Czeeść, pospamujmy

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ashgan dnia sobota, 11 lutego 2012, 23:15 napisał

@enether - dobrze, że nie studentki polibudy


Ehm xD Pragnę tylko powiedzieć, że na krakowskiej polibudzie zaledwie 8/10 studentek wygląda jak faceci. To tak na obronę. Bo dużo ich nie ma. Na roku mam dwie. O dziwo obie są tymi 20%.
Odpowiedz
Ja akurat większość znajomych mam na Jagielonce, UP albo Ignatianum (Oj tam to jest w czym wybierać ), na polibudzie tylko jedna.

Odpowiedz
UP? Tia, mój wydział na podchorążych jest. Wychodzę na fajkę na zewnątrz i przy złym wietrze strasznie od up-eku śledziem wali.
Odpowiedz
Wniosek? Rzuć palenie!

Odpowiedz
Trza będzie.
Odpowiedz
Coś w tym jest. W mojej gildii gdy jeszcze w WoW'a pocinałem był jeden student z Przyrodniczego w Poznaniu. Prawdziwy rolnik

Odpowiedz
Grał ktoś z was w Enclave? Co sądzicie o tej grze?
I czy ktoś wie dlaczego wstrzymano pracę nad drugą częścią tej gry?
Odpowiedz
Hmmm nie kojarzę tej gry więc w nią raczej nie grałem. By the way jak to dobrze że jest już weekend . Po tym dość ciężkim tygodniu wreszcie odpocznę

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Lionel wiosna się zaczęła więc nie ma się czemu dziwić
U mnie nie ma takich ekscesów

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lionel dnia piątek, 18 maja 2012, 22:13 napisał

Albo muszę powrócić do dzieciństwa, albo jak najszybciej ożenić się bogato, bo praca nie wykańcza... szczególnie moje nogi .

Ulotki roznosisz?
Odpowiedz
Praca na ochronie w jakimś Realu itp. nie jest zła, chętnie zająłbym taką posadkę, niestety muszę poczekać z kilka lat. Trochę gorzej jest ze stróżowaniem w nocy na jakichś magazynach, w fabrykach, tam już bym robić nie chciał.
Odpowiedz
← Karczma

Czeeść, pospamujmy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...