Euro 2012

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik krzyslewy dnia środa, 20 czerwca 2012, 13:48 napisał

Poldi nie zachwyca (i nie wiem, czy zamiast niego nie wpuszczą tego młodego zawodnika, co zmienił go w meczu z Danią i strzelił zaraz gola), a Klose mało gra (Gomez zdaniem trenera jest lepszy).

Poldi z pewnością jest jednym z filarów tego zespołu. Strzelił ostatnio gola i wbrew pozorom należy doaktywniejszych piłkarzy na boisku. A Klose? Najlepsze lata ma za sobą o czym świadczy choćby przeniesienie do Lazio (fakt, to było w poprzednim sezonie). Przegrał rywalizację z Gomezem, który imponuje skutecznością zarówno w Bayernie jak i w reprezentacji.
Kto wygra? Niestety stawiam na Niemców, bo grają najpewniejszy futbol. Hiszpania nie reprezentuje sobą tego, co kilka lat temu. Liczyłem na Francję, jednak wczorajsza porażka ostudziła mój optymizm względem tego zespołu. Na Anglię także nie warto stawiać - za dużo w niej indywidualności. W sumie moim drugim faworytem jest Portugalia (z "fenomenalna Krystyną z Żelowni")
Odpowiedz
Strzelenie gola nie oznacza, że jest w formie. Przykład - drewniany Torres
A Klose wbrew opiniom nadal gra dobra piłkę. Najlepsza jego akcja na Euro, to jak podbiegł do bramkarza, gdy ten miał piłkę przy nodze i prawie mu ja odebrał. To było chyba w meczu z Portugalią. Ale tak ogólnie, to wydaje mi się, że dobrze gra. Niestety nie jestem w stanie sprawdzić czy lepiej od Gomeza, bo raz oglądałem raptem jeden mecz Niemców, a dwa Klose za mało gra.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik krzyslewy dnia środa, 20 czerwca 2012, 14:22 napisał

Strzelenie gola nie oznacza, że jest w formie. Przykład - drewniany Torres

Moja argumentacje nie ograniczyłem tylko do strzelaniu goli.

Cytat

A Klose wbrew opiniom nadal gra dobra piłkę. Najlepsza jego akcja na Euro, to jak podbiegł do bramkarza, gdy ten miał piłkę przy nodze i prawie mu ja odebrał. To było chyba w meczu z Portugalią. Ale tak ogólnie, to wydaje mi się, że dobrze gra. Niestety nie jestem w stanie sprawdzić czy lepiej od Gomeza, bo raz oglądałem raptem jeden mecz Niemców, a dwa Klose za mało gra.


Tego nie neguję, jednak faktem jest, że Klose ma już swoje lata i raczej nie poprowadzi naszych zachodnich sąsiadów do finału, choć jego skuteczność w klubie imponuje (25 meczów/ 13 goli). Co do Poldiego, nie wysuwaj wniosków na temat gracza oglądając tylko JEDEN mecz, ok?
Odpowiedz
Filarem Niemców z pewnością nie są napastnicy, oni są od wykańczania akcji, tu lepiej radzi sobie Gomez, co do filarów, to z pewnością Ozil, Lahm i ewentualnie Schweinsteiger, powiedzmy sobie szczerze, Podolski nie jest jakimś kluczowym zawodnikiem tej drużyny, w sumie dziwię się, że gra w pierwszym składzie, ostatni sezon spędził w Koeln, które spadło do 2 Bundesligi, zapewne przemawia za nim głównie doświadczenie w kadrze inaczej postawiono by na Muellera.

Odpowiedz

Cytat

(...) ewentualnie Schweinsteiger (...)

Nie wiem czemu, ale brzmienie tego nazwiska mnie śmieszy za każdym razem, kiedy je słyszę.
Odpowiedz
W połączeniu z typowo niemieckim wyglądem... no ale grać potrafi.

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lionel dnia środa, 20 czerwca 2012, 18:24 napisał

A mój kochany Polanski, którego nazywam słodko "SS" .

Ja nazywam podobnie - Volksdeutsche
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ati dnia środa, 20 czerwca 2012, 16:24 napisał

Nie wiem czemu, ale brzmienie tego nazwiska mnie śmieszy za każdym razem, kiedy je słyszę.



Mam to samo Uwielbiam je mówić!
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz


Amen.

(A ze śmiesznych nazwisk na Euro jest jeszcze... PEPE de kwak )

Moje zasadnicze pytanie brzmi, kiedy Szpakowski nauczy się inne kwestii podczas akcji w polu bramkowym niż "CZY TO JEST TEN MOMENT?!" Jak on się utrzymał tak długo na tym stanowisku? I czemu ludzie dopiero teraz odkrywają Zimocha?
Odpowiedz
Zawsze znajdziecie coś do ponarzekania...

Z turniejem pożegnali się Czesi, w 100% zasłużenie, Portugalia była dużo lepsza, wynik tylko 1:0, bo pecha mieli i to sporo.

Odpowiedz
I trochę przez sędziego, który nie podyktował karnego, gdy piłkarz czeski trzymał Naniego za rękę w polu karnym, co spowodowało upadek Portugalczyka. Ale tak, zwycięstwo zasłużone. Czechy robiły bardzo mało akcji, a ich najlepszy zawodnik to bramkarz, który bronił naprawdę świetnie.
Odpowiedz
Ale ten Ronaldo ma pecha, w ostatnich 2 meczach 4-5 słupków, no ale mimo to strzela, mimo że jestem za Barcą, szanuję go, to świetny piłkarz.

Dzisiaj stawiam na Niemców, zapewne wygrają choć nieznaczną liczbą goli (1, max 2), mecz będzie wyglądać podobnie do tego wczorajszego, przewaga Niemców będzie wyraźna.

Odpowiedz
No to Ronaldo będzie się mógł teraz wykazać w następnym meczu bo grają z Hiszpanią. Francja niestaty odpada. Ładny mecz. Mam nadzieję że Euro wygra Hiszpania a największymi przegranymi będą Niemcy. W sumie niech wygra każdy tylko nie Niemcy.
Odpowiedz
Przy obecnej grze obu drużyn (Hiszpanii i Niemiec), ciężko wskazać jednoznacznie faworyta, Hiszpanie zagrali kolejny mecz bez fajerwerków, są dobrzy w środku pola, obronie, ale brakuje im wykończenia. Mimo to wygrywają, a gole strzela niezbyt ofensywny Alonso, to pokazuje, że ta drużyna może radzić sobie w każdej sytuacji.

Co do jutrzejszego meczu, jestem za Anglią, od lat nic nie osiągnęli, a mają przecież bardzo dobrych zawodników.

Odpowiedz
Widzę, że zainteresowanie tym tematem drastycznie spadło, gdy Polska odpadła z rozgrywek. Nawet Ati już się nie udziela...
Odpowiedz
← Karczma

Euro 2012 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...