[NWN:HotU] Wyspa Twórcy

Błagam ! jakie jest hasło mogące mnie przepuścić do "twórcy" (kojarzycie-dwa osiłki i jeden duch pytający o hasło) POMOCY !!!!
Odpowiedz
haslem jest imie tworcy wypowiedziane od tylu powie ci je duch ucznia tworcy ktory jest zamkniety w pomieszczeniu za trudna do rozbrojenia puapka na wprost od wejscia na poziom z 2 walczacymi frakcjami golemow ostatecznie mozesz przecierz zabic straznikow i w ten sposob tez mozna wejsc
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Ale te dwa golemy dla niektórych mogą byc latwiejsze niz te drzwi Na przyklad dla mnie
Odpowiedz
Ja gram wojownikiem mistrzem broni w sumie na 21 i lustra minąłem, mithralowe golemy też jakoś z trudem, ale ten caly twórca nie dostaje ode mnie zadnych obrazen i chociaz zadaje mi tez nie zawiele to w koncu zawsze mnie jakos rozwali, nie wiem co mam zrobic, wczesniej zadna walka nie sprawiala problemow, teraz zainstalowalem sobie patcha 1,66 i koniec sielanki. Moze ktos wie jakim rodzajem obrazen go najlatwiej zalatwic? ( nie wszedlem do pomieszczenia z tym jego uczniem)
Odpowiedz
Feanor, wystarczy wyposażyć się w Gniew Lavoery(jest to buława, którą może jedynie pozasferowiec nosić, jedną z jej właściwości jest od razu zabójstwo nieumarłych[nie pamiętam ST]). Ów buławę ma deva astralna o imieniu Lavoera, która jest w świątyni kultu Vix'thry. Należ wyekwipować w nią Valena i po sprawie.
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Wyspa Twórcy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...