[NWN1] Wasza ulubiona klasa

Uwaga! Ulubiona NIE znaczy najlepsza. Napiszcię pliz jaką klasę najbardziej lubicie i dlaczego.Moja ulubiona to Łotrzyk.

1)Jest jedną z najbardziej oryginalnych postaci, i ma ona ,,charakter''. Nie to co wojonik .
2)Granie nią wymaga niezłego kombinowania.
3)Po prost ją lubię :)
Odpowiedz
Moja ulubiona to Paladyn

a) łączy umiejętności wojownika z fajnymi zaklęciami kapłana
B) ma charakterek i wcale nie przeszkadza jej to, że jest praworządnie dobra
Odpowiedz
Czarodziej też jest spoko. Grając w Neverwinter Nights fajnie jest sobie dozować klasy postaci jak się znudzi wojownik to gramy czarodziejem itd. Wtedy mamy szansę pozać grę z wielu stron
Odpowiedz
Dokładnie np magiczne laski, które się postacią walczącym "tradycyjnie" nie przydają
Odpowiedz
Tia.... długo można było by je wymieniać
Odpowiedz
Prawdopodobnie dlatego większość z nas jest oddanym fanem "Neverwinter Nights"
Odpowiedz
Oczywiscie ze sorcerer Koles wymiata, fakt, na poczatku jest trudno, ale jak nabierze sie doswiadczenia... poezja
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
Czarodzieje są the best!!!! Dla mnie to najłatwiejsza postać. Przyznam, że próbowałam grać np. wojownikiem, ale machanie mieczem to nie to, co lubię. Przyjemnie stać sobie z tyłu i rzucać czary, a towarzysz odwala za ciebie brudną robotę. 8) Szkoda tylko, iż czarodzieje nie mogą nosić zbroi, ale cóż, nie mozna mieć wszystkiego... Przyznam, że najbardziej podoba mi się nekromanta i mistrz przywołań.
Odpowiedz
Dla mnie osobiście najlepszy jest Wojownik - krasnoludzki obrońca - mistrz oręża jak dla mnie idealne połączenie.
To jest to co lubię )
Machania mieczem to moja... Domena
Odpowiedz
zabojca rzadzi :]
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
nom ja w bg2 gram magiem ale w nwn wole jakos zabojce
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
w Bg miją postacią był kensai/mag oraz mnich z nowymi umiejętnościami specjalnymi podobnymi doi Baltazarowskich - zupełny odlot a przeszedłem BGII z modami utródniającymi - jeśli wiecie o co chodzi.
Odpowiedz
Magowie są najlepsi nikt im nie dorówna .Wojownicy padali pod moimi ciosami(czarami) jak muchy
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Wasza ulubiona klasa - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...