[NWN2] Edytor i głosy

Wiam. Mam problem, mianowicie... jeśli jestem w edytorze postaci, w jaki sposób, np. podglądajac lisza, mogę "scentrować" by widzieć jego twarz? I przy okazji, czy jest jakaś możliwosć, bym miał dostępne wszystkie głosy występujące w grze, tak jak miało to miejsce w pierwszej częsci? Jeden plik sie kopiowało do Override i już Chyba tak się to robiło... I ostatnia sprawa, czy można jakos podmienic Inkantacje tak, by postać gracza (tyczy sie to szczególnie Kobiecych bohaterów) wymawiała zaklecia tak jak to robią wrogie Kobiety-Magowie? Bo dosyć dziwnie wygląda, gdy starsza kobieta, magiczka, dziecięcym głosikiem rzuca czary:D Bardzo proszę o odpowiedzi... Liczę na Was
Ahja Lazurow
Odpowiedz
Nie wiem czy mamy tu jakiś znawców/fanatyków NWN2, a nawet jeśli to zakładam, że najwcześniej wieczorem ktoś się zjawi

Odpowiedz
a ja mam pytanie jak zrobic żeby np. wstawic Lady Aribeth na dany moduł i zeby gdy sie samemu wpisze tekst to żeby ona go mówiła swoim głosem? Proszę o szybka odpowiedź.
Odpowiedz
a ja mam pytanie jak zrobic żeby np. wstawic Lady Aribeth na własny moduł i gdy sie samemu wpisze tekst to żeby ona go mówiła swoim głosem? Proszę o szybka odpowiedź.
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Edytor i głosy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...