Heroes of Might and Magic III

Podejrzewam że chłopaki grają w Heroes ze wszystkimi dodatkami. A żeby z nimi zagrać musisz zgodnie z radą wujka Lionela

Cytat

GameRanger działa i jest łatwy w obsłudze. Z Bielem już zaczęliśmy rozgrywkę i zobaczymy kto komu skopie tyłki (pewnie przegram, bo mam Cytadelę, ale któż wie).
A więc już tłumaczę. Pobieramy GameRanger, instalujemy, rejestrujemy itd.
Następnie klikamy 'Host' jeśli chcemy być gospodarzem. Wybieramy wtedy grę, której ma dotyczyć rozgrywka i która jest zainstalowana na PC. Lista obsługiwanych tytułów jest obszerna. Określamy maksymalną liczbę graczy, opcjonalnie można dodać opis sesji czy hasło oraz inne ograniczenia wobec graczy. Na końcu klikamy 'OK'.

W przypadku chęci dołączenia do sesji, szukamy odpowiedniego stołu, zaznaczamy go i dołączamy, klikając 'Join'.

Gdy już wszyscy gracze zasiądą do stołu, należy upewnić się, że wszyscy posiadają w swoich napędach CD z grą. A następnie gospodarz klika 'Start', co automatycznie włącza grę... resztę już chyba wiecie.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Tak jak jest napisane w poście Lionela przytoczonym wyżej - Masz "Shadow of Death" to pobierasz ten GameRanger i śmigasz, bardzo proste w obsłudze
Odpowiedz
Jak wszystko zrobisz to łap nas na gg...
Odpowiedz
I ja znowu czekam na chętnych, dzisiaj do 16
Odpowiedz
Grałem kiedyś w Hirołsy 3 u znajomego, ale tak się jakoś złożyło, że nigdy nie miałem własnego egzemplarza tej gry. I w sumie w trójkę niewiele grałem, za to bardzo dużo w Heroes 4 i 5. Tak czy inaczej dzisiaj zamierzam kupić i najpierw będę grał w kampanię, ale później (gdzieś za dwa-trzy tygodnie, może miesiąc) być może będę chciał do was dołączyć i spróbować swych sił w trybie multi


O ile oczywiście to wciąż będzie jeszcze wtedy aktualne.
Odpowiedz
A ja mam zamiar od września zmienić rodzaj mojego netu więc też z pewnością do was dołączę ( o ile będzie miejsce i inicjatywa nie umrze)

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Ja zaś znowu czekam teraz na wszelkich chętnych Wołać mnie na gg.
Odpowiedz
Ja w tej chwili piszę nie od siebie, dostępny będę dziś pewnie po 20, a w każdym razie nocą, zapewne do bladego świtu

[Dodano po 2 dniach]

Zapraszamy z Bielem wszystkich ewentualnych chętnych w tej chwili

[Dodano po 5 dniach]

Kolejne, bardzo emocjonujące starcie z Bielem, miało miejsce na średniej, losowo generowanej mapie. Bielowi, przy całej niesprawiedliwości życia, przypadło moje ukochane Inferno ulokowane w cieplutkich podziemiach. Mnie zaś, ku mej rozpaczy i obrzydzeniu, przebrzydła, nędzna, śmierdząca zwietrzałą skałą i niemytym Behemotem Twierdza (zwana przeze mnie od zawsze "Walhallą"), dodatkowo ulokowane na spękanym, zachłannie zżerającym mój ruch terenie. Chronicznie nie znoszę tego zamku i jego bohaterów, którzy wymagają innego prowadzenia, niż ten, który lubię najbardziej, ale mówi się trudno. W pierwszych tygodniach zbierania surowców wiele się nie działo, na całe szczęście było ich wystarczająco dużo, bym bez większych problemów mógł rozbudować miasto (nie licząc deficytowych kryształów, których jak zwykle nigdzie nie było). Szybko spotkałem też Biela, który zadomowił się już w wolnym zamku - drugiej na mapie Walhalli - , której nie mogłem ruszyć przed upływem pierwszego, bezkonfliktowego miesiąca. Nici zatem z podwójnej armii, jednak nic straconego! Znaleziony przeze mnie portal pozwolił mi przenieść się na drugą stronę mapy, gdzie zająłem drugi przepotężny zamek - Cytadelę! Dodatkowo, ta krynica niezrównanej potęgi ofensywnej mieściła się pośrodku rozległego bagniska, wybitnie sprzyjającemu szybkiej eksploracji. Każdy jednak zbierał co się dało, mój główny bohater wyposażony w podstawą armię zdobywał doświadczenie na okolicznych stworach i zdobywał artefakty dające mu pokaźne premie do... wiedzy i mocy Jednakże w miarę sprawne zbieranie zasobów 3 innymi herosami, jak też zdobyte w walce Anioły w liczbie 11, pozwoliły mi ruszyć z kopyta już pierwszego dnia 2 miesiąca gry. Na pierwszy ogień poszli pałętający się po moim bagnisku bohaterowie Biela, których z zaskoczenia zaatakowała moja koszmarna armia z Cytadeli. Pomijam milczeniem fakt, że tępe krowy nie chciały dostawać premii do morale nawet pod groźbą schabowego, więc Axis wyposażony w kilkanaście Diablików zdołał uciec. Jednak cel został osiągnięty, a mój zbrojny w 11 Aniołów, 7 Behemotów i 21 Ptaków Gromu bohater podbił szybko broniony przez zbieraninę niskopoziomowych miernot drugi zamek Biela. Jego Inferno było tuż tuż, w dodatku pozbawione dowództwa najsilniejszego bohatera Biela, więc również nie broniło się długo. Warto jednak zaznaczyć, że najbardziej w walce przeszkadzała mi balistyka i moich 18 Królewskich Cyklopów - komenda "Atakuj: Brama" oznacza w praktyce - zniszcz wszystko prócz bramy. Tak czy siak, trzy tury walki i po zamkach Biela, a jego bohater mógł jedynie zapłakać się nad niepotrzebnym mu już do niczego Graalem, którego nie zdążył zanieść do miasta

Witkul 3 wygrane 0 przegranych
Bhall 1-1
Bielu 2-3 (wiem o tej wygranej z Kijem, resztę sam zmodyfikuj)
Tokar 0-1
Kiyuku 0-1
Odpowiedz
Mam już własny egzemplarz Heroes 3. Najpierw zamierzam przejść kampanię i pograć trochę w scenariusze, a potem pobawię się w trybie multi


W ile osób można tam grać na raz na jednej mapie? (tak aby się dobrze grało oczywiście i nie było lagów itp). Na moim forum (Strefa Sesji RPG) myślę, że znajdą się jeszcze z 2-3 osoby po za mną chętne aby pograć w trybie multi w hirołsy. Możemy się dogadać i pograć wspólnie aby było nas więcej. Albo na przykład my przeciwko wam



Ale to gdzieś za około miesiąc
Odpowiedz

Cytat

W ile osób można tam grać na raz na jednej mapie? (tak aby się dobrze grało oczywiście i nie było lagów itp).

Można grać w max 8 osób, podobnie jak w singlu.

Cytat

Na moim forum (Strefa Sesji RPG) myślę, że znajdą się jeszcze z 2-3 osoby po za mną chętne aby pograć w trybie multi w hirołsy. Możemy się dogadać i pograć wspólnie aby było nas więcej. Albo na przykład my przeciwko wam

Odpowiedz
My maksymalnie graliśmy 2 vs 2. Strasznie długo się czeka, ale jest jednocześnie bardzo ciekawie. Jaka ustawka by była 4 vs 4 A lagów żadnych nie ma tylko pewnie niesamowicie długo będzie się grać, chyba że wzielibyśmy małą mapę, ale wtedy miejsca by dla każdego zabrakło...
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Bhaal998 dnia sobota, 28 lipca 2012, 14:28 napisał

My maksymalnie graliśmy 2 vs 2. Strasznie długo się czeka, ale jest jednocześnie bardzo ciekawie. Jaka ustawka by była 4 vs 4 A lagów żadnych nie ma tylko pewnie niesamowicie długo będzie się grać, chyba że wzielibyśmy małą mapę, ale wtedy miejsca by dla każdego zabrakło...


Czekamy za długo na ciebie i twoich 5 herosów, którzy eksploatują mapę...
Odpowiedz
Długo czekacie, dziwicie się, że mam tylu herosów, a potem szczęki wam opadają, że mam najwięcej surowców ze wszystkich
Odpowiedz
Mam najszybciej wybudowane budynki, ale to nie zmienia faktu, że i tak często przegrywam.
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Heroes of Might and Magic III - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...