Jak sprawdzić transfer?

W sumie nie wiedziałem jak do końca ująć mój problem w nazwie tematu...

Otóż mam taki problem. Kiedy jestem sam w domu, internet działa pięknie, wszystko jest cacy...
Dopiero jak mój brat przyczłapie do domu i odpali laptopa nagle dostaję okropnych lagów, że nie idzie w nic grać (aktualnie tak mam grając w BF3).
Oczywiście mówiłem mu żeby przeskanował kompa czy coś, ale jest kretynem, więc niestety się mu nie przetłumaczy..

Tak więc chciałbym jakoś sprawdzić, czy coś "zabiera" mi transfer. I właśnie tu jest pytanie: jak to sprawdzić na SWOIM kompie?





Odpowiedz
Skoro masz wifi sprawdź czy jest ono zabezpieczone hasłem, skoro masz podejrzenia że ktoś ci się podpina, zmień je. Samą szybkość internetu możesz sprawdzić np tu:
http://www.speedtest.pl/

Odpowiedz
A ja powiem tak zarekfiruj bratu lapka
Odpowiedz
Sprawdź w ustawieniach routera jak jest dzielone pasmo. Wyłącz bratu neta, powiedz, że zainstalowałeś automatyczny skrypt antywirusowy i jak zrobi skan wiruchy + adaware + spybot to go znowu przepuści.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
albo po prostu twój brat bawi się w torrenty... setki zestawionych połączeń TCP potrafią zlagować, true story.
Odpowiedz
← Karczma

Jak sprawdzić transfer? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...