[GI] Gothic 1 dual swords

Hejka mam pytanie odnośnie Gothic 1. Czy istnieje mod na walkę dwoma mieczami? Jeżeli tak proszę o link do pobrania.
Odpowiedz
Choćby Czas Zapłaty, największy mod do Gothica 1. Chociaż nie wiem jak tam słychać z ich projektem.
Odpowiedz
Tamtego moda nie pobiorę bo łącze nie pozwala. Chodzi mi o mod tylko na miecze bez innych bajerów. Czy mógłby mi ktoś pomóc ? Bhaal dzięki lecz nie o to mi chodzi.
Mam jeszcze problem z "Władcą Duchów" też modem. Mam Playerkita do G1 1.8k i pliki moda czyli WD.ini i WD.mod i włączając przez kit'a wyskakuje że ten mod jest i ładuję grę.
No po włączeniu w rogach okienek pisze : "Władca Duchów 1.00 , Gothic 1 1.8k mod). Niby załadowane ale WSZYSTKO jest jak w orginalu Gothic. Co mam z tym począć ?
Odpowiedz
Dobra mam już problem rozwiązany - ze strony theModders.org sciągnĄłem paczkę plików do tworzenia modów i tam był obsługujący wszystko programik. Wszystko działa jak natura chciała. Lionel i Bhaal998 serdecznie dziękuje. Jakbym mógł to dałbym wam wielkiego + (plusika)
Odpowiedz
← Gothic

Gothic 1 dual swords - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...