[Diablo] Diablo III: "Wrath"

Dziś został odblokowany na stronie Blizzarda krótki animowany filmik pod tytułem "Wrath". Tematyka? Oczywiście Diablo.


"Wiele tysiącleci temu, na długo przed stworzeniem Sanktuarium, rozgorzał Wieczny Konflikt między aniołami a demonami. Blizzard Entertainment połączył siły ze sławnym reżyserem Peterem Chungiem i uznanym studiem animacji Titmouse, aby stworzyć wyjątkową interpretację kluczowego momentu wojny między Królestwem Niebios a Płonącymi Piekłami."







Odpowiedz
Baaardzo ciekawe, aczkolwiek w kwestii animacji spodziewałem się czegoś znacznie, znacznie lepszego.
Odpowiedz
Celem tego filmiku nie było spowodowanie ślinotoku z powodu animacji.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Obejrzałem. Złe nie jest, wykonane nieźle, ale sama fabuła nie powala. Trochę to taka encyklopedia - by pokazać, kto jest kim.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Co nie zmienia faktu, że jeśli już rysować coś, co ma być "materiałem promocyjnym" Diablo, który opowiada nam o istotnych postaciach tego świata, to można to narysować lepiej, niż na poziomie mocno-średniego anime Zwłaszcza, że jest to sygnowane logiem Blizzarda, a oni podobno byle średniaw nie robią.
Odpowiedz
Wszystko to kwestia oczekiwań. Fakt, pokazanie zakutych w zbroję aniołów bez twarzy (czarna dziura?) to żadna sztuka, podobnie jak pokazanie Diablo w formie potwora, który co najwyżej bawi, to nie mistrzostwo świata, jednak dopiero teraz wyczytałem, że maczali w tym palce jacyś specjaliści. Oczekiwań nie miałem żadnych, więc obejrzałem bez żalu i więcej do tego filmiku nie wrócę.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Diablo III: "Wrath" - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...