Czołgi

Proszę

[Dodano po 19 godzinach]

Nikt nie jest zainteresowany czy może podpowiedź?
  • Kolejny_fajny_czołg.jpg
Odpowiedz
Nie mogę wykombinować. Jakiej narodowości czołg?
Odpowiedz
Podpowiedź: Europejski sojusznik III Rzeszy w IIWŚ.
Odpowiedz
Długo czekałem

Twoja kolej
Odpowiedz
Czołg amerykański. Charakterystyczne podwozie... Chyba że to jakis prototyp innego kraju bazowany na amerykanskim

Czy to jakas wariacja Shermana?
Odpowiedz
Prototypu bym nie dał, a skojarzenie z podwoziem w 100% trafne. Powiedzmy, że to jest czołg wyprodukowany w sojuszniczym dla USA kraju na bazie podwozia M3 Gen. Grant.
Odpowiedz
Kanadysjki czołg typu Ram Mk. 1
Odpowiedz
Poprawna odpowiedź.

Punktacja:

Ranger - 5
Manfret - 3
Withord - 2


Ps. Do poniedziałku mnie nie ma, bawcie się sami
Odpowiedz
Niszczyciel czołgów, sądząc po podwoziu - Marder III. Nabudowa w środkowej części kadłuba, więc pewnie wersja - H.
Odpowiedz
Mialo Cie nie byc w niedziele wiec nie ma punktu.

Ranger - 6
Manfret - 3
Withord - 2
Odpowiedz
Więc tak. Podwozie radzieckie więc czołg oczywiscie radziecki. Myli mnie wieżyczka bo bym powiedział że to jakas wariacja KW-1. Pewnie jakis sojuszniczy czołg
Odpowiedz
Pudło - podwozie niemieckie (Panzer III), nadbudowa i działo radzieckie, wieżyczka dowódcy również z niemieckiego czołu. Dodam, że najczęściej to działo samobieżne było jej pozbawione. Poniżej kolejne zdjęcie, tym razem wersja zdobyta przez Niemców:


-----------------------------------------------
A teraz jak krowie na granicy: To jest działo samobieżne Sowietów "wyprodukowane" na bazie zdobytych Panzer III. A jak komuchy oznaczały u siebie działa samobieżne? Mianując je "SU" i podając zaraz po tym kaliber armaty. Więc jak każdy bystry użytkownik internetu może ktoś z was zapyta się wujka "Googla" o kwestię "SU Panzer III". Myślę, że odpowiedź będzie jasna, zwłaszcza jeśli przeszukacie grafiki.
--------------------------------------------------------------

Nikt nie zgadł od dłuższego czasu, więc punkt dla mnie Odpowiedź brzmi - SU 76i

Jak komuś się chce reaktywować temat, to prosze zacząć od wklejenia zagadki.
  • i2.jpg
Odpowiedz
← Gildia Błaznów

Czołgi - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...