[TESV] Poruszyć niebo i Skyrim

Mam buga w misji na kamienie barenziah. Nie nie chodzi o to, że nie umiem ich znaleźć, bo jest tony poradników na ten temat. Nie chodzi także o to, że mi jeden kamień zniknął, ponieważ przywołałem se kodem kamień i zaliczyłem kodem ten warunek misji.

Chodzi o to, że po zaliczeniu warunku znalezienie 24 kamieni mówi mi, że mam pogadać z Vex, tylko że ona nie ma żadnych nowych opcji dialogowych na ten temat. Za to mam dalej niezaliczony warunek misji "Zostań pełnoprawnym członkiem gildii złodziei" mimo że nim jestem, a nawet jestem dowódcą (jestem na etapie, że do Banii wprowadził się kowal)

Tu pytanie. Jak zaliczyć ten warunek misji/ jaki jest kod na jego zaliczenie/ jak zmusić Vex, aby dała mi kolejny etap tej misji?


Z góry dzięki za pomoc.


PS Jeszcze jedno pytanie: Co jaki czas dostaje się misje gildii złodziei na "podbój miast"? (takie misje specjalne od Delvina) I da się to przyśpieszyć? Bo średnio muszę robić 15 powtarzających się misji, żeby zacząć specjalne.

[Dodano po 21 godzinach]

Widzę, że nikt nie odpisał. Może to i dobrze, bo jest jeszcze jedno, na pewno ostatnie pytanie:

Gdzieś podczas swojej podróży znalazłem dziwny przedmiot:

Rękojeść złamanego miecza (chyba stalowego) - po co to jest i jak to skuć jeśli się da?
Odpowiedz
Co do kamieni... to misja uaktywnia się po odnalezieniu pierwszego klejnotu. Pokazujemy go Vex i dostajemy misję żeby odnaleźć wszystkie. Jeśli nie jesteśmy w Gildii Złodziei dostajemy misję żeby zostać pełnoprawnym członkiem GZ. Wydaje mi się że musisz poszukać kodu na zakończenie questu lub na rozpoczęcie misji z odnalezieniem korony.


2 pytanie. 1 specjalna misja udostępnia się po przejściu 4 albo 5 misji w danym mieście. Czasem dostaje się te same zlecenia i jak je wypełniasz to się nie liczą. Musisz brać od Vex i Delvina inne questy. Zapisuj na kartce jaki miałeś a jaki nie. Jeśli się powtórzy to zrezygnuj i poproś o nowe. Też miałem tak na początku.


3 pytanie. Nie wiem czy da się przekuć. Możliwe że to easter egg. Ja coś podobnego miecz znalazłem w ciekawostce dotyczącej Króla Artura.
Odpowiedz
Co do pierwszego to na angielskim wiki o TES znalazłem koda więc ok.

Co do 2 to nie wiedziałem o tym i popróbuje tak dzięki. Za rezygnacja z jakiegoś questa nie cofa "licznika" tych kłestów w danym mieście? I czy w Pękninie też będzie quest dodatkowy?

3. Ok czyli wygląda na to, że to jest do postawienia na półkę.

[Dodano po 2 godzinach]

Ok już wykonałem wszystkie zadania dla gildii złodziei. Dzięki jeździec za poradę.

Temat można zamknąć czy co tam chcecie.
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Poruszyć niebo i Skyrim - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...