Heroes of Might and Magic III

W razie czego ścigajcie mnie na gg - jeśli będę i będę mógł, to chętnie się podłączę
Odpowiedz
Po prawie niecałych trzech godzinach gry na eSce doszło do sytuacji, że ja mam 4 zamki, z czego 2 wiochy i 2 rozbudowane, a Bhall 1 zamek z grallem. Kto wygra? Przekonacie się o tym (być może) dzisiaj!

Za mną przeważa fakt posiadania przenajlepszego Solmyra i mojej ulubionej Fortecy, a za Bhallem posiadanie Wroty Zywiołów z grallem (czyli 6 fenisków przy moich 2 tytanach...) Jak obstawiacie?

Aha i zrobię dokładną fotorelację
Odpowiedz
Lio, byś dokończył partię ze mną, a nie spamem tutaj odwalał...
Odpowiedz
Bhaal ma na razie 2 zamki. 1 rozbudowany 1 wiocha i tą wiochę Bielu mi zabierze, bo nie chroniona. I nie grałem w Heroesa ze 2 lata więc wiele nie pamiętam. I raczej dzisiaj nie dokończymy, bo jade na działkę. Chyba, że wrócę późnym popołudniem/ wieczorem.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Bhaal998 dnia wtorek, 3 lipca 2012, 13:21 napisał

I raczej dzisiaj nie dokończymy, bo jade na działkę. Chyba, że wrócę późnym popołudniem/ wieczorem.


Ja też będę mógł dopiero wieczorem, więc chyba damy radę
Odpowiedz
Tokar twierdzi, że też będzie mógł w godzinach nocnych raczej, jeśli w ogóle, więc jeśli dożyjemy wszyscy, nie rozpłyniemy się i nie pośniemy, to się zgadamy
Odpowiedz
Dobra, już jestem zwarty i gotowy, więc jak coś to strzelajcie na gg, a teraz idę przechodzić kampanię
Odpowiedz
Spełniły się moje przewidywania i Bhall zwyciężył w swojej pierwszej walce. Ta gra udowodniła, że grall ma znaczący wpływ na rozgrywkę i może zmienić szale zwycięstwa na korzyść drugiej osoby. Tak więc gratulację Bhall!

Witkul 2 wygrane 0 przegranych
Bhall 1-0
Tokar 0-1
Bielu 0-2

Strasznie dołuję...
Odpowiedz
Mimo kilku fatalnych błędów dzięki wkręcaniu Bielu, że jestem na jego ziemiach (tam był graal) od tak sobie, udało mi się wygrać. Teraz druga gra pewnie już będzie przegrana mimo dosyć lepszego zamku (on cydatela ja bastion)
Odpowiedz
Daliśmy radę z Bhallem rozegrać kolejną partię, którą szybko (i bez żadnej satysfakcji) wygrałem...

Witkul 2 wygrane 0 przegranych
Bhall 1-1
Bielu 1-2
Tokar 0-1

Bhall już dziś nie zagra. Ktoś chętny?

Aha i moją ksywkę także się odmienia Bhall
Odpowiedz
Ja jutro poprzegrywam trochę jak już mówiłem dawno nie grałem 1 walka fartem była. Nie wiem po co pierwsze walki zapisywać to nie ma porównania w siłach. Do jutra, życzę dalszych "sukcesów".
Odpowiedz
I'mready for rumbleee !!!

[Dodano po 41 minutach]

Nakręciłem się na granie, a tu grzeczne dzieci poszły spać Jeśli by się znalazł chętny, niech daje znać na gg.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Wiktul dnia wtorek, 3 lipca 2012, 22:11 napisał

Nakręciłem się na granie, a tu grzeczne dzieci poszły spać



Huehuehuehueheuhue
Teraz to ja na Ciebie czekam
Odpowiedz
Jacyś chętni na tu i teraz?

[Dodano po dobie]

Naprawdę na całym forum są tylko 3 osoby grające w herosów?
Odpowiedz
Zagram jak zainstaluję... To nawet za chwileczkę.
Tylko jakaś konkretna wersja wymagadana? Podstawka czy wszystkie dodatki? Nie chce mi się tego szukać ; p
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Heroes of Might and Magic III - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...