[Diablo] Game.exe

Witam, nie jest to typowy crash lub lag jednak ten problem pasował najbardziej do tej kategorii. Tydzień temu kupiłem Diablo 2 razem z dodatkiem. Wszystko było dobrze, gra została dodana do konta battle.net itd. Musiałem jednak zrobić reinstall systemu. Po reinstalacji wszystko także było dobrze. Diablo się uruchomiło, mój save postaci działał. Poszedłem spać i rano pojawił się problem który trwa do dziś (Reinstall był w czwartek).

Przy każdej probie uruchomienia Diablo pojawia się taki error: "Gra Diablo II nie może odnaleźć pliku Game.exe. Proszę upewnić się, że gra jest odpowiednio zainstalowana, oraz, że płyta z Rozszerzeniem gry Diablo II znajduje się w napędzie CD, a następnie spróbować ponownie"

Co jest dziwne, bo po pierwsze gra jest oryginalna, a po drugie działała bez płyty. Teraz nie dość, że pojawia się typowy piracki błąd, to jeszcze prosi o płytę...

Oto plik DXDIAG: http://dl.dropbox.com...906/DxDiag.txt
Odpowiedz
Jesteś pewny, że nagle Ci się cichaczem sam z siebie nie skopsał cd-rom? Albo, że płyta nie ma jakiegoś mikrouszkodzenia? (Mnie kiedyś ojciec połamał płytę z LoD, bo za mocno ją wyciskał z tego pudełkowego klikera, na który się ją nakłada )
Dziwne zaiste, bo jeśli zrobiłeś przez BNet update do najnowszej wersji, to powinno śmigać bez płyty. Na początek najbardziej trywialne rozwiązanie - kolejny reinstal. Jeśli i to nie pomoże, trzeba będzie popróbować paru technik "na około".
Odpowiedz
Reinstall robiłem już kilka razy. Rozważałem także wersję skopsanego CD-Romu/płyty... ALE... Pobrałem nawet te installery z battle.neta - które już same z siebie nie mają prawa wołać płyty. A jednak gra woła CD i płacze o brak dostępu do Game.exe

Kończa mi się pomysły -.-

edit: sorry za dwa posty pod rząd, przegladarka mi poprzedniego posta nie wyświetliła o.O - postanowiłem więc zalożyć konto
Odpowiedz
Nic nie szkodzi, usunąłem kopię Przy okazji - świetny nick i awatar!

Co do metody "na około" - ze swojej strony poradzę Ci coś niecoś na PM.
Odpowiedz
Dzięki . Ciutkę przerobiłem imię postaci z AppleSeed - o czym zapewne wiesz, skoro kojarzysz awatar i nick (albo po prostu wpadło ci w oko )

Czekam na PM w takim razie

Ktoś ma może jeszcze jakieś pomysły? Z tego co przekopałem google to chyba nikt, posiadający oryginalną grę nie żalił się w necie z takim problemem

[Dodano po 3 dniach]

~10 (w sumie, nie pod rząd ) reinstall gry nagle poskutkował o.O

Nie ogarniam -.-
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Game.exe - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...