Uniwersum GameExe?

Czy jesteś za uniwersum tworzonym przez społecznośc GameExe?

Tak (2 głosy [40%])
Nie (0 głosów [0%])
Nie obchodzi mnie to (3 głosy [60%])
Witam. Tak jak w temacie miałbym do was, użytkowników tego portalu, pytanie. Co myślicie o tym, aby stworzyć na forum uniwersum fantasy? Moim zdaniem byłoby to ciekawe. Wielu z was stworzyło własne światy, a taka praca zespołowa może być ciekawa. Jesteście zainteresowani?
Odpowiedz
Uniwersum już istnieje - dwór i jego członkowie oraz wierni poddani.
Odpowiedz
Chodzi mi o świat. Świat, uniwersum fantasy. Typu Zapomniane Krainy, Śródziemie. Szukałem na forum, ale nigdzie o czymś takim informacji nie znalazłem.
Odpowiedz
Jak jesteś dość twórczą osobą i masz bogatą wyobraźnię możesz coś takiego stworzyć ale jak napisał D N mamy dwór i poddanych

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Ale tobie chodzi o to żeby wspólnymi siłami coś stworzyć? Czy o to żeby w jakiś sposób przerabiać to forum, wprowadzać na nim nowe zasady?

Jeśli to pierwsze to ok, szukaj może kogoś znajdziesz, druga opcja nie wchodzi w grę, gexe to spore forum z długą tradycją, więc takie zmiany są nie do wprowadzenia, bo tu nie wystarczy decyzja kilka osób, ale całkiem sporej grupy, do takich celów lepiej nadają się mniejsze i nowsze fora.

Odpowiedz
Sosna napisał:

Cytat

Ale tobie chodzi o to żeby wspólnymi siłami coś stworzyć? Czy o to żeby w jakiś sposób przerabiać to forum, wprowadzać na nim nowe zasady?


Chodzi o to pierwsze. Aby stworzyć wspólnymi siłami nowy świat fantasy typu np. Śródziemia, czy Zapomnianych Krain.
Odpowiedz
Acha, w takim razie wybieram trzecią opcję z ankiety, choć może znajdziesz tutaj jakiś chętnych, osób zainteresowanych fantasy i RPG jest tu przecież dużo

Odpowiedz
Jakby co to ja jestem chętny. Kontakt tylko przez PW na GeXe

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
← Game Exe

Uniwersum GameExe? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...