[NWN:HotU] Ekipa Grimgnaw'a

Słonko może niektórzy gracze nie lubią grać na kodach i wolą się pomęczyć z wrogiem. Pamiętam jak miałem z tą ekipą spore problemy ale epicki czar przywołania czerwonego smoka załatwił sprawę

Grałem wtedy kapłanem i podobnie jak Lionel kilka zaklęć wyższego poziomu załatwiła sprawę.Spore problemy miałem jak grałem czarodziejem/kapłanem i tu były dopiero schody

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
wiem o tym ale mam na myśli wyjątkowe sytuacje jak koszt prawdziwych imionm czy trudne walki bo gra na kodach to zadne wyzwanie a przy okazji miałes kiedyś Lady Aribeth jako prawdziwą miłośc? Jeśli tak to napisz jak to zrobic pozdrawiam i zaglądaj to wymienimy kilka zdań o Neverwinter Nights
Sorki że trochę offtopowo, ale jak mus to mus Z Aribeth trzeba umiejętnie rozmawiać i wybierać odpowiednie kwestie.
Drogi gościu Bard Card zachęcam ciebie do założenia konta na naszym forum. Nic Cię to nie kosztuje i będziesz mógł się podzielić swoim zdaniem nie tylko na temat gier ale i poznać wiele interesujących osób o podobnych zainteresowaniach co twoje.



Jeszcze raz przepraszam za mały offtop.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Z tego co widzę ze skryptów, to podczas wydarzenia z Mimikiem, gdy tracimy ubranie, Ari rozpoczyna rozmowę. W niej to należy wybrać opcję - "Kto by przypuszczał, że okażesz takie zainteresowanie..." bądź "Coś za coś. Twoja kolej.". Tak zapewnimy sobie jej miłość, a przynajmniej tak sądzę.
dobra nie masz mnie za co przepraszac rozumiem Cię i twoje zachowanie bo Ty sie starasz i pomagasz innym a tu przychode ja i walę o kodach nie żywie urazy o o Neverwinter Aribeth i innych postaciach bardzo chętnie podyskutuję zaglądaj tu codziennie jak ja to pogadamy ok? Ja jestem tu około godziny 14 15 lub 20 to zegnam narazie
Ale o jakie forum Tobie chodziło zaglądaj tu trochę proszę Cię uprzejmnie gdyz bardzo lubię rozmawiac o Neverwinter z innymi graczami a Ty wydajesz mi się odpowiednią do tego osobą
PS. Wiem że żeby zdobyc miłośc Aribeth trzeba byc uprzejmym ale mi to nie wychodzi nawet jak sie staram to nie jest moją prawdziwą miłością u Znającej Imiona więc jak mozesz i Ci się chce to napisz DOKŁADNĄ rozmowę

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Bard Card dnia środa, 18 kwietnia 2012, 20:12 napisał

Ale o jakie forum Tobie chodziło zaglądaj tu trochę proszę Cię uprzejmnie gdyz bardzo lubię rozmawiac o Neverwinter z innymi graczami a Ty wydajesz mi się odpowiednią do tego osobą
PS. Wiem że żeby zdobyc miłośc Aribeth trzeba byc uprzejmym ale mi to nie wychodzi nawet jak sie staram to nie jest moją prawdziwą miłością u Znającej Imiona więc jak mozesz i Ci się chce to napisz DOKŁADNĄ rozmowę


A kto się nią okazuje, może zacznijmy od końca.
ty Lionel i Obserwator jak możesz to naprawdę bardzo Cię o to proszę jeśli chcesz to zadawaj również mi jakies pytania bo że jednej rzeczy nie wiem nie oznacza że jestem zielony gdyż gram w Neverwinter od 4-5 lat i NIGDY mi się nie znudziło mam do niego 2 dodatki kupine za 30 zł ale sprawne nowe i NIE pirackie odpisz bardzo Cię prosze cieszę się że istnieja na swiecie fani NWN-a i mam nadzieję że możemy się wymieniac zdaniami to jak czekam
słuchaj mam jeszcze jedno pytanie robisz sam moduły jeśli tak to proszę Cię o dwie odpowiedzi na moje pytania:


1. czy mógłbyś przetłumaczyc dla mnie niektóre skrypty i podac mi skrypt, w którym mogę zrobic tak że dany tekst pojawia się PO rozmowie z danym NPCem


2 jak dac głos postaciom np. na moim module gdy Aribeth wypowiada jakąś kwestię co zrobic żeby oprócz tekstu mówiła go swoim słodkim głosem?
Zamykam, bo zrobił się bajzel. Proszę stosowne pytania w odpowiednich tematach lub w razie ich braku założyć nowe.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
← Neverwinter Nights
Wczytywanie...