milten
Głosowałbym na Gorna ale kiedyś bazniczego mnie zaatakował, a nawet go nie dotkłem.

/\___/\
@ @
|
______
\/ \/
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
A ja zagłosowałbym na Ur-shaka xD ale go nie ma, więc Diego oczywiście, bo gdyby go nie było w grze, to bym nawet do starego obozu nie trafił (nie wspominając już o 6 przejściach GI, 4 GII i 3 NK xD). Poza tym walczy łukiem i świetnie wyglądała walka z trollem w jedynce xD

EDIT: Dexter udowodnił, że jest wiernym przyjacielem. hehe
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz

Cytat

Ja głosowałem na Miltena!

Ja też na niego, bo o moim zdaniem najbardziej pomaga(w 2 rozdziale, potem płynie do Irdorath). Chociaż w G2 jest wielu NPC'ów których można nazwać przyjacielami
Nie wiem tylko czemu się tak uczepiliśce tego Diega, on pomagał jedynie w G1, a w G2 tylko co w Irdorath doradził w sprawie mostu za 1 smokiem.
Odpowiedz
Ja zagłosowałem na Gorna jest spox fajnie się z nim gada zawsze jest gotów pomóc nam. A na końcu gry ta scenka jak kłócą się o skarb jest świetny.

Jestem łowcą. Jestem łowcą zła. Każdy kto przejawia w sobie zło jest moim wrogiem. Moim jedynym sprzymierzeńcem jest natura.
Odpowiedz
Zagłosowałem na diego bo gdyby nie on to dużo gorzej byśmy wyszli ze spotkanie z Bullitem. No i to on chyba jest dla Bezimiennego najlepszym przyjacielem.
Odpowiedz
Oczywiscie Diego i Gorn. Szkoda ze nie ma 2 glosow bo ale coz. Obydwaj pomagali nam od poczatku (no moze Diego szybciej ). A Xardas.... Prawde mowiac to w G2 rozmawiamy z nim chyba tylko 5 razy. No moze troche wiecej ale i tak jest zdradzieckim zkurkowancem
Odpowiedz
Zagłosowałem na Gorna. Miło wspominam nasze wspólne wyprawy do ruin klasztoru i kopalni nowego obozu z pierwszej części. Oczywiście lubię także Diego, szkoda tylko że w dwójce tak niewielka część gry jest z nim związana.


Odpowiedz
ja na diega zagłosuje bo diego w każdej części pomagał i bedzie pomagał (nawet sie tak nazywam)
Odpowiedz
← Gothic

Przyjaciel w G2 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...