Star Wars #3 -

Dla wszystkich, którzy grali już w dwie poprzednie sesje ze mną sprawa jest prosta - oto wreszcie postanowiłem zrobić kontynuację i zwieńczenie tego, co dotąd się działo. Dla tych, którzy nie grali, a zainteresowali się co to za starwarsowe coś, odsyłam tutaj http://forum.gexe.pl/...anizatorium-3/ Nic się nie zmieniło względem zasad i konwencji, które prezentuję w pierwszym poście.
Sesja Neuro, niestety, zaginęła w podróży na radioaktywnej pustyni, gdyż i ja mam czasu mniej, niż wcale, i gracze podobnie wyglądali w tej kwestii. O ile te problemy mocno przeszkadzają w tworzeniu i podtrzymywaniu gry opartej na długotrwałym oczekiwaniu i męczeniu się z przeciwnościami, o tyle Star Wars, jak wszyscy wiemy, jest znacznie bardziej dynamiczne i atrakcyjne, niż surwiwalowe postapo, stąd też mój optymizm co do tego, że tę sesję dam radę pociągnąć jednak trochę lepiej

Dlatego też przyjmuję tu zgłoszenia na kolejną sesję SW, powiedzmy - do końca tygodnia. Miecze w dłoń i jazda
Odpowiedz
Hoho, właśnie się miałem pytać, kiedy następne SW To, że jestem chętny, to oczywiste chyba
Odpowiedz
No jak dotąd widzę, że przyciągam dzikie tłumy chętnych
Odpowiedz
Ja na pewno się zgłaszam, ale jakie jest hasło do poprzedniej sesji SW? Bo chciałem wejść w temat "ogranizatorium", aby sprawdzić jakie rzeczy podać o swojej postaci.
Odpowiedz
Już żadne, usunąłem hasło.
Odpowiedz
I CANNOT RESIST!

Gdzie mam podpisać?
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Prawie w ostatniej chwili, do północy nie wiele... piszę się oczywiście.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Coś mało nas, drodzy państwo, gapowicze jeszcze na doczepkę mogą się zgłaszać bez oporów Tymczasem ja sklecę Wam może jeszcze dziś jakąś bezecną porą tematy startowe, jeśli nie, to jutro

[Dodano po 14 minutach]

I oczywiście proszę nadsyłać mi już na gg, PM lub mail postacie, o ile ktoś gra nową, po raz pierwszy lub chce coś zmienić w poprzedniej.

[Dodano po 17 godzinach]

Część osób ma już tematy, pozostali mogą się wciąż zgłaszać, czekam na chętnych i ewentualne pytania
Odpowiedz
Gram.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
A zmieniasz postać, czy grasz poprzednią?
Odpowiedz
heheh, Mortton i sesje
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ven'Diego dnia piątek, 4 maja 2012, 16:20 napisał

heheh, Mortton i sesje


Nie rozumiem śmiesznego żarciku...
Tak tą samą Wiktul.
Odpowiedz
To spodziewaj się tematu jutro, bo teraz wybywam do pracy i wracam pewnie około 6 rano.
Odpowiedz
Nie spodziewałem się byś zrozumiał
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ven'Diego dnia piątek, 4 maja 2012, 16:36 napisał

Nie spodziewałem się byś zrozumiał

Uwielbiam żarty, które rozumie tylko opowiadający.
Odpowiedz
← Strefa Sesji

Star Wars #3 - - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...