[BGII] [BG2] Granie Online

Już od kilku dni wspólnie z Bhallem ostro pocinamy w hirołsa. Dziś do naszej growej kolekcji doszedł Baldur's Gate II! Wszystko działa sprawnie, tylko trzeba mieć Tron Bhalla i program GameRanger. I takie nasze pytanie - czy ktoś grałby z nami? Teraz jest taka sytuacja, że chcieliśmy spróbować we dwójkę, jednak jest to trochę trudne, bo do dobrego teamu potrzeby jest: woj, mag, złodziei i kapłan. Nie potrafimy we dwoje tego zrobić, bo trudno zrobić 2 postacie z łącznie 4 klasami, a Bhall koniecznie chce Dzikiego Maga, podczas gdy ja złodzieja i woja.

Czy ktoś byłby chętny na grę w doborowym towarzystwie?
Odpowiedz
Tak jak single tylko, że z żywymi osobami.


PS masz mikrofon? Bo to ułatwiało by porozumiewanie się. Pisząc ciężko się gra.
Odpowiedz
Tak, przechodzi się kampanię. Planujemy grać zupełnie sami, by nie kierować nikim. Najlepiej, abyś był kapłanem, ale to na razie luźna sugestia

U mnie niestety gra mikrofonem odpada, bo go po prostu nie mam

btw. Lio, a w hirołsów to co?!
Odpowiedz
I tu mnie masz, bo nie działa on od jakiegoś czasu. Chociaż może współlokator ma, dowiecie się po 21. A jak wygląda pauza w online? Działa? Tłumaczyć mi tu wszystko, bom nowicjusz. Nawet po skończeniu BG1 nie zacząłem BG2, więc to może być dobry motywator.

[Dodano po minucie]

A hirołsy to nie to samo co rpg. Tam zawsze wygląda rozgrywka tak samo . A rpg to zmiany na każdym kroku, ale kiedyś dokończymy starcie, jak mam jeszcze zapis.
Odpowiedz
Na początku musisz odpalić grę w oknie, bo, nie wiedzieć czemu, inaczej się nie da. A reszta jest podobna jak w singlu, tylko będziemy mogli kierować sobą, a Bhall będzie "dowódcą" Pauza działa poprzez wciśnięcie spacji, tylko u mnie trochę laguje, ale nie przeszkadza to zbytnio w grze

Co do hirołsa, to liczę, że kiedyś to dokończymy i rozegramy inne partie

[Dodano po 60 minutach]

Lio, Bhall, to kiedy gramy?
Odpowiedz
To zakładam grę na Gamerangerze hasło: ge
Odpowiedz
Łaaaaaaaał! (połączone wow, z jękiem zachwytu) Grało się naprawdę dobrze. Ech, dopiero przeszliśmy prolog i nie mamy zamiaru na tym poprzestawać.

Ludziska, zgłaszać się, bo szkoda czasu marnować nie grając wspólnie w tą genialną grę!
Odpowiedz
Jak ktoś chce grać to jak najszybciej niech pisze, bo bez sensu będzie nam zaczynać od nowa będąc np w połowie gry.

[Dodano po 6 dniach]

Lionel, Bielu. Dawno nie graliśmy wypadałoby umówić się na jakiś termin, aby kontynuować. Np jutro by wam pasowało? Ja jestem jutro cały dzień w domu.
Odpowiedz
Hmmm... Niech ktoś powie że jeszcze gra bo zawsze chciałem w sieci przkurwi... JAK COS WALIC GG 1845799 !!!
Odpowiedz
Już dawno nie graliśmy dlatego pytanie do Biela i Lio: Kiedy gramy? Ja mam każdy dzień wolny w godzinach wieczornych/ późnopopołudniowych. A co do nowego gościa, to jak Bielu i Lio nie będą chcieli grać i jak znajdziemy więcej osób możemy grać (nie ma problemu jeśli to by była wasza 1 gra w multiplayer, bo po grach z Bielem i Lio mam już obcykane i mogę wyjaśnić.
Odpowiedz
Ostatnio przez brak czasu zmieniłem się w "Weekend Warriora", więc szukaj mnie w wolnych dniach od szkoły
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lionel dnia środa, 26 września 2012, 20:59 napisał

A to nie można dołączyć w trakcie sesji w multi? Szkoda.

Nigdy nie grałem w BG multiplayera, ale słyszałem, że można. Tylko nowa postać będzie trochę zapóźniona, bo chyba będzie miała początkowy level (czyli ok. 7-8).
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
Jest dokładnie tak jak mówisz. Ew. jest wyjście, że kodami podbijesz level (testy z kolegą na multi działają kody). Tylko, że jest jeden podstawowy problem - jakbyś chciał do nas dołączyć to średnio jest jak, bo jak widać ostatnio graliśmy już daaawno temu.
Odpowiedz
Ja bym się może i skusił na wspólną grę, ale z tego co pamiętam instalacja wszystkich fajnych modów zajmowała mi 2 dni (bo musiałem coś reinstalować po tym, jak się okazało, że zainstalowałem zły mod lub w złej kolejności) ;_;
A na niezmodowanej grze średnio się gra [czyt. znudziło mi się]





Odpowiedz
Lavo, a próbowałeś World of Baldur's Gate? To megainstalka, która łączy w sobie BG1+BG2+IwD1 oraz wiele modów. Co prawda nie ma możliwości własnoręcznego wyboru modów, ale za to masz jeden instalator i nie musisz się biedzić, który mod w jakiej kolejności itp.
Z tego, co wiem, to multiplayer również działa (i wówczas nie ma problemu, by każdy miał dokładnie taki sam zestaw modów - po prostu każdy instaluje WoBG i tyle). A w razie różnych błędów i problemów, na forum CoB jest specjalny temat do ich zgłaszania - autor nieustannie robi patche, by wyeliminować jak najwięcej błędów.
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
← Baldur's Gate

[BG2] Granie Online - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...