[NWN:HotU] Mimik

Jaskinia Mimika. Jaka dla was była? Ciekawe, nudna, "upierdliwa", czy jeszcze jaka? Mi sie osobiście podobała, szczególnie, gdy rozmawiałem z Aribeth:
-Nie mogę zapomnieć wyrazu zawstydzenia na twojej twarzy, kiedy mimik zabrał ci twoje ubranie.)*
A w odpowiedzi ode mnie usłyszała:
-Czy wyraz zawstydzenia na mojej twarzy był tak widoczny, jak wyraz zainteresowania na twojej? :twist: :twist: :twist:
To było po prostu cool.

*Nie pamiętam, czy dokładnie tak pisało, ale w każdym bądź razie podobnie.
Odpowiedz
Eeee...raczej nie wstąpię, bo w sumie to tak dłużej to grałem z bardziej znanych w NWN, Diablo, M&M i...chyba tyle. No ale się zobaczy.
Odpowiedz
Według mnie jaskinia Mimika była bardzo ciekawa i fajna. Np. ta rozmowa z Ari fajne to było. A i nagroda za pokonanie mimika była świetna. Gdyby więcej było takich lokacji.

Jestem łowcą. Jestem łowcą zła. Każdy kto przejawia w sobie zło jest moim wrogiem. Moim jedynym sprzymierzeńcem jest natura.
Odpowiedz
Ten temat powinien pójść do "Ulubionych questów"
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Jaskinia mimika....hmmmm !! Super sprawa ! Zgadzam sie, ze czasem może być złoszcząca ta lokalizacja(z rzadka), ale ogółem fajna i oryginalna !! Nie wspominając mistrzowskiej rozmowy z Ari która mi sie bardzo spodobała !!
Odpowiedz
Mi też się bardzo podobała ale najbardziej podobały mi się tam 2 rzeczy:
rozmowa z aribeth
zdobycie najdroższej rzeczy w hou
Odpowiedz
Mi się bardzo podobała, ale trochę to zajęło zanim zaczaiłem jak go zabić.
Odpowiedz
Bardzo dobry pomysł z tym Mimikiem. Pierwszy raz wchodząc do jego lokacji, aż się zdziwiłem, że zabrał mi zbroję i wpadłem w panikę, ale nie było tak źle jak myślałem. Samo zwabienie go do kręgu klejnotami nie było dla mnie tak oczywiste za pierwszym razem. Wpierw obszedłem całą lokację, zabijając szczury, i dopiero później zauważyłem, że Mimik pożera te błyskotki. Dalej to już sprawa była nader prosta, chociaż pomysł świetny.
Odpowiedz
właśnie co do rozmowy z Aribeth jaka odpowiedź jest poprawna by wyznała nam ona miłośc?
Odpowiedz
dziekuje nawet nie wiesz jak mi pomogłes zaglądaj tu i rozmawiaj ok?
Odpowiedz
I pewnie działa tylko na chłopców...
Odpowiedz
Co do Ari to sie zgadzam a co myślisz o Nathyrze?
Odpowiedz
ale zeby nie robic bajzlu to odpowiedz w temacie wpływ NWN1 na fabułe z Ari w hotu
Odpowiedz
Jeżeli mogę się wtrącic to wpływ chyba żaden, bo HotU to kontynuatorka SoU więc nijak ma się z jedynką ( nie wiem czy gdzie nie było wspomniane a nie chce mi się szukac ). Po prostu Aribeth umiera/ginie ( nie pamiętam ) i za grzechy ląduje w tej sferze a my ją odnajdujemy. I tylko od nas zależy co i jak dalej.....
Odpowiedz
Ma współnego przy rozmowie z Shawryn w HOTU kiedy to pytasz o bohatera Neverwinter a potem ona zapyta cię czy znałej Lady Aribeth i streszcza jej przejście na strone zła.
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Mimik - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...