[Diablo] Chętni do Bnetu

My zaczęliśmy właśnie 3 akt, więc chyba od zera, choć nie pamiętam naszych poziomów ; p
Odpowiedz

Cytat

Bylbym gdybym mial zainstalowane D2. Kiedy nastepny reset ladderu?


Raczej nieprędko, bo niedawno był. Ale srać na ladder. Zainstaluj sobie D2 i graj, co to za problem?

Saz - to jak? Gracie czy nie? Jak macie postacie w III akcie, to mogę do Was dołączyć na Otwarty jakimś swoim singlowym.
Odpowiedz
Jeśli byście znaleźli miejsce dla Trap Sinki i Summon Necro to chętnie z moją drugą połówką dołączymy do gry
Odpowiedz
W temacie o wspólnym graniu pojawiło się kilku chętnych na D2. W razie czego piszcie do mnie na gg, to powojujemy na BNetcie
Odpowiedz
Niedawno wróciło do mnie moje kochane Diabełko :3 Jestem chętny na wspólne siekanie potworów Interesuje mnie gra w godzinach popołudniowych do niezbyt późnego wieczoru. Oczywiście nie musi to być bite 4 godziny czy cuś. Wszystko w zależności waszego czasu mości państwo

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
A byłby ktoś chętny pograć w Diablo 3? Kilka dni temu pożyczyłem grę i gram na koncie od kuzyna. Jak skończę grać samemu, to fajnie byłoby przejść fabułę z kimś, na luzie eksplorując teren i wyrzynając demony. Ktoś by się pisał na to? (aha, nie mam dodatku Reaper of souls)
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne." Prokop
-> Lux Perpetua
"(...) stwierdzono wręcz niepoczytalną skłonność do okrucieństwa, agresji, gwałtownych wybuchów gniewu a także wybujały temperament." Stregobor
"u każdej baby można stwierdzić coś takiego." Geralt
-> Ostatnie życzenie
Odpowiedz
Nic straconego, na klepanie Mrocznej Trójcy zawsze można się umówić
Odpowiedz
Witam,
wznawiam temat z zapytaniem, czy może znajdzie się ktoś na wspólną przygodę w D3? Jeśli tak - zapraszam od razu do kontaktu - Serpes#2201 (w przeciwieństwie do nicka na forum w BN przez jedno "e").

Pozdrawiam
Gott mit uns
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Chętni do Bnetu - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...