[F1] Fallout 1 za darmo!

Jedyne co musicie zrobić, żeby otrzymać oryginalnego Fallouta za darmo, musicie się zarejestrować tutaj:
http://www.gog.com/en/gamecard/fallout
I "kupić" Fallouta za 0 zł.

Plik zawiera w sobie:
- Instalację
- Podręcznik
- reference card
- Fallout Bible by Chris Avellone
- soundtrack
- avatars, artworks & wallpapers


Oferta kończy się jutro, więc śpieszcie się





Odpowiedz
Jak rozumiem nie muszę ściągać teraz? Wystarczy że dodam go do mojej biblioteki a ściągnąć za darmo mogę sobie później?
Odpowiedz
Ja mam na płycie z jakiegoś starego Clicka Jakoś nie mogę przywyknąć do tych wersji elektronicznych.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Withord dnia piątek, 6 kwietnia 2012, 17:52 napisał

Jak rozumiem nie muszę ściągać teraz? Wystarczy że dodam go do mojej biblioteki a ściągnąć za darmo mogę sobie później?


Z tego co się orientuję, to tak.


Cytat

Ja mam na płycie z jakiegoś starego Clicka Jakoś nie mogę przywyknąć do tych wersji elektronicznych.

No ja też wolę mieć płytkę i pudełko. Nawet miałem oba Fallouty z CD Action, ale niestety komuś pożyczyłem i przepadły : /
A teraz chyba już nie da się kupić oryginału w wersji pudełkowej.





Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lavo dnia piątek, 6 kwietnia 2012, 19:42 napisał

A teraz chyba już nie da się kupić oryginału w wersji pudełkowej.


Pierwszego wydania być może nie, ale późniejsze spokojnie można dorwać na Allegro. Zdarza się zarówno polska, jak i angielska wersja językowa.

Ja jestem na tyle staroświecki, że wolę polować i zapłacić te parę złotych, ale mieć płytkę, z której mogę zainstalować grę itd.
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
Jestem podobnego zdania, co na płytce to moje, forma elektroniczna do mnie nie przemawia, obecnie to wciąż wątpliwa sprawa, ale jak dają za darmo, a ktoś jeszcze nie ma to czemu nie.

Odpowiedz
Ściągniete.
Do not play with this what you don't understand!
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik porfirion dnia piątek, 6 kwietnia 2012, 19:55 napisał

Ja jestem na tyle staroświecki, że wolę polować i zapłacić te parę złotych, ale mieć płytkę



No i miałem rację. Udało mi się dorwać Sagę Fallout (tę płytkę, która była kiedyś dołączona do Wyborczej) za symboliczne 2 zł.
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
Gratulacje, mi się jakieś 2 czy 3 lata temu udało dorwać sagę fallout z extra klasyki za jakieś 20zł, także oferta niestety mnie nie poruszyła i też wolę mieć pudełeczko i płytę z grą. Jakieś to bardziej godne zaufania
Odpowiedz
Ale pewnie macie po polsku. A Fallout po polsku to jak wódka bez ogórków kiszonych





Odpowiedz
Ja też mam na płycie , i to chyba nawet 4 z tego co pamiętam
Odpowiedz
Pewnie każdy fan Fallout'a ma płytę, ale dla tych co już swoją płytę odsprzedali/zniszczyli itp. taki link z pewnością się przyda.
Odpowiedz
Czyli to nie ściema i można się dalej w tego Fallouta zaopatrzeć?
Odpowiedz
No teraz już raczej nie. Tak patrząc na datę pierwszego postu.
Odpowiedz
← Fallout

Fallout 1 za darmo! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...