[GII] Problem z uruchomieniem Gothica

Nie wiem, ale gothic 2 to stara gra ( chyba z 1991 ) i twoje wymagania są dobre. gdzie ją kupowałeś?
Odpowiedz
mam to samo ludzie pomoccy ani 1 ani 2 nie działa(1 gazeta wyborcza)(2 cd-action) prosze pomóżcie a wymagania minimalne mój komp spełnia
Odpowiedz
Ja też tak miałem ty poprostu masz złego kompa na tą gre. Miałem windows XP, 1000 giga herca i nic. System kilka razy formatowałem i nic a jak sobie uzbierałem na nowego kompa kupiłem go to odrazu poszło. Chyba że chodzi o to że ty nie masz uprawnien administratora na swoim swoim koncie na kompie. Jeżeli tak no to musisz mieć iprawniena administratora a jak inaczej to nie wiem o co chodzi. A sam mam też prośbe, ma ktos link gdzie moge sciągnoc cracka do gothic 1????
Odpowiedz
w 91 to co innego się stało...
G1 jest z 2001, a g2 z 02
Inna sprawa, czyta ci wo gulę płytę komp? Bo z tego co wiem g1 w Polsce jest dostępny tylko na cd a nie dvd
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
Z tego co słyszałem to jest na dvd ale nigdy nie widziałem więc może to nie być prawda
Odpowiedz
Ja mam sćiągniętą wersje gothica II Gold. Gdy włączam New Game ładuje mi do jednej czwartej paska i sie wyłacza pisze :
Error-Message
U:PAR: Class - size not compatible - C_ITEM
CPP - Size : 524
Script - size : 504

Game fixy , direct dobry NIe wiem co jest Pomoże ktoś Prosze
Odpowiedz
Teraz jak zrobiłem reinstall wkleiłem crack do folderu system ( 5 plików: reloaded.nfo , reloaded.dll , Gothic2.exe , Gothic2.dat , ar.dll ) to jak chcem włączyć gre to pojawia sie klepsydra , znika i tyle nie chce sie włączyć ( nie ma takiej ramki loading ) teraz to juz totalnie nie wiem co jest , Ten kto sie na tym zna Niech Pomoże pliz
Ps. Crack do wersji Gothic II gold eng
Odpowiedz
Kup oryginalną grę.
Niedawno CDA był, więc jak Ci się poszczęści to znajdziesz na stoiskach ze starymi gazetami
Odpowiedz
Taaaaa z oryginalną by było to samo , żebym nie wsadził Cracka to cała gra by nie działa a nie tylko sie wyłącza przy New game
Odpowiedz
Siemanko mam ten sam problem co gosc ktory zalozyl ten temat tzn proboje wlaczyc gothica 1 i 2+ noc kruka pojawia sie klepsydra zaraz normalna myszka i nic mam Sage gothic 1-2.


Moje preferencje systemowe :
Płyte Gigabyte MA770-UD3
AMD 7750 DUAL-CORE.
ATi Radeon 4890.
Odpowiedz
mam podobny problem...Gdy klikam na ikone gothic 2 NK(z CD-action pojawia sie kółeczko(klepsydra) i nic...Jak chce zagrać w Gothica 2 NK to musze czekać godzine czy dwie to MOŻE sie uruchomić
Mój komputer:
Windows Xp SP3(Xp albo DT)
2.80 GHz
NVIDIA GeForce 9500 GT
3.00 Gb Ram
Odpowiedz
A próbowałeś postępować zgodnie z tym co mówiono wcześniej? Czy kiedykolwiek wcześniej instalowałeś grę z tej płytki? Możliwe, że to ona jest uszkodzona, bo od strony technicznej jest wszystko ok.

Odpowiedz
Siemanko
Problem z uruchomieniem gothica polega na tym że niektóre systemy operacyjne są rozpoznawane jako "upierdliwe" tak więc nie pozostaje nic innego jak zainstalowanie innego windowsa
mam nadzieję że komuś pomogę
Odpowiedz
Ja mam sciagnieta Sage Gothic 1-2 i jak próbuje uruchomic to nic sie nie dzieje jak u kolesiów powyżej, a wcześniej mi sie tak nie zdarzało i to na tym samym kompie

Sprzęt:
Windows 7 Home Premium
Procek Dual Core 2.2 GHZ
Ram: 2GB
Odpowiedz
Na tym samym kompie, ale czy na tym samym systemie operacyjnym? Poza tym dobrze ci tak, nie popieramy na tym forum piractwa, nie spodziewaj się że uzyskasz tutaj pomoc.

Odpowiedz
Mnie spotkał inny problem :

Włączam ge przez chwile miga mi klepsyda (normalne na moim kompie!)
Pojawia sie ładowanie gothic 1 ( w GII i Noc Kruka ten sam problem )
i nagle bam wszystko sie rypie, sypie bo pojawai sie błąd: Application Error Access Violation

bla bla bla numerki i cyferki i DS = 0023h ES = 0023h itp. itd.
Odpowiedz
Mam problem kiedy włączam gothica 2 noc kruka to gra się nie wyświetla a w menadżerze sprzętu w procesach pisze że jest włączony
Odpowiedz
mam pproblem z włączeniem gotika 2 włanczm nic się nid zieje
Odpowiedz
Windows 7
AMD Athlon 64 X2 Dual Core
Processor 4400+ 2.30GHz
RAM 2,00 GB

(Gothic2 + Noc Kruka)

Ten sam problem. Pokazuje mi na kursorze, że komputer "myśli" (takie kółko, że niby się ładuje).
No i nic się nie włącza. Wchodząc do Menadżera Zadań to mam otwarte z 5 "Gothic2".
Reinstalacja nie działa. Wszystkie sterowniki, nie sterowniki zaktualizowane.
Jak ten cholerny problem można rozwiązać?
Odpowiedz
← Gothic

Problem z uruchomieniem Gothica - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...