[BGII] Kensai/mag

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Kresselack dnia piątek, 18 lutego 2011, 13:15 napisał

Przecież w Baldur's Gate II za zapamiętywanie czarów dostaje się punkty doświadczenia Tak samo jak za rozbrajanie pułapek i otwieranie zamków. Nie zauważyłeś tego?


Nie, muszę kiedyś obczaić
Odpowiedz
Wszedzie roznie pisza i sa rozne opinie, a jak Wy uwazacie:
1. Lepiej wybrac Kensai/Mag czy Kensai/Zlodziej?
2. Dualowac na 12 czy 13 lvl?
Dziekuje za pomoc
Odpowiedz
Kensai/mag lepszy, ochrona przed magicznymi broniami i all nic ci nie zrobią. Dual na 13 poziomie, skąd ty wziąłeś 12, Kensai wszystkie bonusy dostaje właśnie na 13 lvl, co 3 lvl i co 4 lvl czyli, 1,5,9,13 1,4,7,10,13
a jeszcze na 7 i 13 lvl dostaje 1/2 ataku na runde, co sugeruje, że dualuje się go na 13lvl, przynajmniej nie wcześniej, dobry jeszcze dual na 17, masz dodatkowe opóźnienie i obrażenia i trak0, nie pamiętam dokładnie, dawno nie grałem. Ale wtedy czekasz bardzo długo na aktywację bo aż do 18 lvl maga, co moim zdaniem się nie opłaca.
Odpowiedz
pobawiłem się w GDEE zdjąwszy xp capa i wykonałem postać kensai/mag 13/14, po czym tak utworzoną sieczkarnię wyeksportowałem do BG 1. nawet pod koniec gry się levelu dorobiłem, zaś Sarevok padł...od fireshielda, bo coś mi zamęt rzuciło...
Odpowiedz
← Baldur's Gate

Kensai/mag - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...