1812: Serce Zimy

http://sercezimy.wp.pl/

Nie wiem, czemu dopiero teraz się natknąłem na tak pozytywny projekt. Otóż gra 1812: Serce Zimy jest interaktywnym audiobookiem z wieloma sławnymi aktorami, podkładającymi głosy pod postacie. Wystarczy napomknąć, że narratorem jest Piotr Fronczewski, a główny bohater mówi głosem Jacka Kopczyńskiego (chociażby Jaskier z Wiedźmina). Oprócz tego Boberek czy Rozenek. Miodzio.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z demem:

http://sercezimy.wp.p..._tekst&p1=1002

Co ciekawe, za pełną wersję zapłacimy tylko 12,18 zł. Przeszedłem całe demo i uważam, że warto wyłożyć taką kasiorkę na Serce Zimy.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Czytałem o tym trochę na dubscore. Tytuł również mnie zaintrygował świeżym podejściem do tematu (paragrafówka w formie audiobooka? Wchodzę w to!) i plejadą gwiazd w obsadzie. Normalnie gra znalazłaby się na szczycie mojej listy życzeń, problem w tym, że w zwykłym sklepie chyba się tego nie da zakupić?
Odpowiedz
Z tego, co widziałem, raczej nie. Albo przelew, albo sms. Szkoda, bo też z chęcią bym ją na półeczce postawił. Chłopaki nie odwalili żadnej fuszerki, czego można się było po takich personach spodziewać.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
O, to ja sobie chyba to kupię. Nawet je mi to na rękę, że płacić można SMS-em. Tylko sama historia mi nie bardzo odpowiada - zawsze będę za światem fantasy, gdzie nie ma broni palnych itk., gdzie jest masa potworów i istnieją krasnoludy oraz elfy.
Odpowiedz
O, nawet chciałam o tym napisać, ale przypomniałam sobie o egzaminach i nie napisałam w końcu

Mnie też ten tytuł przyciągnął obsadą, poza tym paragrafówka w audio brzmi jak miodek... niestety kiedy testowałam demo byłam zbyt niespokojna, żeby chociaż je przemęczyć. Może innego dnia w innych okolicznościach, niemniej warte zakupu podobnie jak World of Goo - nic wielkiego, nic majestatycznego, ale rozrywki trochę daje
Odpowiedz
W ramach ciekawostki, pełna wersja gry jest dostępna od kilku dni za darmo
Odpowiedz
Oooo, dobrze, że piszesz, bo jakoś zapomniało mi się o tej grze i koniec końców nie kupiłem Ściągam!


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
O super! Natknąłem się na to na ostatnim pyrkonie, potem rzuciłem ulotkę w kąt i zupełnie o tym zapomniałem. Dzięki!
Odpowiedz
Akurat ja miałem okazje niedawno znależć ją na app storze, za darmo, i teraz załuję... że tak szybko się skończyła audiobook jest diabelnie wciągający, a obsada, i muzyka doskonale wpasowuje się, do tego stopnia żę zacząłem szukać po internecie konkretnych momentów z audiobooka. Żałuję , że książka się niestety skończyła dość szybko i to na cliffhangerze teraz zaś czekam aż wyjdzie następny epizod "krew rosjii "
Wbrew pozorom fan Metalu
Repo The genetic opera-Paris Hilton odpada twarz- Best film EVER!
Maj name is Haabringa aj em a lida of kolekting armii nown as da reephas
Also Ph’nglui mglw’nafh Cthulhu R’lyeh wgah’nagl fhtagn
Odpowiedz
Też pobrałem, w wolnej chwili zagram, zobaczyłem próbki i robi dobre wrażenie.

Odpowiedz
← Inne cRPGi

1812: Serce Zimy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...