Granie na kompie w gry na inne platformy

Mam pytanie dokładnie takie jakie jest w tytule:

Wiem, że można grać z np w gry na Playstation na komputerze, gram jak nie chce mi się podłączać. To jest proste i umiem to zrobić.


Ale nie o to chodzi. Istnieje kilka gier, a raczej dodatków/ dlc do gier, które zostały wydane tylko tylko na xboxa 360, albo na ps 3. I tu pytanie: Czy da się jakoś grać w jakąś grę normalną wydaną na komputery, na komputerze, a do tego jakiś dodatek na inną platformę używając jakiegoś emulatora czy coś?

Trochę chaotycznie napisane, ale myśle, że każdy wie o co chodzi.


Z góry dzięki za pomoc.
Odpowiedz
Pewnie już się domyśliłeś ale i tak odpowiem, niestety nie da się czegoś takiego zrobić, o ile każdy dodatek wygląda na każdej konsoli (do tego zaliczę też pc) ma bardzo często kompletnie odmienną mechanikę, to tak jakbyś próbował włożyć kwadratowy kolcek do dziury w kształcie kółka, klocek jest z tego samego zestawu ale w tą dziure nie wejdzie i żaden emulator tu nie pomoże.
Wbrew pozorom fan Metalu
Repo The genetic opera-Paris Hilton odpada twarz- Best film EVER!
Maj name is Haabringa aj em a lida of kolekting armii nown as da reephas
Also Ph’nglui mglw’nafh Cthulhu R’lyeh wgah’nagl fhtagn
Odpowiedz
No tak, ale używając emulatorów mogę właśnie grać jakoś w gry na ps na kompie choć już wiem, że w przypadku xboxa i ps 3 to nie możliwe)
Odpowiedz
← Karczma

Granie na kompie w gry na inne platformy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...