[TESV] Kod na Estromo (pomocnik Ancano)

Może od początku.

Zdobyłem laskę Magnusa i jestem w Akademi, ale nic nie mogę zrobić z Ancano (używanie laski na Oku też nic nie daje). Czytając solucję przeczytałem, że w Labiryntianie mamy spotkać Estromo - jakiegoś pomocnika Ancano. Ale ja go jakimś cudem nie spotkałem - i myślę, że przez to oko jest ciągle zamknięte i nic nie mogę zrobić.


I tu pytanie: Jakie jest id Estromo, bo może jak go kodem przywołam to się wszystko naprawi. Ew czy jest jakiś inny sposób na naprawienie tego buga?
Odpowiedz
Może to bug, ale śmierć Estromo nie wydaje mi się być konieczną do zabicia Thalmorczyka. Laski normalnie używałem na Oku, co pozbawiało maga na chwilę osłony. Może klikałeś raz za razem miast przytrzymać przycisk [domyślnie odpowiedzialny za rękę, w której masz Laskę]. Oko też nie zamyka się na nieskończony czas, więc po pewnym czasie ponownie będzie otwarte i znów będziesz je musiał zamknąć.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Trzymałem przycisk próbowałem nawet zmienić rękę, w której trzymam laskę, ale to na nic. Mimo, że Ancano używa błyskawicy na Oko to dalej jest zamknięte i wygląda tak jak na początku jej obecności w Akademii. Jedynie jak podchodzę do oka to jest napis użyj, ale to także nic nie daje.


A i jeszcze jedno. Po zabiciu smoczego kapłana i zdobyciu laski nie pojawił się także jakiś duch, który niby miał się pojawić...

[Dodano po 2 godzinach]

Już mi się udało. Po desperackim ciągłym zapisywaniu i wczytywaniu w różnych miejscach udało się. Można zamknąć.
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Kod na Estromo (pomocnik Ancano) - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...