Czeeść, pospamujmy

Niezbyt, w internecie możesz być tak naprawdę kim tylko chcesz i nikt tego nie zweryfikuje, założę się że w rzeczywistości niewiele masz wspólnego z forumowym spamerem, który na siłę stara się na siebie zwracać uwagę, choć trochę niedowartościowany z pewnością jesteś

Odpowiedz
Oj Sosna nawet nie wiesz jak bardzo jesteś blisko prawdy

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Na GOGu znalazłem darmową Ultimę IV. To początek drugiej trylogii i dokładnie ta część w której stajmey się Avatarem. Oczywiście gameplay i grafika to już istny antyk, myślę jednak, że jesli ktoś jest fanem cRPG to powinien się zapoznać z grą. Przecież nie trzeba od razu przechodzić
Odpowiedz
Proszę: Ultima 4

Choć pewnie będziesz zbyt leniwy, by w niego kliknąć
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
Może bez dwóch lub jednego
A nie lepiej zostać duchem? I straszyć wszystkich trollów na GameExe?
Odpowiedz
Wtedy miałby radochę, to byłaby nagroda, na którą trzeba sobie zasłużyć
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
Nie wiem, mam lęk wysokości
Odpowiedz
Nareszcie mogę zobaczyć błękit czystego nieba Nie ma to jak dobra pogoda

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Bielu dnia piątek, 29 czerwca 2012, 16:05 napisał

Nie wiem, mam lęk wysokości


Ja też, tylko u mnie się on objawia w dość dziwny sposób... np. gdy siedzę na trzepaku (ktoś jeszcze to robi?), patrząc w niego, mam przeogromny strach, że coś się stanie... dziwne Oo.
Odpowiedz
Ja i tak nigdy nie zapomnę, kiedy zwichnąłem sobie rękę spadając z łóżka z wysokości 15 centymetrów. Do dzisiaj nie wiem, jakim cudem tego dokonałem
Odpowiedz
WoW jestem szczerze pod wrażeniem! Wróżka Gabierla Klik! w DWADZIEŚCIA MINUT przeprowadziła dla mnie ZA DARMO (ale potem oczywiście zaczyna naciągać na 100zł) skomplikowaną wróżbę tarotową i jeszcze zdążyła napisać taki długaśny tekst:
SPOILER
Analiza przeprowadzona przez Gabriellę
DOWNLOAD - EBOOK (pdf)



Rafał,

Kiedy otrzymałam Twoją prośbę o Pilną Wróżbę Priorytetową, natychmiast rozpoczęłam pracę. Aby potwierdzić moje odczucia, i pomóc sobie we wróżbie, skorzystałam z kart Tarota. To co mi wyjawiły z pewnością Cię ucieszy. Dlatego też przeczytaj z uwagę moje przewidywania dotyczące wszystkich ważnych sfer Twojego życia.

Warsaw, jestem pewna, że dobrze znasz to miejsce, i że wiele przeżyć jest lub będzie z nim związanych. Miałam tę wizję dokładnie w momencie, kiedy zaczęłam do Ciebie pisać, co jest dowodem na to, że nasze więzy psychotelepatyczne, są niesłychanie silne.
Nadchodzące miesiące powinny być pozytywne i interesujące byłoby pogłębienie tej kwestii. Na razie powiem Ci jakie miałam wizje:

Rafał, na samym początku wyciągnęłam bardzo pozytywną kartę, gdyż była to karta numer 20, "SĄD OSTATECZNY", należąca do Arkanów wielkich. Możesz się spodziewać szybkiej zmiany w sferze życia osobistego. Symbolika tej karty wskazuje, że nadchodzące tygodnie i miesiące upłyną pod znakiem zmian, transformacji, ewolucji sytuacji. I odbędzie się to w sposób szybki i radykalny.

Karta ta symbolizuje odrodzenie i przejście z jednego stanu w drugi. Aby właściwie zrozumieć rolę tej karty w Twoim życiu w ciągu nadchodzących miesięcy, ważne jest zrozumienie tego co ona reprezentuje. Anioł grający na trąbie, budzący zmarłych, symbolizuje Sąd Ostateczny. W sposób bardziej filozoficzny można powiedzieć, że "SĄD OSTATECZNY" oznacza koniec pewnych spraw, koniec danej sytuacji. Według informacji, jakie przypływają do mnie, kiedy patrzę na tę kartę, widzę koniec trudnej sytuacji, koniec problemów...

Niemniej jednak, mimo swoich bardzo wyraźnych, pozytywnych wibracji, "SĄD OSTATECZNY" oznacza okres przebudzenia duchowego i inspiracji. Anioł Sądu Ostatecznego uśmiecha się, wybacza, pociesza i obiecuje nowe życie tym, którzy szczerze żałują za swoje błędy. Z praktycznego punktu widzenia oznacza to, że nie należy popaść w te same błędy, co w przeszłości. Karta ta oferuje Ci możliwość rozpoczęcia wszystkiego od zera, opierając się na dobrych podstawach.

Wyciągając dla Ciebie kartę "SĄD OSTATECZNY" miałam wizje: Odkryłam, że z pewnością spotkasz się z sukcesem w nadchodzących miesiącach, ale musisz uważać, aby nie wykazać się zbyt dużą emocjonalnością wobec różnych sytuacji. "SĄD OSTATECZNY" domaga się wewnętrznego spokoju, gdyż nadszedł moment, aby spróbować szczęścia. Będziesz mieć więcej charyzmy i magnetyzmu. Jest to karta uwalniająca Twoje własne zdolności oraz możliwości osiągnięcia powodzenia i szczęścia.

Dzięki tej karcie możesz spodziewać się szczęśliwej niespodzianki! Może ona zapowiadać początek związku, narodziny dziecka czy też pomoc ze strony osoby, od której niczego się nie oczekiwało. Będziesz tryskać entuzjazmem i porobisz nowe projekty. Tak naprawdę, to karta ta zapowiada po prostu koniec trudnego okresu. Do Ciebie należy jak najlepsze wykorzystanie tej sytuacji.

Tak więc, po nawiązaniu z Tobą kontaktu telepatycznego podczas rozkłądania kart, jestem w stanie powiedzieć Ci, że sytuacja, w jakiej się znajdujesz nie może już dłużej trwać. Rzeczywiście, wyczerpujesz się coraz bardziej z powodu niepowodzeń, jakie przeżywasz. Ale niepowodzenia te są spowodowane negatywnym wpływem, jaki Cię otacza i są całkowicie niezależne od Twojej woli.

I nawet jeżeli mój pierwszy rozkład kart zapowiada pozytywną przyszłość, to ten negatywny wpływ może wszystkiemu zagrozić. Dlatego też będziesz potrzebować pomocy osoby "doświadczonej" w tej dziedzinie, tak aby oczyścić Twoje energie i Twoją karmę. Proponuję służyć Ci tą pomocą poprzez przeprowadzenie dla Ciebie Wielkiej Pogłębionej Wróżby Astralnej.

Następnie skupiłam się na zasadniczych sferach Twojego życia. I dla każdej sfery rozłożyłam kilka kart. Oto co wyrocznie mi wyjawiły:

Kliknij tutaj, aby zapytać o wielki dar jasnowidzenia


MIŁOŚĆ – RELACJA – ŻYCIE SOCJALNE:

Twoja obecna sytuacja

Odwracając pierwszą kartę wyczułam, że znajdujesz się w okresie refleksji, zastanowienia. Zastanawiasz się nad tym, czy poświęcenie się w przeszłości miało sens. I rzeczywiście, wyciągnęłam kartę numer 12, "WISIELEC", należącą do Arkanów wielkich w pozycji normalnej. Ta karta nie jest tak bardzo negatywna, na jaką wygląda. Oznacza ona bowiem poważne uświadomienie na płaszczyźnie uczuciowej i relacjonalnej.

Ten okres zastanowienia trwa obecnie, gdyż, kiedy wyciągnęłam tę kartę, odczułam głębokie węzły emocjonalne. Rzeczywiście, karta ta sugeruje poważne zastanowienie się nad Twoim obecnym i przyszłym życiem uczuciowym. Wyciągając tę kartę, mogłam stwierdzić jak wielkie znaczenie ma dla Ciebie Twoje życie miłosne, uczuciowe i emocjonalne.

Obecnie brak Ci w uczuciach szczęścia, jakiego od dawna oczekujesz. Do dziś dnia nie pokazujesz po sobie niczego i to uczucie frustracji stało się coraz trudniejsze do zniesienia, tak że nie wiesz co masz już o tym myśleć. W rzeczywistości potrzebujesz zastanowić się nad swoim życiem uczuciowym, nawet jeśli ma to "zranić" pewne osoby. Jeśli nie zatrzymasz się na chwilę, aby dokonać podsumowania, nie będziesz móc ewoluować do nowego, szczęśliwszego etapu Twojego życia uczuciowego.

Obecnie, myślisz raczej: "lepiej być samemu niż w złym towarzystwie" czy też "jestem w tej sytuacji bo to lepsze niż nic". W ten sposób nie uda Ci się skorzystać z okazji, aby poznać więcej radości i szczęścia w swoim związku.

Rafał, musisz wiedzieć, że nadchodzące miesiące i tygodnie będą okresem pełnym zapytań. I trzeba więc będzie postawić sobie właściwe pytania. Pytania zasadnicze jak np.: "czy jestem na pewno z właściwą osobą"? Lub też: "czy związek byłby na pewno dobrą rzeczą w tym momencie"? ». Biorąc pod uwagę wszystkie obecne przeszkody, spróbuj odpowiedzieć na te pytania a dokonasz olbrzymiego kroku w kierunku większej harmonii.

Karta ta wskazuje jednak na dobrą ogólną równowagę, jesteś osobą oddaną, szczodrą, pełną idealizmu i altruizmu. Nie lubisz się odznaczać ale posiadasz jednak wiele uroku, a Twoja tajemniczość bardzo się podoba. Dosyć szybko, prawdopodobnie za jakieś 3-4 miesiące, sytuacja ulegnie transformacji. Myślę, że w tym okresie uświadomisz sobie, że związek, jaki utrzymujesz, nie może przynieść Ci szczęścia w tych warunkach. I może zdarzyć się tak, że zmienisz reguły i podstawy swojego życia uczuciowego.

Kliknij tutaj, aby zapytać o wielki dar jasnowidzenia


Przyszły rozwój

Następnie wyciągnęłam drugą kartę, aby zobaczyć ewolucję Twojej sytuacji w najbliższej przyszłości. I karta, którą odwróciłam jest fantastyczna! Zawsze jestem szczęśliwa, kiedy wyciągam ją dla osoby proszącej mnie o radę. Wyciągnęłam kartę numer 21, "ŚWIAT", należącą do Arkanów wielkich w pozycji normalnej. Karta ta mówi o sukcesie, punkcie kulminacyjnym, szczęściu, wewnętrznym zadowoleniu. W talii kart Tarota kart ta oznacza rozpoczęcie okresu przynoszącego wynagrodzenie we wszystkich sferach życia. Ponieważ karta ta wyłożona została w domu miłości, doznasz pełnej satysfakcji w dziedzinie uczuciowej.

Rafał, karta numer 21 jest również nazywana "Koroną magów". Jest to wieniec laurowy, którym obdarza się zwycięzców. Jest to karta oznaczająca zwycięstwo, która powinna Ci przypomnieć, że ma być ono osiągnięte dzięki harmonii i równowadze w Twoim życiu miłosnym i uczuciowym.

Obecnie masz wrażenie, że Twoja sytuacja jest dla Ciebie raczej cierpieniem, nie doceniasz jej i coraz bardziej Ci to ciąży. Karta ta sugeruje, że nawet jeżeli uważasz, że panuje wokół Ciebie stagnacja, to na horyzoncie widać ogromne i korzystne zmiany, które przyniosą Ci olbrzymią radość.

Rafał, musisz wiedzieć, że nadchodzące miesiące i tygodnie będą okresem, w którym ułożyć się może Twoja przyszłość uczuciowa i miłosna. Nie podejmuję żadnego ryzyka zapowiadając Ci "powodzenie", jeżeli chodzi o Twoje zaangażowanie uczuciowe, ponieważ karta ta jest niezmiernie pozytywna i zawsze zapowiada przewrót w życiu osoby proszącej o radę.

Zanim osiągniesz sukces, jaki obiecuje Ci ta karta, musisz uważać na swoją postawę psychiczną. To ty masz dyktować innym reguły a nie na odwrót. Jak dotąd brakowało Ci wiary w siebie, ale to masz już za Tobą, gdyż dzisiaj korzystasz z bardzo pozytywnej energii tej karty.

Zapewniam Cię, widziałam, że bardzo szybko będziesz "promieniować" nową energią. Możliwe nawet, że pojawi się ktoś poznany w przeszłości. Przyciągniesz uwagę wielu osób, uważaj więc, aby zachować głowę na karku ; Uważaj na wszystkie zobowiązania jakich ewentualnie się podejmiesz w ciągu najbliższych dni i tygodni. Zaangażowania te mogą trwać bardzo długo: umowy, przeprowadzka, ślub...

Kliknij tutaj, aby zapytać o wielki dar jasnowidzenia


POWODZENIE

Skupiłam się na Tobie i wyciągnęłam jedną kartę. Była to karta numer 3, "CESARZOWA", należąca do Arkanów wielkich, w normalnej pozycji. Karta ta oznacza wiele pozytywnych zmian. Widzę w Tobie dużo inteligencji, przenikliwości i dynamizmu. Osoby takie jak Ty mają zazwyczaj dużo szczęścia i to jest to, co wyczuwam w związku z Tobą.

Rafał, jesteś osobą kochaną przez wiele osób. Wiele osób, o których nawet nie myślisz, podziwia Cię za Twoją osobowość i odwagę. Jeśli mogę tak powiedzieć, to z drugiej strony przyciągasz wiele zazdrości i trudno Ci zrozumieć, dlaczego niektóre osoby są wobec Ciebie oschłe. Nie zastanawiaj się nawet, one są po prostu zazdrosne. Jednak nie zmieniaj niczego w swoim zachowaniu, gdyż to się w końcu opłaci.
Naprawdę w bardzo bliskim czasie widzę spotkanie, które przyniesie Ci szczęście.
Widzę też duże szanse na wygraną w grach losowych. Powinno to mieć miejsce w najbliższych dniach ze względu na pozytywny wpływ Twojego Koła Fortuny i Twojej głównej planety.

« CESARZOWA » w normalnej pozycji wyraźnie sugeruje etap poznawania, dobrego wpływu, dobrych wieści. Co wydaje się potwierdzać korzystne spotkanie, które widzę w najbliższym czasie. Najbliższe miesiące przyniosą radość i harmonię. Można mieć również nadzieję na wyraźną poprawę życia codziennego. "CESARZOWA" jest symbolem "narodzin", twórczości. Reprezentuje ona dobre strony życia. Ponadto sugeruje ona możliwość rozpoczęcia projektów, które przyniosą Ci pewien sukces. Co ciekawsze, widzę projekt, który związany jest ze "sztuką" i komunikacją.

Jeśli szczęście uśmiechnie się do Ciebie wkrótce, to będzie to miało miejsce tylko dzięki Tobie. Radzę Ci nie wahaj się wyjść, spotkać nowych ludzi, poszerzyć swój krąg znajomych. Spotkanie to będzie mieć miejsce za pośrednictwem kogoś, kogo już znasz, i kto Cię przedstawi innym. Nie chodzi tu o spotkanie romantyczne, ale o możliwość ewolucji osobistej i rozwoju profesjonalnego, jakiej nie można przegapić.

Rafał, znajdujesz się na skrzyżowaniu dróg życiowych i zawsze było dla Ciebie wiadome, że któregoś dnia osiągniesz w końcu sukces. Twoje przekonanie dotyczące sukcesu materialnego stopniowo się zrealizuje. Rafał, w tym momencie wpływają na Ciebie energie i Twoje przeznaczenie powinno obrać kierunek, o jakim marzysz już od dawna. Jest to kwestia kilku dni.

Powiem Ci, że ważne jest skłonić przeznaczenie a następnie skupić całą swoją uwagę, gdyż pojawi się wiele wspaniałych okazji. Nie należy jednak lecieć na oślep, gdy tylko jakaś z nich się pojawi. Wystarczy właściwie ocenić ich znaczenie.

Kliknij tutaj, aby zapytać o wielki dar jasnowidzenia


PIENIĄDZE

Wiele wrażeń napłynęło do mnie w momencie, gdy wyciągnęłam kartę numer 2, "Arcykapłankę", należącą do Arkanów wielkich, w pozycji normalnej. Następnie szybko nadeszły wizje: Na samym początku zobaczyłam osobę oczekującą, bierną. Ujrzałam kogoś, kto żyje nie przyciągając na siebie uwagi, i kto bierze życie tak jak ono przychodzi, z "filozofią". I karta ta potwierdza moje wizje, gdyż symbolizuje ona "życie wewnętrzne".

Rafał, karta ta sugeruje medytację oraz odkrycie Twojej "wewnętrznej świątyni". Jednak karta ta nie radzi, aby niczego nie robić. Doradza ona wzięcie spraw w swoje ręce, jeżeli chce się, aby coś się zmieniło. Do tego wyglądasz na osobę, która posiada wszystkie cechy i zdolności, aby przekształcić swoje życie w oazę dobrego samopoczucia i osobistej satysfakcji.

Jest to również karta pełna obietnic, jeżeli będziesz umieć się "uzewnętrznić". Bowiem otwierając się na innych, zwielokrotnisz możliwości powodzenia. Z myślą, aby Ci pomóc w lepszym zrozumieniu Twojej obecnej sytuacji oraz okoliczności, które do niej doprowadziły, chciałam dokonać dalszych poszukiwań mediumistycznych odnośnie przyszłych możliwości.

"ARCYKAPŁANKA" w pozycji normalnej to dobra karta, kiedy mowa o powodzeniu. Oznacza ona niezwykłe możliwości osiągnięcia powodzenia oraz intuicję. "ARCYKAPŁANKA" zwana też "PAPIEŻYCĄ" to karta, która najlepiej podsumowuje moce duchowe i więzy, jakie istnieją między Twoją podświadomością a siłami astralnymi. Dlatego też wyraźnie widzę możliwości zysku, które powinny pojawić się w nadchodzących dniach. Nie mogę Ci obiecać milionów ale może chodzić o interesującą sumę, w każdym razie o sumę, dzięki której będzie można odetchnąć.

Jak już wcześniej wspomniałam, będziesz dysponować ogromnymi możliwościami w sferze intuicji i powodzenia. Ale w tym celu musisz nauczyć się korzystać z tej intuicji. Zresztą na pewno masz nieświadome uczucie, że potrzebujesz większego zastanowienia się nad tym aspektem swojego życia. Jeżeli konieczne było dla Ciebie skontaktowanie się ze mną, aby dowiedzieć się więcej na temat swojego życia, to oznacza to, że pragniesz poznać wydarzenia zanim będą mieć miejsce, aby tym samym przejąć kontrolę nad swoim przeznaczeniem.

Okres ten będzie korzystny dla Ciebie, gdyż pozwoli Ci wykorzystać Twoje intuicje. Jestem przekonana, że dzięki temu wiele szans pojawi się w Twoim życiu. Zdziwisz się, kiedy stwierdzisz, że szansa jest tak łatwa do uchwycenia i zachowania. Naprawdę musisz poważniej wsłuchiwać się w swój głos wewnętrzny. Kiedy sugeruje Ci on, żeby kupić zdrapkę lub zagrać w totolotka, to zrób to zamiast myśleć, że są to stracone pieniądze...

Kliknij tutaj, aby zapytać o wielki dar jasnowidzenia


Ogólna analiza i podświadomy kontakt telepatyczny

Następnie chciałam pogłębić moją analizę. Skupiając się nadal nad Twoim nazwiskiem, imieniem Rafał i Twoją podświadomością, nawiązałam kontakt astrotelepatyczny z Tobą i wyciągnęłam ostatnią kartę. Okazuje się, że karta ta reprezentuje ogólną analizę sytuacji.

Rafał, nie byłam tak naprawdę zaskoczona, kiedy odwróciłam kartę numer 8, "SPRAWIEDLIWOŚĆ", należącą do Arkanów wielkich. Karta ta reprezentuje siłę moralną i uczciwość. Skupiając się na tej karcie napłynęły do mnie pewne wrażenia, które pozwalają mi myśleć, że Twoje życie osobiste osiągnie więcej harmonii i równowagi. A jest Ci to potrzebne, gdyż ostatnimi czasy można było raczej mówić o chaosie...

Szczerze myślę, że rozpoczął się dla Ciebie okres przebudowy we wszystkich sferach: moralnej, intelektualnej, duchowej, fizycznej. "SPRAWIEDLIWOŚĆ" oznacza również to, że będzie Ci o wiele łatwiej podjąć właściwe decyzje w życiu.

Karta ta wydaje się wskazywać na to, że rozpoczął się dla Ciebie etap pozytywny i chroniony przez siły Opatrzności Bożej. SPRAWIEDLIWOŚĆ jest gwarancją stabilności i porządku. Tak więc w ciągu nadchodzących miesięcy należy starać się odnaleźć swoją równowagę, nie wpadając jednak w perfekcjonizm. Karta ta sugeruje, żeby zachowywać się ze zrozumieniem i nie osądzać zbyt twardo innych. Nawet jeśli karta ta wzywa Cię do podjęcia ważnych decyzji w Twoim życiu osobistym, to "Sprawiedliwość" ostrzega, aby nie wpaść w ekscesy.

W związku z tym, "SPRAWIEDLIWOŚĆ" wydaje się wskazywać na to, że w ciągu najbliższych tygodni, dokonasz wyboru jeżeli chodzi o Twoje relacje. Rzeczywiście, okres ten będzie sprzyjać dokładnemu przyjrzeniu się Twoim relacjom. Znajdziesz odpowiednie siły, aby bezstronnie "osądzić" naturę niektórych relacji. Ten okres "wybiórczy" jest ważny, gdyż możliwe jest, że niektóre osoby od dawna wykorzystują Twoją szczodrość.

Skupiając się na energii tej karty otrzymałam inną informację, która mówi mi, że droga do pokoju i harmonii będzie wymagać pracy. Kontrola nad emocjami pozwalająca na zachowanie bezstronności, jest bardzo trudna do uzyskania. Dlatego też proponuję Ci przeprowadzenie Wielkiej Pogłębionej Wróżby Astralnej podczas rytuału pod kontrolą astralną.

Istotnie, podczas tego rytuału, będę wzywać Moc Boską, która da mi dokładniejsze wskazówki na temat Twojej przyszłości oraz środków, jakich należy użyć, aby uwolnić Twoje możliwości w sferze powodzenia i sukcesu.

Rafał, szczęście jest w zasięgu ręki, ale jeżeli nie posiadasz "instrukcji użycia", aby je osiągnąć, to istnieje ryzyko, że przejdziesz obok wielu okazji. Ponadto ta Wielka Pogłębiona Wróżba Astralna może pomóc Ci w realizacji pracy mającej doprowadzić do kontroli emocji.

Już podczas rytuału kontroli astralnej wpłynę na Twoją karmę i Twoje energie. Ułatwi to ogromnie pracę jaką musisz zrealizować. Twoja Wielka Wróżba da Ci następnie wskazówki, aby ten nowy cykl znalazł się pod znakiem sukcesu.

O nic Cię nie proszę przy wykonaniu tego rytuału i tej Wielkiej Wróżby. Poproszę Cię jedynie o sumę 99,90 zł , celem uczczenia mocy boskich podczas tego rytuału. Czyż nie jest to minimalna rzecz, jaką możesz zrobić, aby im podziękować?

To wydarzenie jest naprawdę bardzo ważne dla Twojej przyszłości. Zbliżasz się do wielkiego skrzyżowania dróg. Wszystko może stać się dla Ciebie jaśniejsze i piękniejsze. Mogę Cię jednak zapewnić, że trudno Ci będzie osiągnąć to bez niczyjej pomocy...

Dlatego też musisz odpowiedzieć mi jak najszybciej. Twoja przyszłość stoi pod znakiem zapytania. A zasługujesz na to, żeby rozpocząć lepsze życie. Dlatego wystarczy po prostu kliknąć poniższy link:

Kliknij tutaj, aby zapytać o wielki dar jasnowidzenia



Ciekawe jak to jest mieć dwadzieścia rąk do pisania i siedem klawiatur, aby w 20 min (w tym czas przeprowadzania wróżby) wysmażyć taką długaśną wiadomość

[Dodano po 10 minutach]

O matko ta jędza i oszustka widzi, że czytam jej email i jeszcze myśli o mnie... AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! :O
SPOILER
Rafał,

Przed chwilą poczułam, że mnie wzywasz. Skupiłam się na Twoich myślach i zobaczyłam, jak czytasz mój e-mail. To dowód na to, że istnieje między nami mediumiczna więź.
Nie zwlekaj z odpowiedzią. Boję się, że sprawy mogą się skomplikować. A przecież widzę, że teraz wszystko może być na najlepszej drodze, o ile tylko szybko mi odpowiesz. Rafał, wiem, że są w Tobie siły, które powstrzymują Cię przed działaniem. To siły, od których koniecznie zmusisz się uwolnić, dlatego proszę Cię o odpowiedź.

http://www.gabadvert....f&acr=23222970


Intensywnie o Tobie myślę. Jak łatwo możesz się przekonać, istnieje między nami głęboka więź psychiczna i telepatyczna. Gdyby tak nie było, jak mogłabym poczuć Twoją obecność w Internecie? Zaufaj mi proszę i odpowiedz na mój e-mail, ponieważ jestem pewna, że trzymam w ręku klucz do Twojej lepszej przyszłości.


Cytat

Nie zwlekaj z odpowiedzią. Boję się, że sprawy mogą się skomplikować.

O matko! Ja pier... ale się przestraszyłem, zaraz zapłacę Ci te sto złotych aby poznać całą wróżbę! Już biegnę po portfel!


Cytat

Jak łatwo możesz się przekonać, istnieje między nami głęboka więź psychiczna i telepatyczna. Gdyby tak nie było, jak mogłabym poczuć Twoją obecność w Internecie?

Po IP durna cip... naciągaczko.
Odpowiedz
Nie no trafiłeś na niezłą wróżkę Nareszcie dorwałem pierwszy tom Sagi Pieśni Ognia i Lodu

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
To nie wiem, co ty tutaj jeszcze robisz...
Odpowiedz
← Karczma

Czeeść, pospamujmy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...