Czeeść, pospamujmy

Lio, tak naprawdę przy pracy w centrach handlowych bardziej męczące niż ciągłe bieganie jest sztuczne, białe oświetlenie i klimatyzacja. Brrr... A nogi sobie jeszcze, jaśnie panie, wyrobisz.
Odpowiedz
Lionel a jako kto pracujesz? Może to nam zdradzisz?
Ech, a ja od tygodnia chodzę do PUP i szukam ofert stażów. Może zalapię się do ZUS bo oferta pracy w Rynie w spółdzielni mieszkaniowej jakoś niezbyt mi odpowiada.Te dojazdy Brrr...

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Obserwator dnia czwartek, 24 maja 2012, 12:45 napisał

Lionel a jako kto pracujesz? Może to nam zdradzisz?


Asystent sprzedaży/Grafik/Doradca/Lekarz duszy w sklepie z konsolami, grami, sprzętem i innymi pierdołami. A jutro mnie czeka nalot maniaków Diablo III, bo otrzymaliśmy pojedyncze tytuły. Normalnie katorga... a do tego inwentura.
Odpowiedz
Witam jest 18:25 ( jak to piszę ) i zastanawiam się jak zamierzacie spędzić weekend
A long time ago in a galaxy far, far away....
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lionel dnia piątek, 1 czerwca 2012, 20:24 napisał

Myślałem, że to ja zawsze jestem tutaj forumową gwiazdką **.

Od kiedy to? Prawie się nie udzielasz i po za starymi userami mało kto cię w ogóle kojarzy
Odpowiedz
Co do obrazków, nie dam się zaszufladkować

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Sosna dnia sobota, 2 czerwca 2012, 10:33 napisał

Co do obrazków, nie dam się zaszufladkować

Tyś jest bywalec
Odpowiedz
Ciekawe kim ja tutaj jestem?

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Śmieszne, że potrzeba bycia "kimś" nie opuszcza żadnej dziedziny, nawet for internetowych. A właściwie funkcjonuje zwłaszcza na nich.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ati dnia sobota, 2 czerwca 2012, 20:16 napisał

Śmieszne, że potrzeba bycia "kimś" nie opuszcza żadnej dziedziny, nawet for internetowych. A właściwie funkcjonuje zwłaszcza na nich.



A chciałabyś być 'nikim'? Tylko nie mówmy o byciu 'sobą', bo będąc sobą już jesteś kimś, kogo w jakiś sposób postrzegają ludzie. Dlatego ja jestem definitywnie Gwiazdeczką .
Odpowiedz
Nie wiem, po prostu już mi nie zależy na uzyskaniu jakiejś konkretnej etykietki. Kiedyś - może, ale teraz chcę sobie spokojnie, po prostu być. Bogowie, chyba się starzeję.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ati dnia sobota, 2 czerwca 2012, 20:40 napisał

Nie wiem, po prostu już mi nie zależy na uzyskaniu jakiejś konkretnej etykietki. Kiedyś - może, ale teraz chcę sobie spokojnie, po prostu być. Bogowie, chyba się starzeję.


Ja tak nie mogę. Muszę mieć plakietkę albo po prostu wiedzieć, że ludzie mnie znają. Takie już schorzenie niskiej samooceny .
Odpowiedz
Tja, zaraz się dowiem, że jestem przeciętnym forumowiczem, bo wróżka Captain mi to wypowie
Odpowiedz
Lepiej jest być przeciętnym, niż wybitnym w niezbyt chlubnej dziedzinie jak Raven

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Sosna dnia niedziela, 3 czerwca 2012, 23:27 napisał

Lepiej jest być przeciętnym, niż wybitnym w niezbyt chlubnej dziedzinie jak Raven

Raven nie Raven... ja mam tyle 'twarzy' na różnych forach, że zdziwilibyście się
Odpowiedz
← Karczma

Czeeść, pospamujmy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...