Czołgi

Mam nadzieję, że zabawa się przyjmie. Za odgadnięcie dostajemy punkciki i wklejamy nową zagadkę.

Odpowiedz
Eeeeee... czołg? Wiesz nie kojarzę, żeby na forum było cokolwiek na temat czołgów, nigdy taka dyskusja się nie toczyła, a przynajmniej ja nie kojarzę, przez co nie wiadomo ile osób w ogóle się tym tematem interesuje (taka moja rada, żeby właśnie od tego zacząć).

Odpowiedz
Mi się wydaje, że to jednak aluzja/parodia serii (bez)sensownych zabaw Ravena.
Wybaczcie ten offtop i nie bijcie.
Odpowiedz
Czołg KW 2 porzucony przez Rosjan, a ogladany przez niemieckiego żołnierza.
Odpowiedz
Aha! Jednak się ktoś znalazł do gry
Oczywiście odpowiedź prawidłowa. Nawet nie zwróciłem uwagi, jaki to jest żołnierz.
Punkcik dla ciebie i wrzuć jakąś fajną maszynę.
Ranger Krzyś - 1
Odpowiedz
Dobre, nawet bardzo dobre Francuski czołg typu Schneider CA1? Budowa podobna do tych z I WŚ.
Odpowiedz
Zgadza się, punkt dla Ciebie
Teraz pora na Twoją inwencję!








ps. Proponuję, abyśmy nie sięgali po modele młodsze niż te używane w czasie wojny koreańskiej, bo wyjdzie nam istny chaos - zwłaszcza z kolejny wersjami czołgów podstawowych (np. czy to Leopard A2, czy już wersja A3?).
Odpowiedz
Chętnie przystanę na tą propozycję (zwłaszcza, że moja wiedza o czołgach kończy się po II WŚ, he he).
Dodatkowo proponuję nie wgłębiać się w podtypy czołgów, zwłaszcza przy mało widocznych różnicach.
Odpowiedz
Ja jestem za. Więc skupiamy się na okresie do II wojny światowej (łącznie z I i międzywojniem). Pozostaje tylko czekać na zdanie Manfreta i jego zagadkę.
Odpowiedz
Moment, teraz pozostaje kwestia jak się tu grafikę wrzuca Dajcie chwilkę.

Edit: LOL nawet się udało.
  • Taki_tam_czołg.JPG
Odpowiedz
Zakładam, że to czołg produkcji Czechosłowackiej - Praha AH IV (ewentualnie bardziej z polskiego - Praga AH IV). Niezła zagadka.
Odpowiedz
Dobrze

Ranger Krzys - 2
Manfret - 1
Odpowiedz
Zgadza się, pełna nazwa brzmi: Vickers A1E1 Independent, ale nie będę się czepiał o szczegóły. Zadajesz!

Punktacja:

Ranger Krzyś - 2
Manfret - 1
Withord - 1
Odpowiedz
...

[Dodano po 20 godzinach]

Problę?

Wrzucam inne ujęcie
  • wat.jpg
  • hehehe.jpg
Odpowiedz
← Gildia Błaznów

Czołgi - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...