[The Elder Scrolls IV: Oblivion] Wampiryzm

hej ale no... po prostu wystarczy żeby cię okaleczył i już?
Odpowiedz
nie można być wilkołaczkiem

szkoda , że sie nie da być wilkiem :-/
Odpowiedz
Wampiryzm mi się nie spodobał, bonusy może i są ale za to komfort gry znacznie spada, więcej kłopotów niż korzyści.

Odpowiedz
To prawda. Ani w dzień gdziekolwiek pójść (co w stopniu ogromnym uniemożliwia np. dokonywanie zakupów), ani z kimkolwiek porozmawiać... nie jest to tego warte. No, dobra, warto spróbować tylko po to, żeby móc się z tego później uleczyć za pomocą całkiem fajnej misji
Odpowiedz
Ja to traktuję jako urozmaicenie dla osób, które przeszły tą grę kilka razy i szukają nowych doświadczeń i utrudnień, prawda jest taka, że gra wampirem zaburza całą rozgrywkę, pamiętam, jak przez pół Tamriel goniło mnie 5 strażników, którzy widzieli jak piję krew. Horror.

Odpowiedz
Od jakiegoś wampira zostałem zarażony dwoma chorobami. Potem wychodzę z fortu (nie pamiętam nazwy), idę do Cesarskiego Miasta i czekam trzy dni. I nic się nie dzieje! Złapałem Porphyric Hemophilia i coś jeszcze, może to zepsuło mi przemianę?
Odpowiedz
To poczekaj jeszcze jeden dzień. A jak poczekałeś to sprawdź jeszcze raz, bo np u mnie przy czekaniu (nie spaniu) będąc już wampirem parę razy nie było komunikatów o następnym stadium wampiryzmu.
Odpowiedz
Widzę, że macie trochę problemy z zakupami u wampira. ;P Znalazłam mod który temu zaradzą, otóż przesuwa w IC godzinę zamknięcie z 8:00pm na 10:00pm w wybrane dni. Listę sklepów którzy zamykają o tej porze w danych dniach znajdziesz NA SKRZYNCE na zewnątrz, nie w środku, gdzieś koło sklepu, gdzie kupujesz dom w IC.

Proszę oto ono:
Night Shift

No i żeby ładnie wyglądały miasta w nocy dam jeszcze jedną stronkę, gdzie zapalają się światła.
Illumination_Within_Revived_v092

Znalazłem i mam od cholery tych modów, które upiększając grę. Jeśli chcecie mogę padać wam wszystkie jakie mam.
Odpowiedz
Eeee gdzie kupiłeś tą fajną czarną szatę i kaptur na 1 obrazku ? Podoba mi się też taką chcę
Odpowiedz
ja jusz sie zaraziłem i nic sie nie dzieje nie spałem 3 doby spałem w łuszku wampira zabiłem wampira stałem przy zdechłym wampirze i nic czemu sie tak dzieje
Odpowiedz
a jak pić krew jak jest sie wampirem
Odpowiedz
On ma nie czarną szatę z kapturem, tylko czerwoną co mają magicy w lochach kiedy cię uwalniają z więzienia!
Odpowiedz
Za to w Skyrim można zostać wilkołakiem
Odpowiedz
najgorsze jest to że ja spałem w domu i nie zamknołem drzwi XD
Odpowiedz
Kobieta + leśny elf + wampiryzm = Okropieństwo
Odpowiedz
Fajnie by było gdybyście napisali gdzie można zdobyć inne składniki
Odpowiedz
← Artykuły

[The Elder Scrolls IV: Oblivion] Wampiryzm - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...