[TESIII] Co sądzicie o Morrowindzie??

W Morowinda akurat nie miałem przyjemności pograć. Możesz powiedzieć coś więcej na temat tej gry ?
Odpowiedz
"Zwolniony z wiezienia,z rozkazu samego cesarza,trafiasz do niewielkiego portu Seyda Neen.Jedyna informacja,jaka otrzymujesz jest imie twojego kontaktu w Balmorze.Nie masz jeszcze pojecia o prawdziwym zadaniu -Przepoweidniach Wcielonego,ani o rali,jaką przyjdzie Ci odegrać w historii prowincji Morrowind

Fabuła Morrowinda jest bardzo ciekawa,grafika wspaniała,świat wielki,grywalnośc duza to są plusy Morrowinda.
Gra jest bardzo ciekawa ale po pewnym czasie może się znudzić. ja gram już około roku (no ale nie tak że cały czas tylko jak mi się zachce) i staram się przechodzić wszytskie poboczne wątki a tak to gra watra zagrania
Odpowiedz
Ale narobiłeś mi "smaka" . Trzeba będzie nadrobić zaległości i zainteresować się bliżej tym tytułem:)
Odpowiedz
Nie no morrowind WYMIATA - nie dosc ze to kontynuacja fenomenalnego DAGGERFALLA to jeszcze ta grywalnosc, grafa, wielkosc i roznorodnosc swiata... po prostu miodzio przeszedlem Morka i 2 dodatki (Tribunal i Bloodmoon) aaa i jeszcze jeden plus - mianowicie mnostwo dodatkow na necie - gra jest niemalze tak elastyczna jak NWN Polecam szczerze kazdemu !
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
nom, ale morek ma tez sporo denerwujacych bledow, potrafi sie krzaczyc, no i te czasy ladowania :x
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
gra jest swietna szkoda tylko ze mi chodzi niezadobrze
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
No rzeczywiście gra jest świetna, kiedyś kirałem w nią i zainstalowałem masę dodatkowych modów i było cudnie dopóki nie spotkałem smoków z jednego dodatku )) Jak spotkałem młode to jeszcze cool, ale w momencie spotkania ze starym smokiem to nawet nie wiedziałem co się
stało

A świat jest tak ogromny, że w pewnym miejscu to nawet się zgubiłem normalnie nie wiedziałem jak wyjść ze zgrupowania gór i dolinek i różnych jaskiń... mam wrażenie że świat jest tak duży że aż za duży

Jest nawet taki mod który powoduje że co poziom życie tak ci wzrasta że gra staje się nudna


A i jeszcze jedna uwaga polska wersja jest łagodnie mówiąc "zjebana", dlatego że narobili tyle błędów (nie chodzi tu o błędy w tłumaczeniu) że nieketórych misji nie dało się przejśc - może póĽniejsze patche to załątały...

W każdym razie porzuciłem tę grę... może kiedyś do niej wrócę
Odpowiedz
Polecam mod ze smoki
smoczki są the best
Zwłaszcza jak wchodzisz do małej jaskini a tam... smok i widać tylko jego łapki i nic więcej ))))))) i nawet go nie możesz trafić ani obejść )))))
Odpowiedz
Mnie Morrowind nie przypadł do gustu. Grałem w niego tydzień i mi się znudził. Ale jeszcze jedna rzecz mnie przekonała do porzucenia tego tytułu. Grałem już 2 godziny bez zapisywania a koleś zawiesił mi się za kamieniem i już zza niego nie wyszedł. Głupia historia.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
jak inni mogą to ja też się wypowiem

Morrowind... hmmm, grałem nie powiem, było fajnie ale gierka pozostawiła we mnie mieszane uczucia.

- oprawa audio wizualna po prostu super (szczególnie woda)
- system rozwoju postaci też dobry
- sprzęcior który zdobywamy też jest ok
- gierka jest długa kolejny plus
- olbrzymi świat i tu się zaczynają schody, wyspa niby duża, ale taka jakaś pustawa. Czasami jakaś świątynia (wszystkie do siebie podobne) i w sumie nie wiele więcej. Brakuje jakiś ciekawych miejsc.
- fabuła sama w sobie jest dobra, ale już questy opboczne kuleją. Są proste i zazwyczaj sprowadzają się do przejści z jednego punktu do drugiego. Brakuje mi tu jakiejś intrygi i złożonośći.
- na uwage zasługuje również system mikstur, czarów i zaklinania broni niby nie wiele a cieszy.
Odpowiedz
tego nie wiedziałem. masz może jakieś linki do tych modów?
Odpowiedz
Morrow jest ciekawy pod tym względem, że nie jest liniowy. Można się przyłączyć do różnych gildii itp. Fajne są też rasy postaci.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Co sądzicie o Morrowindzie?? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...