[NWN1] Jak zakatrupić Moragę?

Słuchajcie, jak mam załatwić Moragę w 4. rozdziale?
Odpowiedz
sprawa jest banalnie prosta w koło jest kilku kolesi którzy chronią ją do róĽnecy obrażeń (każdy od czego innego) ale też sami są na to podatni. A więc jeśli koleś chroni moragę przed obrażeniami siecznymi to znajdĽ kolesia który to ma i zabij i wtedy możesz ją nawalć a jeśli grasz czarodziejem lub czarownikiem to najlepiej rzucić na środek czar Plugawy uwiąd wtedy rozwali większość tych kolesi
Odpowiedz
A Moraga jest słabiutka ale jej "dwie prawe ręki" są zbujcze 3 ciosy i nie ma średnio silnego wojownika ale jakie mają zajebiste bronie co nie nazina
Odpowiedz
dobra, thanks za odpowiedĽ, ale co z tymi rękoma Moragi? Jednego załatwię bez problemu, ale drugi to już gorsza sprawa...daje mi 20 HP w plecy i niezdążę się uleczyć miksturą. Co mam z nim zrobić?
Odpowiedz
Próbowałam różnych sposobów i nic!!!! Nie mogę zabić Moragi! Nie mogę nawet dostać się do niej, bo, po pierwsze: nie mozna odpocząć (koszmar). Gram czarodziejem i w jaki sposób niby mam zapamietać czary, kiedy odpoczynek jest niemożliwy? Zużywam wszystkie zaklęcia na "wybranych Moragi", a potem jest po prostu tragedia... Pomocy! :cry:
Odpowiedz
Ja grając wojownikiem, aby zabić Moragę musiałem zabić kolesia, który chronił ją od siecznych oraz kolesia nad którym było napisane "ochrona przed pomniejszymi", a Ręki Moragi wcale nie takie dobre są, walczyłem z dwoma jednocześnie ...aczkolwiek bywają upierdliwe
a tak na marginesie to grając postacią walczącą wręcz należy uważać na te ostrza wychodzące z ziemi, które Moraga rzuca aby ochronić tych którzy ją chronią, nie wiem jak ten czar się nazywa, ale rzuca go niesamowicie - za jednym razem zabrał mi 260 pkt życia
ledwo przeżyłem zostało mi tylko 13 pkt życia

Jak ja z nią walczyłem to jeszcze przywołała "pradawny, sługa" takie coś podone do umbrowych kolosów w sumie cienie były ale było ich 3 plus do tego Ręki Moragi i oczywiście MOraga
Odpowiedz
A jeśli grasz czarodziejem to użyj plugawy uwiąd (Abi-al Zadina ) tak pisał Nazina (chyba nawet w solucji) i powinno pomóc
Odpowiedz
A czy ktoś wie na którym poziomie dostaje się "plugawy uwiąd"? I czy to nie jest przypadkiem zaklęcie mistyczne? Bo jesli tak, to kiepsko. Gram przecież czarodziejem. A może są jakieś innne sposoby? :?
Odpowiedz
Ja grając wojownikiem znalazłem w skrzynce scroll z tym czarem podziemiach Zamkku Neverwinter i bodajrze jeszcze wcześniej w 4 rozdziale chyba w sanktuarium Maugrima
Odpowiedz
Nie znalazłam tago zaklęcia niestety. Ale spróbuję je kupić. Dzięki za pomoc Acha! Jeszcze coś: jak działa ten czar?
Odpowiedz
hmmm wiesz co... wydaje mi się że takie macki z ziemi wystają i ranią tych którzy się znajdują na obszarze działania zakłecia (nie widziałem bo gram wojem- ale tak jakoś mi się kojarzy z innych gier cRPG )
Jedno jest pewne - jest to dobry czar
Odpowiedz
Dzieki za wskazówki. Musze napisac małe sprostowanie. W poprzednim poście chodziło mi o to, czy to nie jest przypadkiem zaklęcie kapłańskie or something, a nie mistyczne. Ups. :oops: Tak to jest, jak się gra 20h na dobę...
Odpowiedz
Jak najbardziej jest to zaklęcie dla czarodzieja/czarownika
P.S. Też bym chciał grać 20 godzin na dobę oj jak ja dawno tak nie grałem ))))
Odpowiedz
Udało mi się nim maxymalnie zadać 147 ptk obrażeń jenmu sługuspowi moragi.Plugawy uwiąd jest zajebisty ale ja jednak wolę płonącą chmurę
Odpowiedz
takiej ilości mi się nigdy nie udałozadac
Odpowiedz
Ja jestem wojownikiem i nie mogłem użyć Plugawego Uwiądu (niestety). Wziąłem łuk i lodowe strzały. Załatwiłem kolesia od mrozu a potem Moragę. Sprawa jest banalna. Ręce Moragi to badziew. Cieniasy. :lol:


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Niestety jeszcze nie dotarłem do Moragi ponieważ przed nią są smoki których nie mogę rozwalić proszę o pomoc :!:
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Jak zakatrupić Moragę? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...