Heroes of Might and Magic III

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lionel dnia niedziela, 29 kwietnia 2012, 20:05 napisał

Czas nieco dorosnąć... ale tylko odrobinkę .

Dobre... xD Trzeba zacząć tutaj katować "Hirołsową" propagandą, bo powoli gracz się odłącza od gry
Odpowiedz
Lio... Gdy już wygram 10 baniek w totka to we dwóch dokończymy ten mod i będzie on tak cudowny, że BioWare upadnie

Bielu, Tokar - jak tam wygląda Wasz plan tygodnia? Dziś już pewnie chętnych nie będzie do grania, jutro może będę przy kompie w środku dnia. W środę do południa, do 16, bo potem na nockę do roboty, czwartek wolny, piątek jak w środę, a weekend nie wiem
Odpowiedz
Lepiej po chińsku, jest bardziej gangstersko
Odpowiedz
Ja dzisiaj wracam po 14, więc chyba sobie pogramy Z reszta tygodnia to tylko w środę nie dam rady, bo jestem poza zasięgiem.

[Dodano po dobie]

Może dzisiaj coś się uda wykombinować?
Odpowiedz
Ekhem... Zagramy kiedyś, czy nie?
Odpowiedz
Też już myślałem o Tobie i Tokarze, bo z moją panią wracamy powoli do wieczornych rozgrywek. Stawiałbym na przyszły tydzień, powiedzcie jak stoicie z czasem.
Odpowiedz
Właściwie przyszły tydzień mam jeszcze wolny, bo później (być może) zaczynam pracę, a to oznacza tylko weekendowe granie, więc zarzuć konkretną propozycją
Odpowiedz
Jeśli macie wolne miejsce to i ja się dołączę. Choć nie jestem jakimś wybitnym strategiem to mam jakieś tam doświadczenie z Hirołsami.

Jedyne ale to to, że to by była moja pierwsza gra przez neta w Heroesy. No i muszę znaleźć płytę, która gdzieś sobie leży.
Odpowiedz
Czemu nie? I tak jestem praktycznie uziemiony w domu, bo jakieś niecne choróbsko złapałem
Odpowiedz
Ja, że nigdzie na dalszą podróż się nie wybieram to przez 2 miesiące będę wolny. Tylko tak jak już wspomniałem będę potrzebować wskazówek co do uruchomienia przez neta itp. No i muszę znaleźć tą cholerną płytę, którą widziałem miesiąc temu robiąc porządki. Tak to już jest jak dana gra jest potrzebna to gdzieś znika, żeby się pojawić, gdy już okaże się nieprzydatna.
Odpowiedz
Wszystko zostało wcześniej omówione. Musisz tylko pobrać Gamerangera i grasz bez problemu

Może ktoś jeszcze by grał?
Odpowiedz
Wyczytałem na poprzedniej stronie, że jest potrzebna płyta. Grę mam zainstalowaną, ale nie umiem znaleźć płyty. Nie szło by tego jakoś obejść?


Ew. możemy zagrać w Heroesa 4, jak macie. Szukając trójki znalazłem czwórkę.
Odpowiedz
Pobrałem wkleiłem do folderu głównego SOD. Co dalej?
Odpowiedz
To jest bodajże crack do hirołsa, więc teraz powinno działać Ci bez płytki...
Odpowiedz
Dobra to kiedy gramy?

Weź daj swoje gg będzie łatwiej się porozumiewać.
Odpowiedz
Masz w profilu Dla mnie możemy nawet zaraz...

[Dodano po 3 godzinach]

Miło mi poinformować, że po długich mastur... perturbacjach osiągnęliśmy z Bhallem pełen sukces i od tego momentu mamy nowego, czwartego gracza! Kto chce być piątym uczestnikiem elitarnej sekty?
Odpowiedz
Po wielu nieudanych próbach z Bielu wreszcie się udało. Mogę z wami grać choćby jutro. Tylko godzina niepewna bo raz jestem raz nie...
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Heroes of Might and Magic III - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...